Blog

Osiągnij cel z elektrostymulacją mięśni

czytaj
Osiągnięcie wymarzonej sylwetki wymaga regularności i przestrzegania wielu zasad.

Jak szybkie rezultaty z treningiem personalnym EMS?

czytaj
Szybkie rezultaty bez wątpienia motywują, jednak osiągnięcie ich w krótkim czasie to nie lada wyzwanie. Może pomóc w tym odpowiednia metoda treningowa, którą z pewnością jest EMS.

Jak skutecznie pozbyć się cellulitu?

czytaj
Cellulit dotyka zarówno osoby szczupłe, jak i mające nadprogramowe kilogramy. Występuje głównie na udach, ale zdarza się, że jest też widoczny na brzuchu.

Skuteczna regeneracja po treningu – 7 kluczowych porad

czytaj
Regularne treningi są ważne, ale nie zapominaj o odpoczynku. To on zapewni Twoim mięśniom czas na regenerację i pozwoli uniknąć efektu przetrenowania, który będzie się wiązał nie tylko z brakiem sił, lecz także zmniejszoną motywacją.

Odchudzanie z elektrostymulacją mięśni

czytaj
Planujesz zrzucić zbędne kilogramy? Działaj wielotorowo, żeby szybciej osiągnąć efekt, jakiego potrzebujesz.

Jak dużo spalisz kalorii z treningiem EMS?

czytaj
Twoja waga nie zmienia się od dłuższego czasu, mimo że stosujesz zdrową dietę i ćwiczysz? Być może problem leży w tempie metabolizmu, które u każdego jest inne.

Trening na redukcję tkanki tłuszczowej – jak efektywnie spalić tłuszcz?

czytaj
Redukcja tkanki tłuszczowej wymaga odpowiednich ćwiczeń oraz diety. Co zrobić, żeby efektywnie spalać tłuszcz?

Co jeść przed treningiem, aby był bardziej efektywny?

czytaj
Planujesz zrzucić trochę zbędnych kilogramów? Chcesz popracować nad mięśniami? Odpowiednia dieta w połączeniu z aktywnością fizyczną pozwolą Ci to osiągnąć

Co warto wiedzieć o treningu EMS?

czytaj
Popularność treningów z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni stale rośnie. Cieszą się dobrymi opiniami ze względu na krótki czas trwania, dużą efektywność oraz niewiele przeciwwskazań.

Wpływ treningu EMS na szybki rozwój mięśni

czytaj
Treningi EMS zdobywają coraz większą liczbę fanów. Nic w tym dziwnego – to jedna z najbardziej skutecznych metod wspomagających proces odchudzania, a także wzmacniająca mięśnie.

Trening EMS = wysoka efektywność treningu

czytaj
Elektrostymulacja mięśni w połączeniu z aktywnością fizyczną cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród osób, które poszukują metod na przyspieszenie procesu odchudzania czy sposobów na wzmocnienie mięśni.

Elektrostymulacja na cellulit – dlaczego trening EMS jest tak efektywny?

czytaj
Treningi z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ działają kompleksowo. Pozwalają spalić mnóstwo kalorii, przez co przyczyniają się do przyspieszenia procesu odchudzania, wzmacniają też mięśnie oraz pozwalają zredukować ból kręgosłupa.

Wypróbuj system MEON EMS

Zapisz się na trening próbny już za 49zł i poczuj moc impulse training!
MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™