Koszalin Trening EMS

Trening EMS jest nowoczesnym sposobem, dzięki któremu w krótkim czasie wysmuklisz ciało i ujędrnisz skórę. Metoda wykorzystywana również przez fizjoterapeutów polega na zastosowaniu impulsów elektrycznych, które są w pełni bezpieczne. Ćwiczenia EMS odbywają się pod okiem trenera, który dobiera częstotliwość i siłę impulsów do oczekiwań oraz możliwości osoby trenującej. Trening EMS trwa jedynie pół godziny, podczas których spalisz aż 500 kcal, a następne będziesz spalać jeszcze przez 24 godziny po wizycie w studiu EMS. Elektrostymulacja mięśni doskonale wysmukla sylwetkę, ale pozwoli Ci także pozbyć się uciążliwego cellulitu czy bólu pleców.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Koszalinie!

Koszalin nie oferuje jeszcze treningów EMS, dlatego sprawdź ofertę innych miast. Możesz otworzyć własne studio EMS we współpracy z nami. Model franczyzy pozwoli Ci wejść do biznesu z niewielkim wkładem własnym. Zapewnij osobom z Koszalina łatwy dostęp do atrakcyjnych cenowo treningów EMS.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Impulsy elektryczne wykorzystywane podczas ćwiczeń EMS są bezpieczne dla organizmu. Dzięki nim mięśnie są masowane i angażowane do silniejszej pracy. Bez obaw możesz skorzystać z treningów EMS, kiedy studio zostanie tam otwarte, lub odwiedzić inną miejscowość i wybrać się na zajęcia z wykwalifikowanym trenerem.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Wysoki wydatek energetyczny podczas pojedynczego treningu EMS sprawia, że wystarczą dwie wizyty w studiu w tygodniu, żeby cieszyć się spektakularnymi rezultatami. Niewielka liczba spotkań z trenerem sprawia, że koszt treningu EMS jest niewysoki. Dzięki innowacyjnej metodzie oszczędzisz wiele czasu, a będziesz cieszyć się doskonałymi efektami.

Wskazania i przeciwwskazania dla elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania dla elektrostymulacji mięśni

Wskazaniem do elektrostymulacji mięśni brzucha i kręgosłupa jest słabsza kondycja fizyczna. Z zajęć mogą też skorzystać osoby po urazach, zmagające się z bólem pleców oraz mające problemy z cellulitem. Nie każdy może jednak skorzystać z ćwiczeń EMS - do przeciwwskazań należą rozrusznik serca, choroba nowotworowa oraz ciąża.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™