Warszawa Trening personalny EMS

Trening EMS cieszy się popularnością wśród osób, które chcą w krótkim czasie zmienić sylwetkę. Innowacyjna metoda łączy delikatne ćwiczenia oraz elektrostymulację, dlatego pozwala na szybkie wyrzeźbienie ciała.

Elektrostymulacja mięśni umożliwia osiągnięcie oczekiwanych rezultatów dzięki dużej liczbie spalanych kalorii podczas treningu. Duży wydatek energetyczny nie wymaga poświęcenia dużej ilości czasu na ćwiczenia. Trening personalny EMS trwa tylko pół godziny, z czego dziesięć minut to rozgrzewka. Podczas aktywności o każdego dba trener personalny, który dobiera moc i częstotliwość impulsów, tym samym dbając o bezpieczeństwo osoby ćwiczącej.

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS w Warszawie!

Warszawa nie ma naszego studia treningu personalnego EMS, dlatego na ćwiczenia zapraszamy do najbliższego studia MEON EMS Impulse Training.

W stolicy efektywna metoda ćwiczeń będzie cieszyła się zainteresowaniem. Zapoznaj się z ofertą franczyzy i otwórz w Warszawie studio oferujące trening EMS pod okiem trenera personalnego. Możesz też wyposażyć własną siłownię w sprawdzony system MEON EMS.

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Warszawa – trening EMS

Trening EMS odbywa się zawsze pod czujnym okiem trenera personalnego, dzięki czemu jest on w pełni bezpieczny. Ćwiczenia z wykorzystaniem elektrostymulacji są bardziej skuteczne niż tradycyjna aktywność, na przykład na siłowni. To możliwe dzięki impulsom elektrycznym, które pobudzają mięśnie do wzmożonej aktywności. Ćwiczenia w towarzystwie trenera personalnego w Warszawie gwarantują szybkie zauważenie pierwszych efektów. Dwa spotkania w tygodniu wystarczą, żeby trening personalny już po miesiącu przyniósł widoczne rezultaty. Aktywność przyczyni się do ujędrnienia skóry oraz zredukowania bólu kręgosłupa. Trening personalny EMS w połączeniu z dietą pozwoli Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę bez poświęcania na to wielu godzin w tygodniu.

Jak działa EMS?

Jak działa EMS?

EMS to elektrostymulacja mięśni, która polega na wykorzystaniu impulsów pobudzających mięśnie do pracy.

Ćwiczenia EMS odbywają się w specjalnym kostiumie, w którym znajduje się konektor połączony z aplikacją. Aplikacją kieruje trener, który nieustannie czuwa nad siłą wykorzystywanych impulsów oraz prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń.

Trening EMS – jak szybko efekty?

Trening EMS – jak szybko efekty?

Efekty treningu personalnego EMS zauważysz już po czterech wizytach w studiu. Twoje ciało stanie się jędrniejsze, a sylwetka – szczuplejsza, a to wszystko w bezpiecznych warunkach dzięki obecności trenera personalnego. Ćwiczenia połączone z elektrostymulacją mięśni brzucha i pozostałych partii ciała umożliwią przyspieszenie metabolizmu, a kalorie będą spalane jeszcze przez 24 godziny po zakończeniu treningu.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Zdecydowanie tak. Trening EMS w Warszawie pozwoli Ci w bezpieczny sposób pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej i wysmukli sylwetkę. Elektrostymulacja jest wykorzystywana przez fizjoterapeutów podczas rehabilitacji, a także przez sportowców wyczynowych. Metodę stosuje się też do walki z bólem pleców.

Dla kogo trening personalny EMS?

Dla kogo trening personalny EMS?

Trening personalny EMS sprawdzi się u wszystkich osób, które potrzebują efektywnej metody na wysmuklenie sylwetki. Innowacyjną aktywność docenią osoby zapracowane, dla których codzienne treningi na siłowni nie są możliwe. Ćwiczenia w studiu EMS w Warszawie będą idealne dla osób zmagających się z bólami kręgosłupa – impulsy potrafią złagodzić dolegliwości.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Ćwiczenia EMS są odpowiednie dla wielu osób, ale jak każda metoda treningowa mają swoje przeciwwskazania. Należą do nich ciąża, rozrusznik serca oraz choroba nowotworowa. Trening będzie natomiast odpowiedni dla osób po urazach.

Trening EMS – jak się ubrać?

Trening EMS – jak się ubrać?

Do treningu personalnego EMS nie potrzebujesz specjalistycznego stroju lub sprzętu. Wystarczy, że wypożyczysz lub kupisz body w studiu.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Ćwiczenia EMS są na tyle efektywne, że wystarczą dwa spotkania w tygodniu, żeby szybko zobaczyć pierwsze efekty. Niewielka liczba potrzebnych treningów nie obciąży Twojego budżetu. Koszt treningu EMS możesz też obniżyć, decydując się na wykupienie pakietu.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™