Warszawa Trening EMS

Trening EMS cieszy się popularnością wśród osób, które chcą w krótkim czasie zmienić sylwetkę. Innowacyjna metoda łączy delikatne ćwiczenia oraz elektrostymulację, dlatego pozwala na szybkie wyrzeźbienie ciała.

Elektrostymulacja mięśni umożliwia osiągnięcie oczekiwanych rezultatów dzięki dużej liczbie spalanych kalorii podczas treningu. Duży wydatek energetyczny nie wymaga poświęcenia dużej ilości czasu na ćwiczenia. Trening EMS trwa tylko pół godziny, z czego dziesięć minut to rozgrzewka. Krótki czas aktywności w połączeniu z dużym wydatkiem energetycznym sprawiają, że elektrostymulacja mięśni jest doskonałym rozwiązaniem dla zabieganych osób.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Warszawie!

Warszawa nie ma naszego studia EMS, dlatego na ćwiczenia zapraszamy do sąsiednich miejscowości.

Cena treningu EMS jest atrakcyjna. W stolicy efektywna metoda ćwiczeń będzie cieszyła się zainteresowaniem. Zapoznaj się z ofertą franczyzy i otwórz w Warszawie studio oferujące trening EMS.

Jak działa EMS?

Jak działa EMS?

EMS to elektrostymulacja mięśni, która polega na wykorzystaniu impulsów pobudzających mięśnie do pracy.

Ćwiczenia EMS odbywają się w specjalnym kostiumie, w którym znajduje się konektor połączony z aplikacją. Aplikacją kieruje trener, który nieustannie czuwa nad siłą wykorzystywanych impulsów oraz prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń.

Trening EMS - jak szybko efekty?

Trening EMS - jak szybko efekty?

Efekty treningu EMS zauważysz już po czterech wizytach w studiu. Twoje ciało stanie się jędrniejsze, a sylwetka - szczuplejsza. Ćwiczenia połączone z elektrostymulacją mięśni brzucha i pozostałych partii ciała umożliwią przyspieszenie metabolizmu, a kalorie będą spalane jeszcze przez 24 godziny po zakończeniu treningu.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Zdecydowanie tak. Trening EMS w Warszawie pozwoli Ci w bezpieczny sposób pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej i wysmukli sylwetkę. Elektrostymulacja jest wykorzystywana przez fizjoterapeutów podczas rehabilitacji, a także przez sportowców wyczynowych. Metodę stosuje się też do walki z bólem pleców.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Trening EMS sprawdzi się u wszystkich osób, które potrzebują efektywnej metody na wysmuklenie sylwetki. Innowacyjną aktywność docenią osoby zapracowane, dla których codzienne treningi na siłowni nie są możliwe. Ćwiczenia w studiu EMS w Warszawie będą idealne dla osób zmagających się z bólami kręgosłupa - impulsy potrafią złagodzić dolegliwości.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Ćwiczenia EMS są odpowiednie dla wielu osób, ale jak każda metoda treningowa mają swoje przeciwwskazania. Należą do nich ciąża, rozrusznik serca oraz choroba nowotworowa. Trening będzie natomiast odpowiedni dla osób po urazach.

Trening EMS - jak się ubrać?

Trening EMS - jak się ubrać?

Do treningu nie potrzebujesz specjalistycznego obuwia - możesz trenować boso lub w skarpetach. Podczas ćwiczeń będziesz mieć na sobie specjalny kombinezon. Ubierz się w taki sposób, żeby wygodnie było Ci przebrać się w strój do EMS.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Ćwiczenia EMS są na tyle efektywne, że wystarczą dwa spotkania w tygodniu, żeby szybko zobaczyć pierwsze efekty. Niewielka liczba potrzebnych treningów nie obciąży Twojego budżetu. Koszt treningu EMS możesz też obniżyć, decydując się na wykupienie pakietu.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™