Wałbrzych Trening personalny EMS

Trening personalny EMS jest efektywną metodą ćwiczeń, podczas których nie wykorzystuje się dużych obciążeń. Połączenie impulsów elektrycznych z delikatną aktywnością pobudza mięśnie do zintensyfikowanej pracy, dzięki czemu podczas zajęć stracisz aż 500 kcal. Kolejne kalorie organizm będzie spalał jeszcze przez 24 godziny po zakończeniu treningu EMS. Półgodzinne zajęcia pod okiem wykwalifikowanego trenera personalnego będą bardziej efektywne niż długi trening na siłowni. Elektrostymulacja mięśni w połączeniu z lekkimi ćwiczeniami pozwoli Ci wysmuklić sylwetkę, ujędrnić skórę, pozbyć się bólów kręgosłupa oraz wzmocnić mięśnie.

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS w Wałbrzychu!

Wałbrzych nie ma jeszcze naszego punktu, dlatego na ćwiczenia zapraszamy do najbliższego studia MEON EMS Impulse Training. Sprawdź też naszą ofertę franczyzy, dzięki której otworzysz własne studio treningu personalnego EMS w Wałbrzychu. Zdecyduj się na biznes i zapewnij wielu osobom dostęp do zajęć z wykwalifikowanym trenerem personalnym.

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Wałbrzych – Trening EMS

Trening EMS jest dopasowany do osób w różnym wieku i o różnym stopniu zaawansowania. Nieważne, czy ćwiczysz na co dzień, czy przez wiele lat nie towarzyszyła Ci aktywność fizyczna. Trening personalny EMS spełni Twoje oczekiwania, ponieważ jest bezpieczny, skuteczny i odbywa się w komfortowych warunkach. Zajęcia polegają na łączeniu nieskomplikowanych ćwiczeń z elektrostymulacją. Pozwala to wzmocnić mięśnie i przyspieszyć metabolizm. Trening personalny jest bardziej efektywny od ćwiczeń na siłowni, a poza tym trwa tylko pół godziny, podczas których spalisz mnóstwo kalorii, więc bez trudu utrzymasz ujemny bilans energetyczny. Tak duży wydatek energetyczny jest możliwy dzięki impulsom, które dotrą do Twojego ciała dzięki elektrodom znajdującym się w kombinezonie. Trener personalny w Wałbrzychu wysłucha Twoich oczekiwań względem zajęć i dopasuje moc i częstotliwość impulsów do możliwości.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Ćwiczenia EMS są bezpieczną metodą, z której korzystają również fizjoterapeuci. Zdecyduj się na trening, jeśli odczuwasz bóle pleców. Elektrostymulacja mięśni brzucha i kręgosłupa jest też polecana dla osób zmagających się z zatrzymywaniem wody w organizmie. Treningi EMS nie są jednak dla wszystkich - nie mogą z nich skorzystać osoby z rozrusznikiem serca, chorujące na nowotwór, a także ciężarne.

Dla kogo trening personalny EMS?

Dla kogo trening personalny EMS?

Atrakcyjny cenowo trening personalny EMS sprawdzi się dla osób chcących ujędrnić skórę i pozbyć się cellulitu. Ćwiczenia będą też pomocne przy bólach kręgosłupa. Metoda jest przeznaczona dla osób chcących wysmuklić ciało, ale też wzmocnić mięśnie. Dzięki ćwiczeniom EMS uporasz się z wieloma mankamentami sylwetki, dlatego wybierz się na trening EMS do Wałbrzycha, kiedy studio zostanie otwarte, lub skorzystaj z oferty innego miasta.

Trening EMS - jak szybko efekty?

Trening EMS - jak szybko efekty?

Atrakcyjne cenowo treningi EMS będą idealne dla osób, które motywują się szybkimi efektami. Już po kilku treningach zauważysz pozytywne zmiany w sylwetce. Dwie wizyty na tydzień będą wystarczające, a to sprawia, że koszt treningu EMS nie będzie zbyt wysoki.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™