Szczecin Trening EMS

Chcesz wysmuklić sylwetkę, ale brakuje Ci czasu na zajęcia na siłowni? Zdecyduj się na treningi EMS, które trwają jedynie pół godziny, z czego 10 minut to rozgrzewka. Połączenie lekkich ćwiczeń z impulsami elektrycznymi sprawia, że nawet w tak krótkim czasie możliwe jest spalenie dużej liczby kalorii i przyspieszenie metabolizmu. Elektrostymulacja mięśni odbywa się pod czujnym okiem trenera, który dostosuje do Ciebie siłę impulsów. Dzięki zajęciom wysmuklisz ciało, ale pozbędziesz się też bólu kręgosłupa oraz uciążliwego cellulitu. Sprawdź na naszej stronie koszt treningów EMS i zdecyduj się na pakiet zajęć, dzięki którym szybko zmienisz sylwetkę.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Szczecinie!

Szczecin nie ma jeszcze na mapie naszych punktów z treningami EMS. Oferujemy Ci pomoc w rozpoczęciu takiego biznesu w modelu franczyzowym. Zdecyduj się na otwarcie studia EMS w Szczecinie z naszym wsparciem merytorycznym. Zapraszamy Cię też do skorzystania z atrakcyjnych cenowo treningów EMS w innych miejscowościach.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Z ćwiczeń EMS mogą korzystać osoby, które mają słabszą kondycję. Metoda okaże się też przydatna dla osób cierpiących na bóle kręgosłupa i zatrzymywanie wody w organizmie. Elektrostymulacja mięśni brzucha jest też rozwiązaniem po kontuzji - pozwala bowiem wzmocnić mięśnie. Nie jest to jednak metoda dla wszystkich - nie mogą skorzystać z niej osoby z rozrusznikiem serca, chorobą nowotworową, a także ciężarne.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Efektywne treningi EMS zapewnią Ci oszczędność czasu. Wystarczy bowiem, że skorzystasz z półgodzinnych zajęć dwa razy w tygodniu, żeby cieszyć się zaskakującymi rezultatami. To sprawia, że elektrostymulacja mięśni jest rozwiązaniem dla zapracowanych osób chcących zawalczyć o piękną sylwetkę.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Atrakcyjne cenowo treningi EMS są w pełni bezpieczne. Wykorzystywane podczas zajęć impulsy elektryczne stosuje się też w trakcie rehabilitacji. Możesz bez obaw zdecydować się na trening EMS w Szczecinie, kiedy studio będzie tam już otwarte.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™