Tychy Trening EMS

Trening EMS polega na wykorzystaniu impulsów elektrycznych, które pobudzają do pracy głęboko położone mięśnie. Dzięki temu metabolizm znacznie przyspiesza, a organizm w krótkim czasie spala dużą liczbę kalorii. Podczas treningu EMS wykonuje się tylko lekkie ćwiczenia, dlatego stawy i kręgosłup nie są obciążone. To sprawia, że elektrostymulacja mięśni okazuje się doskonałym rozwiązaniem dla osób po kontuzjach lub ze słabszą kondycją. Trening EMS pozwala nie tylko na szybkie wysmuklenie sylwetki, lecz także ujędrnienie ciała czy pozbycie się bólu pleców. Elektrostymulacja mięśni jest na tyle uniwersalna, że mogą z niej korzystać osoby po urazach oraz wyczynowi sportowcy.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Tychach!

Tychy nie mają jeszcze punktu do atrakcyjnego cenowo treningu EMS. Zmień to, korzystając z naszego wsparcia. Oferujemy pomoc w otwarciu biznesu w modelu franczyzowym. Dzięki nam bez trudu otworzysz studio EMS w Tychach. Odwiedź punkty w innych miastach i sprawdź, jak wygląda trening EMS.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Ćwiczenia EMS rewelacyjnie sprawdzą się dla osób, które lubią widzieć spektakularne efekty w krótkim czasie. Metoda jest przeznaczona dla wyczynowych sportowców, osób z bólami kręgosłupa oraz chcących powrócić do aktywności po kontuzjach. Z efektywnych treningów EMS nie mogą jednak skorzystać wszyscy - do przeciwwskazań należą rozrusznik serca, ciąża i choroba nowotworowa.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Ogólny koszt treningów EMS okaże się nie być wysokim, ponieważ wystarczą tylko dwie wizyty tygodniowo w studiu, żeby zauważyć doskonałe rezultaty. Niewielka liczba spotkań z trenerem umożliwi Ci uporanie się z cellulitem, brakiem jędrności skóry, słabymi mięśniami oraz bólem pleców.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Kiedy trening EMS w Tychach będzie możliwy, skorzystaj z niego bez żadnych obaw. Częstotliwość i siłę impulsów elektrycznych dobierze do Twoich potrzeb trener, który będzie też stale czuwał nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń EMS. Dzięki temu masz pewność, że elektrostymulacja mięśni brzucha i kręgosłupa będzie nie tylko skuteczna, lecz także bezpieczna.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™