Wrocław Trening EMS

Trening EMS to innowacyjna metoda, która polega na łączeniu łatwych w wykonaniu ćwiczeń z elektrostymulacją mięśni. Impulsy elektryczne są kierowane przez trenera, który zapewnia bezpieczeństwo podczas treningu. Metoda EMS daje znacznie szybsze efekty od tradycyjnych aktywności, mimo że poświęcisz na nią znacznie mniej czasu. To możliwe, ponieważ impulsy angażują do pracy dużą ilość włókien mięśniowych, co prowadzi do przyspieszonego spalania kalorii. Elektrostymulacja mięśni przyspiesza metabolizm i zapewnia utratę około 500 kcal podczas ćwiczeń i jeszcze więcej 24 godziny po ich zakończeniu.

Znajdź swoje studio MEON EMS impulse training we Wrocławiu!

Wrocław oferuje atrakcyjny cenowo trening EMS. Wpadnij do studia na próbne ćwiczenia pod okiem wykwalifikowanego trenera. W studiu EMS we Wrocławiu skorzystasz z innowacyjnego treningu EMS, który odbędzie się w wygodnym stroju.

Wypróbuj EMS

Wybierz swoje studio i zapisz się na trening próbny od 49zł.
Wybierz swoje studio
Jak działa EMS?

Jak działa EMS?

Ćwiczenia EMS polegają na łączeniu delikatnej aktywności fizycznej z elektrostymulacją mięśni brzucha i pozostałych partii ciała. Trening odbywa się w kombinezonie, dzięki któremu do głęboko położonych włókien mięśniowych docierają impulsy elektryczne. Powodują one pobudzenie metabolizmu, wzmocnienie mięśni oraz ujędrnienie ciała.

Trening EMS - jak szybko efekty?

Trening EMS - jak szybko efekty?

Efekty treningu EMS zauważysz już po kilku wizytach w punkcie. Duży wydatek energetyczny pozwoli Ci cieszyć się smuklejszą sylwetką bez konieczności odwiedzania każdego dnia siłowni.

Trening EMS czy jest bezpieczny?

Trening EMS czy jest bezpieczny?

Kiedy studio EMS we Wrocławiu będzie już otwarte, bez obaw skorzystasz z innowacyjnej metody ćwiczeń. Trening jest w pełni bezpieczny, o czym świadczy wykorzystywanie go przez fizjoterapeutów do rehabilitacji pacjentów. Podczas elektrostymulacji kręgosłup nie jest obciążony, dlatego z ćwiczeń mogą skorzystać nawet osoby po urazach.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Trening EMS we Wrocławiu czy innej miejscowości jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które zmagają się z brakiem czasu i poszukują metod zapewniających szybkie efekty. Ćwiczenia innowacyjną metodą sprawdzą się też u osób zmagających się z bólami kręgosłupa.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Atrakcyjny cenowo trening EMS jest wskazany dla osób, które zmagają się z bólami kręgosłupa czy urazami, które uniemożliwiają ich wykonywanie innych aktywności. Istnieją jednak przeciwwskazania do ćwiczeń, a należą do nich ciąża, rozrusznik serca oraz choroba nowotworowa.

Trening EMS - jak się ubrać?

Trening EMS - jak się ubrać?

Ćwiczenia EMS odbywają się w specjalnym kombinezonie, którego wypożyczenie musisz wliczyć w koszt treningu EMS. Obuwie sportowe nie będzie Ci potrzebne - możesz ćwiczyć nawet w skarpetkach lub boso.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Wystarczą Ci dwie wizyty tygodniowo w studiu EMS, żeby ćwiczenia przyniosły rezultaty. Jeśli zależy Ci na zmniejszeniu kosztów treningu EMS, zdecyduj się na wykupienie pakietu. Dzięki temu pojedyncze spotkanie z trenerem okaże się bardziej atrakcyjne cenowo. Koszt treningów EMS sprawdzisz na naszej stronie.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™