Tychy Trening personalny EMS

Trening EMS polega na wykorzystaniu impulsów elektrycznych, które pobudzają do pracy głęboko położone mięśnie. Dzięki temu metabolizm znacznie przyspiesza, a organizm w krótkim czasie spala dużą liczbę kalorii. Podczas treningu EMS wykonuje się tylko lekkie ćwiczenia, dlatego stawy i kręgosłup nie są obciążone. To sprawia, że elektrostymulacja mięśni okazuje się doskonałym rozwiązaniem dla osób po kontuzjach lub ze słabszą kondycją. Trening personalny EMS pozwala nie tylko na szybkie wysmuklenie sylwetki, lecz także ujędrnienie ciała czy pozbycie się bólu pleców. Elektrostymulacja mięśni jest na tyle uniwersalna, że mogą z niej korzystać osoby po urazach oraz wyczynowi sportowcy. Każdym zajmie się trener personalny, który dopasuje plan treningowy do potrzeb osoby ćwiczącej.

Znajdź studio treningu personalnego MEON EMS w Tychach

Tychy mają już nasze studio treningu personalnego EMS. Odbędziesz w nim próbny trening w atrakcyjnej cenie. Podczas ćwiczeń będzie towarzyszył Ci wykwalifikowany trener personalny. Sprawdź też dostępne w Tychach atrakcyjne cenowo treningi EMS w pakiecie!

Wypróbuj EMS

Wybierz swoje studio i zapisz się na trening próbny od 79zł.
Wybierz swoje studio

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Tychy – Trening EMS

Trening EMS odbywa się pod czujnym okiem specjalisty, którego zadaniem jest dobieranie mocy i częstotliwości impulsów do potrzeb osoby ćwiczącej. Trener personalny zajmuje się też ułożeniem planu treningowego, a podczas zajęć sprawdza, czy ćwiczenia są wykonywane poprawnie i ewentualnie koryguje sylwetkę. Ćwiczenia z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni są bardziej efektywne niż zajęcia na siłowni. To możliwe za sprawą impulsów elektrycznych, które docierają do głęboko położonych włókien mięśniowych i pobudzają je do wzmożonej pracy, jednocześnie masując. Dzięki temu trening personalny EMS umożliwia spalenie aż 1200 kcal dzięki jednej sesji, a to przyczynia się do łatwiejszego utrzymania ujemnego bilansu energetycznego. Zajęcia w obecności trenera personalnego w Tychach okażą się idealne dla osób w różnym wieku i o różnych oczekiwaniach. Brak kondycji nie jest przeszkodą w podjęciu ćwiczeń z wykorzystaniem elektrostymulacji. Trening personalny odbywa się zawsze w towarzystwie specjalisty, dlatego większość osób może z niego skorzystać.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Ćwiczenia EMS rewelacyjnie sprawdzą się dla osób, które lubią widzieć spektakularne efekty w krótkim czasie. Metoda jest przeznaczona dla wyczynowych sportowców, osób z bólami kręgosłupa oraz chcących powrócić do aktywności po kontuzjach. Z efektywnych treningów EMS nie mogą jednak skorzystać wszyscy - do przeciwwskazań należą rozrusznik serca, ciąża i choroba nowotworowa.

Trening personalny EMS – ile razy w tygodniu?

Trening personalny EMS – ile razy w tygodniu?

Ogólny koszt treningów personalnych EMS okaże się niewysoki, ponieważ wystarczą tylko dwie wizyty tygodniowo w studiu, żeby zauważyć doskonałe rezultaty. Niewielka liczba spotkań z trenerem personalnym umożliwi Ci uporanie się z cellulitem, brakiem jędrności skóry, słabymi mięśniami oraz bólem pleców.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Kiedy trening EMS w Tychach będzie możliwy, skorzystaj z niego bez żadnych obaw. Częstotliwość i siłę impulsów elektrycznych dobierze do Twoich potrzeb trener, który będzie też stale czuwał nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń EMS. Dzięki temu masz pewność, że elektrostymulacja mięśni brzucha i kręgosłupa będzie nie tylko skuteczna, lecz także bezpieczna.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™