Włocławek Trening personalny EMS

Trening personalny EMS pozwoli Ci w krótkim czasie odmienić sylwetkę i wygląd skóry, a także pozbyć się bólów kręgosłupa. Metoda polega na łączeniu impulsów o różnej sile z ćwiczeniami, które nie wymagają zewnętrznych obciążeń. Takie zestawienie pozwala zaangażować do pracy dużą część mięśni, co przekłada się na przyspieszenie metabolizmu oraz wysoki wydatek energetyczny. Jeden trening EMS pozwoli Ci w pół godziny spalić nawet 500 kcal, a następne będą spalane jeszcze dobę po zakończeniu ćwiczeń. Tak wysoki wydatek energetyczny to gwarancja szybkich efektów, na które składa się nie tylko wysmuklenie sylwetki, lecz także ujędrnienie skóry i wzmocnienie mięśni. Elektrostymulacja mięśni przebiegnie bezpiecznie. Podczas zajęć będzie towarzyszył Ci wykwalifikowany trener personalny.

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS we Włocławku!

Włocławek nie ma jeszcze naszego punktu, dlatego na ćwiczenia zapraszamy do najbliższego studia MEON EMS Impulse Training. Z naszymi wskazówkami możesz otworzyć własne studio treningu personalnego EMS we Włocławku. Zdecyduj się na model franczyzowy i rozpocznij biznes z małym wkładem własnym.

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Włocławek – Trening EMS

Trening EMS charakteryzuje się większą efektywnością niż zajęcia na tradycyjnej siłowni. Poza tym jest dopasowany do zróżnicowanych oczekiwań. Możesz zdecydować się na elektrostymulację mięśni, jeśli nie ćwiczysz od lat i chcesz odzyskać dawną kondycję. Trening personalny EMS będzie też dla Ciebie rozwiązaniem, jeśli codzienne aktywności przestały Ci wystarczać i chcesz zwiększyć siłę mięśni. Zajęcia z trenerem personalnym we Włocławku okażą się idealne dla osób w różnym wieku. Ćwiczenia odbywają się w wygodnym kombinezonie, który jest wyposażony w polimerowe elektrody najnowszej generacji. Nie trzeba ich zwilżać, co zapewnia wygodę. Zajęcia z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni są możliwe dzięki konektorowi umieszczonemu w kieszeni. Łączy się on bezprzewodowo z aplikacją obsługiwaną przez trenera, który dba o to, żeby trening personalny był bezpieczny i odpowiadał Twoim potrzebom.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Ćwiczenia EMS są przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą ujędrnić ciało i pozbyć się cellulitu. Innowacyjna metoda będzie odpowiednia dla osób zmagających się z bólami pleców. Elektrostymulacja kręgosłupa pozwoli szybko się ich pozbyć. Na trening EMS we Włocławku, kiedy studio zostanie otwarte, możesz udać się z wieloma problemami sylwetki. Jeśli chcesz działać natychmiast, sprawdź ofertę innych miejscowości z dostępem do systemu MEON EMS.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Trening personalny EMS jest wskazany dla osób, które zmagają się z zatrzymywaniem płynów w organizmie, bólem pleców czy słabą kondycją. Istnieją także ograniczenia – ćwiczenia EMS nie są możliwe dla osób z rozrusznikiem serca czy chorych na nowotwór. Ciężarne również nie mogą skorzystać z treningu.

Trening EMS - jak szybko efekty?

Trening EMS - jak szybko efekty?

Koszt treningu EMS nie okaże się zbyt wysoki, ponieważ szybko zauważysz efekty. Już po kilku spotkaniach z trenerem Twoja skóra będzie jędrniejsza, a sylwetka zacznie robić się smuklejsza. Elektrostymulację mięśni brzucha i innych części ciała wystarczy przeprowadzić dwa razy w tygodniu.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™