Koszalin Trening personalny EMS

Trening personalny EMS jest nowoczesnym sposobem, dzięki któremu w krótkim czasie wysmuklisz ciało i ujędrnisz skórę. Metoda wykorzystywana również przez fizjoterapeutów polega na zastosowaniu impulsów elektrycznych, które są w pełni bezpieczne. Ćwiczenia EMS odbywają się pod okiem trenera personalnego, który dobiera częstotliwość i siłę impulsów do oczekiwań oraz możliwości osoby trenującej. Trening EMS trwa jedynie 30 minut, podczas których spalisz aż 500 kcal, a następne będziesz spalać jeszcze przez 24 godziny po wizycie w studiu EMS. Elektrostymulacja mięśni doskonale wysmukla sylwetkę, ale pozwoli Ci także pozbyć się uciążliwego cellulitu czy bólu pleców.

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS w Koszalinie!

Koszalin nie oferuje jeszcze naszych zajęć pod okiem trenera personalnego, dlatego na ćwiczenia zapraszamy do najbliższego studia MEON EMS Impulse Training. Możesz otworzyć w Koszalinie własne studio treningu personalnego EMS we współpracy z nami. Model franczyzy pozwoli Ci wejść do biznesu z niewielkim wkładem własnym. Możesz też wzbogacić własne studio fitness urządzeniem EMS.

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Koszalin – Trening EMS

Trening personalny EMS jest przeznaczony dla osób w różnym wieku. Możesz zdecydować się na tę innowacyjną formę ćwiczeń niezależnie od kondycji. Trenujesz każdego dnia, a może przez lata unikasz aktywności? Niezależnie od tego, ile masz do czynienia ze sportem na co dzień, możesz zdecydować się na trening EMS. Dzięki niemu szybko zauważysz pierwsze rezultaty, co wzmocni motywację. Podczas zajęć z trenerem personalnym w Koszalinie zostaną dobrane impulsy o takiej mocy i częstotliwości, żeby zapewnić Ci jednocześnie skuteczność i bezpieczeństwo. Trening personalny odbywa się w specjalnym kombinezonie, który jest niczym druga skóra. Strój zapewnia swobodę ruchów, a poza tym nie wymaga zwilżania elektrod przed rozpoczęciem zajęć. W kieszeni kombinezonu musi znaleźć się konektor, czyli akcesorium, które łączy się z aplikacją. Dzięki niej trener może kierować impulsami, które pobudzają mięśnie do wzmożonej pracy, zapewniając większą efektywność niż zajęcia na tradycyjnej siłowni.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Impulsy elektryczne wykorzystywane podczas ćwiczeń EMS są bezpieczne dla organizmu. Dzięki nim mięśnie są masowane i angażowane do silniejszej pracy. Bez obaw możesz skorzystać z treningów EMS, kiedy studio zostanie tam otwarte, lub odwiedzić inną miejscowość i wybrać się na zajęcia z wykwalifikowanym trenerem.

Trening personalny EMS – ile razy w tygodniu?

Trening personalny EMS – ile razy w tygodniu?

Wysoki wydatek energetyczny podczas pojedynczego treningu personalnego EMS sprawia, że wystarczą dwie wizyty w studiu w tygodniu, żeby cieszyć się spektakularnymi rezultatami. Niewielka liczba spotkań z trenerem personalnym sprawia, że koszt treningu EMS jest niewysoki. Dzięki innowacyjnej metodzie oszczędzisz wiele czasu, a będziesz cieszyć się doskonałymi efektami.

Wskazania i przeciwwskazania dla elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania dla elektrostymulacji mięśni

Wskazaniem do elektrostymulacji mięśni brzucha i kręgosłupa jest słabsza kondycja fizyczna. Z zajęć mogą też skorzystać osoby po urazach, zmagające się z bólem pleców oraz mające problemy z cellulitem. Nie każdy może jednak skorzystać z ćwiczeń EMS - do przeciwwskazań należą rozrusznik serca, choroba nowotworowa oraz ciąża.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™