Włocławek Trening EMS

Trening EMS pozwoli Ci w krótkim czasie odmienić sylwetkę i wygląd skóry, a także pozbyć się bólów kręgosłupa. Metoda polega na łączeniu impulsów o różnej sile z ćwiczeniami, które nie wymagają zewnętrznych obciążeń. Takie zestawienie pozwala zaangażować do pracy dużą część mięśni, co przekłada się na przyspieszenie metabolizmu oraz wysoki wydatek energetyczny. Jedna wizyta w studiu EMS pozwoli Ci w pół godziny spalić nawet 500 kcal, a następne będą spalane jeszcze dobę po zakończeniu ćwiczeń. Tak wysoki wydatek energetyczny to gwarancja szybkich efektów, na które składa się nie tylko wysmuklenie sylwetki, lecz także ujędrnienie skóry i wzmocnienie mięśni.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training we Włocławku!

Włocławek nie ma jeszcze naszego punktu, dlatego zajrzyj na trening EMS do pobliskich miejscowości. Z naszymi wskazówkami możesz otworzyć własne studio EMS we Włocławku. Zdecyduj się na model franczyzowy i rozpocznij biznes, dzięki któremu zapewnisz wielu osobom dostęp do atrakcyjnego cenowo treningu EMS.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Ćwiczenia EMS są przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą ujędrnić ciało i pozbyć się cellulitu. Innowacyjna metoda będzie odpowiednia dla osób zmagających się z bólami pleców. Elektrostymulacja kręgosłupa pozwoli szybko się ich pozbyć. Na trening EMS we Włocławku, kiedy studio zostanie otwarte, możesz udać się z wieloma problemami sylwetki. Jeśli chcesz działać natychmiast, sprawdź ofertę innych miejscowości z dostępem do systemu MEON EMS.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Atrakcyjne cenowo treningi EMS są wskazane dla osób, które zmagają się z zatrzymywaniem płynów w organizmie, bólem pleców czy słabą kondycją. Istnieją także ograniczenia - ćwiczenia EMS nie są możliwe dla osób z rozrusznikiem serca czy chorych na nowotwór. Ciężarne również nie mogą skorzystać z treningu.

Trening EMS - jak szybko efekty?

Trening EMS - jak szybko efekty?

Koszt treningu EMS nie okaże się zbyt wysoki, ponieważ szybko zauważysz efekty. Już po kilku spotkaniach z trenerem Twoja skóra będzie jędrniejsza, a sylwetka zacznie robić się smuklejsza. Elektrostymulację mięśni brzucha i innych części ciała wystarczy przeprowadzić dwa razy w tygodniu.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™