Tarnów Trening EMS

Innowacyjna metoda ćwiczeń, którą jest EMS, pozwoli Ci w krótkim czasie osiągnąć spektakularne rezultaty. Elektrostymulacja mięśni w połączeniu z lekką aktywnością pobudza organizm do intensywnej pracy, co gwarantuje wysoki wydatek energetyczny. Trening EMS pozwoli Ci spalić aż 500 kalorii w ciągu trzydziestu minut, a kolejne 500-700 przez wiele godzin po zakończonych ćwiczeniach. Wzmożona praca mięśni jest możliwa bez zewnętrznego obciążenia, co pozwala korzystać z metody również osobom po urazach. Trening EMS pozwoli Ci wysmuklić ciało, ujędrnić skórę, zredukować cellulit oraz zminimalizować ból pleców.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Tarnowie!

W Tarnowie nie ma jeszcze możliwości skorzystania z treningu EMS, dlatego sprawdź ofertę pobliskich miast. Możesz z naszą pomocą założyć własne studio EMS. Tarnów to świetne miejsce do rozpoczęcia biznesu w modelu franczyzowym. Skorzystaj z naszego doświadczenia i stwórz miejsce, w którym wiele osób wypróbuje atrakcyjny cenowo trening EMS.

Trening EMS - jak szybko efekty?

Trening EMS - jak szybko efekty?

Ćwiczenia EMS pozwolą Ci już po kilku spotkaniach zauważyć pierwsze efekty. Z Twojego organizmu zostanie usunięty nadmiar wody, a skóra stanie się jędrniejsza. Wystarczy, że będziesz uczęszczać na elektrostymulację mięśni brzucha dwa razy w tygodniu. Brak konieczności częstych wizyt w studiu znacznie obniża koszty treningu EMS.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazaniem do elektrostymulacji kręgosłupa oraz pozostałych części ciała są uporczywe bóle pleców oraz słabość mięśni wynikająca z kontuzji. Innowacyjna metoda ćwiczeń EMS nie jest jednak dla każdego - z treningu nie mogą skorzystać osoby chorujące na nowotwór, ciężarne oraz osoby z rozrusznikiem serca.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Atrakcyjny cenowo trening EMS jest przeznaczony dla każdego, kto chce w krótkim czasie wysmuklić figurę. Ćwiczenia sprawdzą się dla osób zmagających się z cellulitem lub bólem brzucha. Dzięki metodzie uporasz się z wieloma problemami dotyczącymi sylwetki, dlatego udaj się do studia EMS w Tarnowie, kiedy zostanie otwarte.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™