Toruń Trening personalny EMS

Ćwiczenia EMS zdobywają coraz więcej fanów ze względu na ich wysoką skuteczność. Dzięki elektrostymulacji mięśni pozbędziesz się problemów z bólem kręgosłupa czy wodą zatrzymującą się w organizmie. Trening personalny EMS jest jednak przede wszystkim doskonałym sposobem na wysmuklenie sylwetki. Skorzystaj z niego, żeby bez zewnętrznych obciążeń spalić aż 500 kalorii podczas półgodzinnej sesji. Trening EMS pozwoli Ci dodatkowo na spalanie kalorii jeszcze przez 24 godziny po zakończeniu ćwiczeń. Elektrostymulacja mięśni pobudza głęboko położone włókna i sprawia, że pracują efektywniej niż podczas wizyty na siłowni, a jednocześnie bez ryzyka kontuzji pleców czy stawów. Nad bezpieczeństwem czuwa trener personalny. Koszt treningu EMS sprawdzisz na naszej stronie, gdzie dostępne są atrakcyjne cenowo pakiety.

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS w Toruniu!

Toruń nie ma jeszcze naszego studia do treningów EMS. Chcesz założyć tam własny punkt? Oferujemy wsparcie podczas otwierania biznesu opartego o model franczyzowy. Załóż studio treningu personalnego EMS w Toruniu bez dużego wkładu własnego. Możesz też urozmaicić ofertę własnej siłowni, decydując się na wyposażenie jej w system MEON EMS. Jeśli chcesz przetestować metodę, odwiedź najbliższe studio MEON EMS Impulse Training. Trener personalny udzieli Ci odpowiedzi na wszystkie pytania związane z ćwiczeniami.

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Toruń – Trening EMS

Każdy trening EMS jest to trening personalny, ponieważ zawsze osobom ćwiczącym towarzyszy wykwalifikowany specjalista systemu MEON EMS. To on dobiera moc i częstotliwość impulsów, a także czuwa nad odpowiednim wykonywaniem nieskomplikowanych ćwiczeń. Trening personalny EMS charakteryzuje się większą skutecznością w porównaniu do ćwiczeń na tradycyjnej siłowni. Wykorzystanie impulsów elektrycznych pozwala bowiem aktywować mięśnie do wzmożonej pracy, pobudzić metabolizm i spalić mnóstwo kalorii. Trening personalny trwa pół godziny, a umożliwia spalenie aż 1200 kcal, dlatego można szybko zauważyć pierwsze efekty. Zajęcia z trenerem personalnym w Toruniu są przy tym w pełni bezpieczne. Brak obciążeń chroni stawy i zapobiega kontuzji. Ćwiczenia z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni przyczyniają się do wzmocnienia mięśni głębokich, ujędrnienia skóry, a dodatkowo stanowią świetną broń w walce z bólami kręgosłupa, które są spowodowane siedzącym trybem życia.

Trening EMS - jak się ubrać?

Trening EMS - jak się ubrać?

Ćwiczenia EMS będziesz wykonywać w specjalnym, dopasowanym do sylwetki kombinezonie, który możesz u nas wypożyczyć. Nie potrzebujesz odzieży sportowej. Nie są Ci też potrzebne specjalne buty, ponieważ możesz ćwiczyć nawet boso lub w skarpetkach.

Dla kogo trening personalny EMS?

Dla kogo trening personalny EMS?

Z elektrostymulacji mięśni brzucha i pozostałych części ciała może skorzystać prawie każdy. Metoda idealnie sprawdzi się po urazach, kiedy chcesz szybko wrócić do aktywności fizycznej. Trening personalny EMS jest odpowiedni dla osób w różnym wieku i o różnym poziomie kondycji, a bezpieczeństwo jego wykonywania zapewnia obecność trenera personalnego. Z metody nie mogą natomiast korzystać ciężarne.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Efektywny trening EMS opiera się o wykorzystanie impulsów elektrycznych, które są bezpieczne dla organizmu. Stosuje się je nawet w fizjoterapii. Możesz więc bez obaw zdecydować się na trening EMS w Toruniu, kiedy zostanie tam otwarty punkt, lub wybrać nasze studio w innym mieście.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™