Wrocław Trening personalny EMS

Trening EMS to innowacyjna metoda, która polega na łączeniu łatwych w wykonaniu ćwiczeń z elektrostymulacją mięśni. Impulsy elektryczne są kierowane przez trenera personalnego, który zapewnia bezpieczeństwo podczas zajęć. Trening personalny EMS daje znacznie szybsze efekty od tradycyjnych aktywności, mimo że poświęcisz na niego znacznie mniej czasu. To możliwe, ponieważ impulsy angażują do pracy dużą ilość włókien mięśniowych, co prowadzi do przyspieszonego spalania kalorii. Elektrostymulacja mięśni przyspiesza metabolizm i zapewnia utratę około 500 kcal podczas ćwiczeń i jeszcze więcej przez 24 godziny po ich zakończeniu.

Znajdź studio treningu personalnego MEON EMS we Wrocławiu!

Wrocław ma już na mapie punkt, w którym wykonasz próbny trening EMS – cena jest bardzo atrakcyjna. Podczas zajęć będzie Ci towarzyszył wykwalifikowany trener personalny. W studio treningu personalnego EMS we Wrocławiu możesz skorzystać z pojedynczych zajęć lub atrakcyjnych cenowo pakietów.

Wypróbuj EMS

Wybierz swoje studio i zapisz się na trening próbny od 79zł.
Wybierz swoje studio

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Wrocław – Trening EMS

Trening EMS wyróżnia się bezpieczeństwem i skutecznością. Zajęcia odbywają się w specjalnym kombinezonie, do którego kieszeni wkłada się konektor. To lekkie akcesorium o opływowym kształcie bezprzewodowo łączy się z aplikacją. To nią kieruje trener, który ma za zadanie dobrać odpowiednią moc i częstotliwość impulsów do potrzeb osoby ćwiczącej. Trening personalny EMS jest tak skuteczny dzięki metodzie elektrostymulacji, która sprawia, że do intensywnej pracy zaangażowanych jest około 90% włókien mięśniowych jednocześnie. Zajęcia powodują przyspieszenie metabolizmu oraz pozwalają spalić wiele kalorii, bo aż 1200, co ułatwia utrzymanie ujemnego bilansu energetycznego. Dzięki temu trening personalny z elektrostymulacją jest znacznie skuteczniejszy od zajęć na tradycyjnej siłowni. Trener personalny we Wrocławiu dba o bezpieczeństwo uczestników – dobiera moc impulsów, a także sprawdza, czy ćwiczenia są wykonywane w odpowiedni sposób.

Jak działa EMS?

Jak działa EMS?

Ćwiczenia EMS polegają na łączeniu delikatnej aktywności fizycznej z elektrostymulacją mięśni brzucha i pozostałych partii ciała. Trening odbywa się w kombinezonie, dzięki któremu do głęboko położonych włókien mięśniowych docierają impulsy elektryczne. Powodują one pobudzenie metabolizmu, wzmocnienie mięśni oraz ujędrnienie ciała.

Trening EMS – jak szybko efekty?

Trening EMS – jak szybko efekty?

Efekty treningu personalnego EMS zauważysz już po kilku wizytach w punkcie. Duży wydatek energetyczny pozwoli Ci cieszyć się smuklejszą sylwetką bez konieczności odwiedzania każdego dnia siłowni.

Trening EMS czy jest bezpieczny?

Trening EMS czy jest bezpieczny?

Kiedy studio EMS we Wrocławiu będzie już otwarte, bez obaw skorzystasz z innowacyjnej metody ćwiczeń. Trening jest w pełni bezpieczny, o czym świadczy wykorzystywanie go przez fizjoterapeutów do rehabilitacji pacjentów. Podczas elektrostymulacji kręgosłup nie jest obciążony, dlatego z ćwiczeń mogą skorzystać nawet osoby po urazach.

Dla kogo trening personalny EMS?

Dla kogo trening personalny EMS?

Trening personalny EMS we Wrocławiu jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które zmagają się z brakiem czasu i poszukują metod zapewniających szybkie efekty. Ćwiczenia innowacyjną metodą sprawdzą się też u osób zmagających się z bólami kręgosłupa.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Atrakcyjny cenowo trening EMS jest wskazany dla osób, które zmagają się z bólami kręgosłupa czy urazami, które uniemożliwiają ich wykonywanie innych aktywności. Istnieją jednak przeciwwskazania do ćwiczeń, a należą do nich ciąża, rozrusznik serca oraz choroba nowotworowa.

Trening EMS – jak się ubrać?

Trening EMS – jak się ubrać?

Ćwiczenia EMS odbywają się w specjalnym kombinezonie, którego wypożyczenie musisz wliczyć w koszt treningu personalnego EMS. Strój możesz też kupić w naszym studiu.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Wystarczą Ci dwie wizyty tygodniowo w studiu EMS, żeby ćwiczenia przyniosły rezultaty. Jeśli zależy Ci na zmniejszeniu kosztów treningu EMS, zdecyduj się na wykupienie pakietu. Dzięki temu pojedyncze spotkanie z trenerem okaże się bardziej atrakcyjne cenowo. Koszt treningów EMS sprawdzisz na naszej stronie.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™