Zielona Góra Trening EMS

Trening EMS umożliwia wysmuklenie sylwetki w krótkim czasie, co jest możliwe dzięki połączeniu lekkich ćwiczeń oraz impulsów elektrycznych. Elektrostymulacja mięśni pobudza organizm do wytężonej pracy, co prowadzi do szybszego spalania kalorii. Jedna wizyta w studiu pozwoli Ci na spalenie nawet 1200 kcal bez zewnętrznego obciążenia, co sprawia, że to świetne rozwiązanie dla osób z bólami kręgosłupa lub urazami. Trening EMS sprawdzi się zarówno dla osób początkujących, jak i uprawiających sport wyczynowo. Elektrostymulacja może pobudzać mięśnie do wzmożonego wysiłku, ale też masować je i tym samym zmniejszać dolegliwości bólowe.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Zielonej Górze!

Odwiedzając Zieloną Górę, nie skorzystasz jeszcze z naszych treningów EMS, dlatego zapraszamy Cię do innych miejscowości. Możesz też otworzyć własne studio EMS w Zielonej Górze. Skorzystaj z naszego wsparcia merytorycznego i zdecyduj się na rozpoczęcie biznesu w oparciu o model franczyzowy. Zapewnij mieszkańcom pięknego miasta dostęp do atrakcyjnych cenowo treningów EMS.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Atrakcyjny cenowo trening EMS w Zielonej Górze jest przeznaczony dla osób oczekujących szybkich i spektakularnych efektów. Ćwiczenia pod okiem trenera sprawdzą się też dla osób zmagających się z bólami pleców czy zatrzymywaniem wody w organizmie. Z metody korzystać mogą osoby w różnym wieku i różnym stopniu kondycji. Istnieją jednak przeciwwskazania do korzystania z treningu EMS, a należą do nich ciąża, choroba nowotworowa oraz rozrusznik serca.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Bez obaw skorzystaj z treningu EMS w Zielonej Górze. Impulsy elektryczne nie stanowią zagrożenia dla organizmu, a nad ich częstotliwością i siłą przez cały czas czuwa trener. Elektrostymulacja jest wykorzystywana w kosmetyce i rehabilitacji, co potwierdza zarówno jej skuteczność, jak i bezpieczeństwo.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Elektrostymulacja mięśni brzucha i kręgosłupa nie musi być częsta, żeby była skuteczna, co sprawia, że koszt treningu EMS okazuje się niski. Wystarczą Ci tylko dwie wizyty w tygodniu w studiu, żeby szybko wzmocnić mięśnie, ujędrnić skórę, pozbyć się uciążliwego bólu pleców oraz zredukować cellulit.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™