Blog

EMS – elektrostymulacja mięśni – co to jest?

czytaj
Cenią go sportowcy, lubią osoby z ograniczoną ilością czasu na trening oraz wszyscy, którzy chcą szybko zobaczyć efekty –...

Fakty i mity na temat treningu EMS

czytaj
Trening EMS zyskuje na popularności ze względu na swoją skuteczność, łatwość wykonywania oraz niewielką ilość czasu, którą trzeba na...

Efektywny trening 20 minutowy – trening EMS – jak to działa?

czytaj
Innowacyjne metody na poprawę sylwetki cieszą się coraz większą popularnością. Nie wszystkie jednak są tak samo skuteczne, dlatego warto...

Zalety treningu EMS – 7 powodów dlaczego warto

czytaj
Poznaj 7 powodów dlaczego warto korzystać z treningów EMS. Dowiedz się jak działa ta nowoczesna metoda na walkę o piękniejszą sylwetkę i silniejsze ciało.

Sposób na płaski brzuch z treningiem EMS

czytaj
Jednym z najbardziej problematycznych obszarów ciała jest brzuch, który odpowiada za podtrzymywanie kręgosłupa i ochronę narządów wewnętrznych.

Idealne rozwiązanie dla wiecznie zabieganych – trening EMS

czytaj
Coraz częściej brakuje nam czasu na ćwiczenia, z których jednak nie warto rezygnować. Aktywność fizyczna wpływa na sylwetkę, ale też pozwala zadbać o zdrowie.

Pierwszy trening EMS – jak wygląda? jak się przygotować?

czytaj
Zależy Ci na skutecznym i bezpiecznym rzeźbieniu sylwetki? Zdecyduj się na elektrostymulację mięśni, która może wydawać się na pierwszy rzut oka skomplikowana

Cellulit – jak się go skutecznie pozbyć z treningiem EMS

czytaj
Cellulit jest nieustannie problemem wielu kobiet. Zmagają się z nim osoby w różnym wieku, niezależnie od tego, jaką mają sylwetkę.

Dlaczego trening EMS jest bezpieczny?

czytaj
Bezpieczeństwo treningu jest tak samo ważne, jak jego skuteczność. Metoda EMS zapewnia szybkie efekty, a jednocześnie trening przy użyciu kombinezonu MEON EMS jest pozbawiony ryzyka kontuzji.

Czym jest trening personalny?

czytaj
Popularność treningów personalnych rośnie. Pomoc doświadczonej osoby podczas ćwiczeń pomaga znacznie szybciej cieszyć się rezultatami, a dodatkowo uniknąć urazów.

Jak często trenować z trenerem personalnym?

czytaj
Treningi z trenerem personalnym cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Wynika to z możliwości uzyskania doskonałych efektów bez ryzyka wystąpienia kontuzji.

Trener personalny – 7 powodów dla których warto z nim ćwiczyć

czytaj
Treningi pod okiem specjalisty przynoszą szybsze rezultaty oraz zapobiegają występowaniu kontuzji.

Wypróbuj system MEON EMS

Zapisz się na trening próbny już za 49zł i poczuj moc impulse training!
MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™