Ustroń Trening personalny EMS

Zależy Ci na metodzie treningowej, dzięki której pierwsze efekty pojawią się błyskawicznie? Wybierz trening EMS! Łączy on elektrostymulację mięśni z ćwiczeniami, z czego chętnie korzystają nie tylko zawodowi sportowcy. Trening personalny EMS wymaga zastosowania impulsów elektrycznych – docierają one do ciała dzięki specjalnemu kombinezonowi. Strój ten dobrze przylega do sylwetki, a jednocześnie jest wygodny i nie ogranicza swobody ruchów. Znajdujący się w kieszeni kombinezonu konektor łączy się bezprzewodowo z aplikacją – obsługuje ją wykwalifikowany trener personalny. To właśnie specjalista czuwa nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń i dobiera moc oraz częstotliwość impulsów do osoby trenującej. Dzięki temu elektrostymulacja mięśni jest skuteczna i bezpieczna.

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS w Ustroniu!

Ustroń nie ma jeszcze punktu oferującego nowoczesne treningi EMS. Skorzystaj z naszej oferty franczyzy i zmieńmy to wspólnie!

Pomożemy Ci otworzyć studio treningu personalnego EMS w Ustroniu. Nie będziesz potrzebować dużego wkładu własnego. Możesz też wzbogacić ofertę własnej siłowni o trening z systemem MEON EMS. Przekonaj się, jak wyglądają zajęcia z trenerem personalnym. Na ćwiczenia zapraszamy do najbliższego studia MEON EMS Impulse Training!

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Ustroń – Trening EMS

Zajęcia z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni to zawsze trening personalny, ponieważ odbywają się w towarzystwie wykwalifikowanego specjalisty. Dzięki temu warunki są bezpieczne i komfortowe, a ćwiczenia przynoszą oczekiwane rezultaty. Zajęcia z trenerem personalnym w Ustroniu pozwolą Ci wyrzeźbić sylwetkę dzięki dużej liczbie spalanych kalorii. Elektrostymulacja sprawia, że organizm pracuje wyjątkowo wydajnie. Dzięki temu może spalić więcej kalorii niż w takim samym czasie zajęć na tradycyjnej siłowni. Trening personalny EMS ułatwi więc utrzymanie ujemnego bilansu kalorycznego, co jest niezbędne, żeby zrzucić nadprogramowe kilogramy. Zajęcia z wykorzystaniem elektrostymulacji są również świetnym sposobem na zredukowanie cellulitu, a dodatkowo pozwalają zminimalizować ból pleców. Ich zaletą jest też to, że mogą z nich skorzystać zarówno osoby początkujące, jak i doświadczeni sportowcy.

Trening EMS – czy jest bezpieczny?

Trening EMS – czy jest bezpieczny?

Wykorzystanie impulsów elektrycznych budzi u Ciebie wątpliwości? Zupełnie niepotrzebnie! To bezpieczna metoda, która jest stosowana przez fizjoterapeutów, którzy pomagają pacjentom wrócić do sprawności. Bezpieczeństwo ćwiczeń EMS zapewnia również nieustanna obecność wykwalifikowanego specjalisty.
Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Efektywny trening EMS jest bezpieczny, ale nie każdy może z niego skorzystać. Elektrostymulacja mięśni nie jest przeznaczona dla osób z rozrusznikiem serca czy np. kobiet w ciąży. To natomiast metoda wskazana dla tych, którzy po dłuższej przerwie chcą wrócić do aktywności, zmagają się z bólami pleców lub zatrzymywaniem się wody w organizmie.
Trening EMS – jak się ubrać?

Trening EMS – jak się ubrać?

Na trening EMS w Ustroniu nie jest potrzebny specjalny strój do ćwiczeń. Wystarczy wypożyczyć lub kupić w studiu kombinezon, który jest niezbędny, żeby wykonywać ćwiczenia z wykorzystaniem elektrostymulacji.
MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™