Tarnów Trening personalny EMS

Innowacyjna metoda ćwiczeń, którą jest EMS, pozwoli Ci w krótkim czasie osiągnąć spektakularne rezultaty. Elektrostymulacja mięśni w połączeniu z lekką aktywnością pobudza organizm do intensywnej pracy, co gwarantuje wysoki wydatek energetyczny. Trening personalny EMS pozwoli Ci spalić aż 500 kalorii w ciągu trzydziestu minut, a kolejne 500-700 przez wiele godzin po zakończonych ćwiczeniach. Wzmożona praca mięśni jest możliwa bez zewnętrznego obciążenia, co pozwala korzystać z metody również osobom po urazach. Trening EMS pozwoli Ci wysmuklić ciało, ujędrnić skórę, zredukować cellulit oraz zminimalizować ból pleców. Podczas wykonywania nieskomplikowanych ćwiczeń będzie Ci towarzyszył trener personalny, co zapewnia bezpieczeństwo.

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS w Tarnowie!

W Tarnowie nie ma jeszcze możliwości skorzystania z zajęć EMS pod opieką trenera personalnego, dlatego na ćwiczenia zapraszamy do najbliższego studia MEON EMS Impulse Training. Możesz z naszą pomocą założyć własne studio treningu personalnego EMS. Tarnów to świetne miejsce do rozpoczęcia biznesu w modelu franczyzowym. Możesz też wyposażyć własną siłownię w urządzenie EMS.

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Tarnów – Trening EMS

Trening EMS to innowacyjna metoda, z której skorzystać mogą osoby w różnym wieku. Ćwiczenia z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni sprawdzą się dla sportowców, którzy przestali widzieć rezultaty zajęć na tradycyjnej siłowni. Trening personalny EMS będzie też odpowiedni dla osób, które przez wiele lat nie ćwiczyły. Niezależnie więc od tego, jaką masz kondycję, możesz skorzystać z zajęć pod okiem wykwalifikowanego trenera. Aby rozpocząć ćwiczenia, konieczne jest włożenie kombinezonu. Strój zapewni Ci swobodę ruchów podczas ćwiczeń. Do kieszeni trzeba włożyć konektor, który łączy się bezprzewodowo z aplikacją obsługiwaną przez specjalistę. Dzięki temu trening personalny jest w pełni bezpieczny, a wykwalifikowany trener będzie czuwał nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń i właściwą mocą impulsów. Zajęcia z trenerem personalnym w Tarnowie okażą się więc bezpieczne, skuteczne, a jednocześnie przyjemne i dodające energii na cały dzień.

Trening EMS - jak szybko efekty?

Trening EMS - jak szybko efekty?

Ćwiczenia EMS pozwolą Ci już po kilku spotkaniach zauważyć pierwsze efekty. Z Twojego organizmu zostanie usunięty nadmiar wody, a skóra stanie się jędrniejsza. Wystarczy, że będziesz uczęszczać na elektrostymulację mięśni brzucha dwa razy w tygodniu. Brak konieczności częstych wizyt w studiu znacznie obniża koszty treningu EMS.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazaniem do elektrostymulacji kręgosłupa oraz pozostałych części ciała są uporczywe bóle pleców oraz słabość mięśni wynikająca z kontuzji. Innowacyjna metoda ćwiczeń nie jest jednak dla każdego – z treningu personalnego EMS nie mogą skorzystać osoby chorujące na nowotwór, ciężarne oraz osoby z rozrusznikiem serca.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Atrakcyjny cenowo trening EMS jest przeznaczony dla każdego, kto chce w krótkim czasie wysmuklić figurę. Ćwiczenia sprawdzą się dla osób zmagających się z cellulitem lub bólem brzucha. Dzięki metodzie uporasz się z wieloma problemami dotyczącymi sylwetki, dlatego udaj się do studia EMS w Tarnowie, kiedy zostanie otwarte.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™