Toruń Trening EMS

Ćwiczenia EMS zdobywają coraz więcej fanów ze względu na ich wysoką skuteczność. Dzięki elektrostymulacji mięśni pozbędziesz się problemów z bólem kręgosłupa czy wodą zatrzymującą się w organizmie. Metoda treningowa EMS jest jednak przede wszystkim doskonałym sposobem na wysmuklenie sylwetki. Skorzystaj z niej, żeby bez zewnętrznych obciążeń spalić aż 500 kalorii podczas półgodzinnej sesji. Trening EMS pozwoli Ci dodatkowo na spalanie kalorii jeszcze przez 24 godziny po zakończeniu ćwiczeń. Elektrostymulacja mięśni pobudza głęboko położone włókna i sprawia, że pracują efektywniej niż podczas wizyty na siłowni, a jednocześnie bez ryzyka kontuzji pleców czy stawów. Koszt treningu EMS sprawdzisz na naszej stronie, gdzie dostępne są atrakcyjne cenowo pakiety.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Toruniu!

Toruń nie ma jeszcze naszego studia do treningów EMS. Chcesz założyć tam własny punkt? Oferujemy wsparcie podczas otwierania biznesu opartego o model franczyzowy. Załóż studio EMS w Toruniu bez dużego wkładu własnego. Jeśli chcesz przetestować metodę, odwiedź inne miasta, gdzie znajdziesz nasze punkty z atrakcyjnymi cenowo treningami EMS.

Trening EMS - jak się ubrać?

Trening EMS - jak się ubrać?

Ćwiczenia EMS będziesz wykonywać w specjalnym, dopasowanym do sylwetki kombinezonie, który możesz u nas wypożyczyć. Nie potrzebujesz odzieży sportowej. Nie są Ci też potrzebne specjalne buty, ponieważ możesz ćwiczyć nawet boso lub w skarpetkach.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Z elektrostymulacji mięśni brzucha i pozostałych części ciała może skorzystać prawie każdy. Metoda idealnie sprawdzi się po urazach, kiedy chcesz szybko wrócić do aktywności fizycznej. Elektrostymulacja mięśni jest odpowiednia dla osób w różnym wieku i różnym poziomie kondycji. Nie mogą z niej natomiast korzystać ciężarne.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Efektywny trening EMS opiera się o wykorzystanie impulsów elektrycznych, które są bezpieczne dla organizmu. Stosuje się je nawet w fizjoterapii. Możesz więc bez obaw zdecydować się na trening EMS w Toruniu, kiedy zostanie tam otwarty punkt, lub wybrać nasze studio w innym mieście.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™