Włocławek Trening EMS

Trening EMS pozwoli Ci w krótkim czasie odmienić sylwetkę i wygląd skóry, a także pozbyć się bólów kręgosłupa. Metoda polega na łączeniu impulsów o różnej sile z ćwiczeniami, które nie wymagają zewnętrznych obciążeń. Takie zestawienie pozwala zaangażować do pracy dużą część mięśni, co przekłada się na przyspieszenie metabolizmu oraz wysoki wydatek energetyczny. Jedna wizyta w studiu EMS pozwoli Ci w pół godziny spalić nawet 500 kcal, a następne będą spalane jeszcze dobę po zakończeniu ćwiczeń. Tak wysoki wydatek energetyczny to gwarancja szybkich efektów, na które składa się nie tylko wysmuklenie sylwetki, lecz także ujędrnienie skóry i wzmocnienie mięśni.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training we Włocławku!

Włocławek nie ma jeszcze naszego punktu, dlatego zajrzyj na trening EMS do pobliskich miejscowości. Z naszymi wskazówkami możesz otworzyć własne studio EMS we Włocławku. Zdecyduj się na model franczyzowy i rozpocznij biznes, dzięki któremu zapewnisz wielu osobom dostęp do atrakcyjnego cenowo treningu EMS.

Wypróbuj EMS

Wybierz swoje studio i zapisz się na trening próbny od 49zł.
Wybierz swoje studio

Dla kogo trening EMS?

Ćwiczenia EMS są przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą ujędrnić ciało i pozbyć się cellulitu. Innowacyjna metoda będzie odpowiednia dla osób zmagających się z bólami pleców. Elektrostymulacja kręgosłupa pozwoli szybko się ich pozbyć. Na trening EMS we Włocławku, kiedy studio zostanie otwarte, możesz udać się z wieloma problemami sylwetki. Jeśli chcesz działać natychmiast, sprawdź ofertę innych miejscowości z dostępem do systemu MEON EMS.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Atrakcyjne cenowo treningi EMS są wskazane dla osób, które zmagają się z zatrzymywaniem płynów w organizmie, bólem pleców czy słabą kondycją. Istnieją także ograniczenia – ćwiczenia EMS nie są możliwe dla osób z rozrusznikiem serca czy chorych na nowotwór. Ciężarne również nie mogą skorzystać z treningu.

Trening EMS – jak szybko efekty?

Koszt treningu EMS nie okaże się zbyt wysoki, ponieważ szybko zauważysz efekty. Już po kilku spotkaniach z trenerem Twoja skóra będzie jędrniejsza, a sylwetka zacznie robić się smuklejsza. Elektrostymulację mięśni brzucha i innych części ciała wystarczy przeprowadzić dwa razy w tygodniu.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™