Zielona Góra Trening personalny EMS

Trening EMS umożliwia wysmuklenie sylwetki w krótkim czasie, co jest możliwe dzięki połączeniu lekkich ćwiczeń oraz impulsów elektrycznych, o których mocy decyduje trener personalny. Elektrostymulacja mięśni pobudza organizm do wytężonej pracy, co prowadzi do szybszego spalania kalorii. Jedna wizyta w studiu pozwoli Ci na spalenie nawet 1200 kcal bez zewnętrznego obciążenia, co sprawia, że to świetne rozwiązanie dla osób z bólami kręgosłupa lub urazami. Trening personalny EMS sprawdzi się zarówno dla osób początkujących, jak i uprawiających sport wyczynowo. Elektrostymulacja może pobudzać mięśnie do wzmożonego wysiłku, ale też masować je i tym samym zmniejszać dolegliwości bólowe.

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS w Zielonej Górze!

Zielona Góra nie ma naszego punktu na mapie. Zmień to, otwierając własne studio treningu personalnego EMS. Zdecyduj się na franczyzę. Możesz też wyposażyć swoją siłownię w Zielonej Górze w system MEON. Na wypróbowanie ćwiczeń zapraszamy do najbliższego studia MEON EMS Impulse Training.

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Zielona Góra – Trening EMS

Zajęcia z trenerem personalnym w Zielonej Górze to gwarancja szybszego osiągania efektów. Specjalista ułoży plan specjalnie dopasowany do Twoich potrzeb, a także będzie czuwał nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń w trakcie treningu. Do zajęć wykwalifikowanego trenera należy też obsługiwanie aplikacji, dzięki której wysyła on impulsy elektryczne do głęboko położonych włókien mięśniowych. To właśnie one sprawiają, że trening EMS jest bardziej efektywny od ćwiczeń na siłowni. Zajęcia odbywają się w kombinezonie, który dzięki 6 dostępnym rozmiarom łatwo dopasować do sylwetki. Trening personalny EMS nie byłby możliwy bez konektora. To małe akcesorium wystarczy włożyć do kieszeni, żeby podczas zajęć łączyło się z aplikacją kierowaną przez specjalistę. Trening personalny spełni oczekiwania zarówno doświadczonych sportowców, jak i osób po urazach. Pozwala wrócić do aktywności bez obaw o ponowną kontuzję, ponieważ odbywa się bez zewnętrznego obciążenia.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Atrakcyjny cenowo trening EMS w Zielonej Górze jest przeznaczony dla osób oczekujących szybkich i spektakularnych efektów. Ćwiczenia pod okiem trenera sprawdzą się też dla osób zmagających się z bólami pleców czy zatrzymywaniem wody w organizmie. Z metody korzystać mogą osoby w różnym wieku i różnym stopniu kondycji. Istnieją jednak przeciwwskazania do korzystania z treningu EMS, a należą do nich ciąża, choroba nowotworowa oraz rozrusznik serca.

Trening personalny EMS – czy jest bezpieczny?

Trening personalny EMS – czy jest bezpieczny?

Bez obaw skorzystaj z treningu personalnego EMS w Zielonej Górze. Impulsy elektryczne nie stanowią zagrożenia dla organizmu, a nad ich częstotliwością i siłą przez cały czas czuwa trener personalny. Elektrostymulacja jest wykorzystywana w kosmetyce i rehabilitacji, co potwierdza zarówno jej skuteczność, jak i bezpieczeństwo.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Elektrostymulacja mięśni brzucha i kręgosłupa nie musi być częsta, żeby była skuteczna, co sprawia, że koszt treningu EMS okazuje się niski. Wystarczą Ci tylko dwie wizyty w tygodniu w studiu, żeby szybko wzmocnić mięśnie, ujędrnić skórę, pozbyć się uciążliwego bólu pleców oraz zredukować cellulit.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™