Zabrze Trening EMS

Trening EMS stanowi świetne rozwiązanie dla osób, które chcą w szybki sposób zobaczyć efekty ćwiczeń. Lekka aktywność w połączeniu z impulsami elektrycznymi to gwarancja, że Twój metabolizm przyspieszy i spalisz dużo kalorii. Półgodzinna sesja w studiu wystarczy, żeby spalić około 1200 kalorii. Elektrostymulacja mięśni polega na wykorzystaniu impulsów, które docierają do głęboko położonych włókien mięśniowych i angażują do je intensywnej pracy. Impulsy mogą też niwelować bóle – wystarczy zastosować ich mniejszą częstotliwość i siłę, żeby działały niczym masaż. Zapoznaj się z cennikiem treningu EMS i zdecyduj się na ćwiczenia, dzięki którym ujędrnisz skórę, pozbędziesz się bólu pleców i wysmuklisz ciało bez konieczności stosowania zewnętrznych obciążeń.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Zabrzu!

Zabrze nie ma jeszcze naszego punktu do treningu EMS. Zmień to z naszą pomocą! Oferujemy wsparcie w założeniu biznesu w modelu franczyzy. Otwórz własne studio EMS w Zabrzu i zapewnij wielu osobom dostęp do atrakcyjnego cenowo treningu EMS. Ćwiczenia możesz przetestować w innych miastach. Zapraszamy!

Trening EMS - jak się ubrać?

Trening EMS - jak się ubrać?

Ćwiczenia EMS odbywają się w specjalnym kombinezonie, który zapewnia pełną swobodę ruchów. Strój ma kieszeń, do której chowa się konektor - jest on bezprzewodowo połączony z aplikacją sterowaną przez trenera. Dzięki temu nie potrzebujesz specjalnej odzieży sportowej ani obuwia, bo możesz ćwiczyć w skarpetkach lub boso.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Elektrostymulacja mięśni brzucha, kręgosłupa i innych partii ciała jest w pełni bezpieczna dla organizmu. Impulsy elektryczne wykorzystywane do treningu są też stosowane w rehabilitacji. Bez obaw udaj się na trening EMS w Zabrzu, kiedy będzie tam otwarte studio, lub wypróbuj innowacyjną metodę w innym mieście.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazaniem do atrakcyjnego cenowo treningu EMS są bóle mięśni i kręgosłupa, zatrzymywanie wody w organizmie oraz problem ze słabą kondycją. Do przeciwwskazań treningu należą ciąża, rozrusznik serca oraz nowotwór.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™