Zabrze Trening personalny EMS

Trening EMS stanowi świetne rozwiązanie dla osób, które chcą w szybki sposób zobaczyć efekty ćwiczeń. Lekka aktywność w połączeniu z impulsami elektrycznymi to gwarancja, że Twój metabolizm przyspieszy i spalisz dużo kalorii. Półgodzinna sesja z trenerem personalnym wystarczy, żeby spalić około 1200 kalorii. Elektrostymulacja mięśni polega na wykorzystaniu impulsów, które docierają do głęboko położonych włókien mięśniowych i angażują je do intensywnej pracy. Impulsy mogą też niwelować bóle – wystarczy zastosować ich mniejszą częstotliwość i siłę, żeby działały niczym masaż. Zapoznaj się z cennikiem treningu personalnego EMS i zdecyduj się na ćwiczenia, dzięki którym ujędrnisz skórę, pozbędziesz się bólu pleców i wysmuklisz ciało bez konieczności stosowania zewnętrznych obciążeń.

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS w Zabrzu!

Zabrze nie ma jeszcze naszego punktu z ofertą treningu EMS. Zmień to z naszą pomocą! Oferujemy wsparcie w założeniu biznesu w modelu franczyzy. Otwórz własne studio treningu personalnego EMS w Zabrzu! Możesz też urozmaicić ofertę swojej siłowni innowacyjnymi zajęciami. Ćwiczenia pod okiem trenera personalnego przetestuj w najbliższym studiu MEON EMS Impulse Training.

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Zabrze – Trening EMS

Trening EMS to zawsze trening personalny, który odbywa się pod okiem specjalisty. Tylko wykwalifikowana osoba może bowiem obsługiwać system MEON EMS. Podczas zajęć łączy się nieskomplikowane ćwiczenia z elektrostymulacją, co zapewnia znacznie większą efektywność niż w przypadku zajęć na tradycyjnej siłowni. Trening personalny EMS odbywa się w specjalnym kombinezonie, który idealnie dopasowuje się do sylwetki i zapewnia precyzyjną stymulację dzięki polimerowym elektrodom najnowszej generacji. W kieszeni tego komfortowego stroju jest miejsce na konektor, czyli niewielkie akcesorium łączące się bezprzewodowo z aplikacją. To dzięki niej trener może dobierać moc i częstotliwość impulsów do Twoich potrzeb. Jeden trening personalny pozwala na spalenie aż 1200 kcal, co ułatwia utrzymanie ujemnego bilansu energetycznego, który jest niezbędny do zrzucenia kilogramów. Zajęcia z trenerem personalnym w Zabrzu sprawdzą się dla osób w różnej kondycji i w każdym wieku.

Trening EMS - jak się ubrać?

Trening EMS - jak się ubrać?

Ćwiczenia EMS odbywają się w specjalnym kombinezonie, który zapewnia pełną swobodę ruchów. Strój ma kieszeń, do której chowa się konektor - jest on bezprzewodowo połączony z aplikacją sterowaną przez trenera. Dzięki temu nie potrzebujesz specjalnej odzieży sportowej ani obuwia, bo możesz ćwiczyć w skarpetkach lub boso.

Trening personalny EMS – czy jest bezpieczny?

Trening personalny EMS – czy jest bezpieczny?

Elektrostymulacja mięśni brzucha, kręgosłupa i innych partii ciała jest w pełni bezpieczna dla organizmu. Impulsy elektryczne wykorzystywane do treningu są też stosowane w rehabilitacji. Bez obaw udaj się na trening personalny EMS w Zabrzu, kiedy będzie tam otwarte studio, lub wypróbuj innowacyjną metodę w innym mieście.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazaniem do atrakcyjnego cenowo treningu EMS są bóle mięśni i kręgosłupa, zatrzymywanie wody w organizmie oraz problem ze słabą kondycją. Do przeciwwskazań treningu należą ciąża, rozrusznik serca oraz nowotwór.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™