Wałbrzych Trening EMS

Trening EMS jest efektywną metodą ćwiczeń, podczas których nie wykorzystuje się dużych obciążeń. Połączenie impulsów elektrycznych z delikatną aktywnością pobudza mięśnie do zintensyfikowanej pracy, dzięki czemu podczas zajęć stracisz aż 500 kcal. Kolejne kalorie organizm będzie spalał jeszcze przez 24 godziny po zakończeniu treningu. Półgodzinne zajęcia pod okiem wykwalifikowanego trenera będą bardziej efektywne niż długi trening na siłowni. Elektrostymulacja mięśni w połączeniu z lekkimi ćwiczeniami pozwoli Ci wysmuklić sylwetkę, ujędrnić skórę, pozbyć się bólów kręgosłupa oraz wzmocnić mięśnie.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Wałbrzychu!

Wałbrzych nie ma jeszcze naszego punktu, jednak możesz odwiedzić inne miasta i skorzystać z atrakcyjnego cenowo treningu EMS. Sprawdź też naszą ofertę franczyzy, dzięki której otworzysz własne studio EMS w Wałbrzychu. Zdecyduj się na biznes i zapewnij wielu osobom dostęp do nowoczesnego treningu EMS.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Ćwiczenia EMS są bezpieczną metodą, z której korzystają również fizjoterapeuci. Zdecyduj się na trening, jeśli odczuwasz bóle pleców. Elektrostymulacja mięśni brzucha i kręgosłupa jest też polecana dla osób zmagających się z zatrzymywaniem wody w organizmie. Treningi EMS nie są jednak dla wszystkich - nie mogą z nich skorzystać osoby z rozrusznikiem serca, chorujące na nowotwór, a także ciężarne.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Atrakcyjny cenowo trening EMS sprawdzi się dla osób chcących ujędrnić skórę i pozbyć się cellulitu. Ćwiczenia będą też pomocne przy bólach kręgosłupa. Metoda jest przeznaczona dla osób chcących wysmuklić ciało, ale też wzmocnić mięśnie. Dzięki ćwiczeniom EMS uporasz się z wieloma mankamentami sylwetki, dlatego wybierz się do trening EMS do Wałbrzycha, kiedy studio zostanie otwarte, lub skorzystaj z oferty innego miasta.

Trening EMS - jak szybko efekty?

Trening EMS - jak szybko efekty?

Atrakcyjne cenowo treningi EMS będą idealne dla osób, które motywują się szybkimi efektami. Już po kilku treningach zauważysz pozytywne zmiany w sylwetce. Dwie wizyty na tydzień będą wystarczające, a to sprawia, że koszt treningu EMS nie będzie zbyt wysoki.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™