Szamotuły Trening EMS

Trening EMS polega na stymulowaniu mięśni impulsami elektrycznymi przy jednoczesnym wykonywaniu delikatnych ćwiczeń. Aktywność wyróżnia się wysoką efektywnością bez konieczności używania dużych obciążeń. Podczas jednego krótkiego treningu możesz spalić nawet 500 kcal, a kolejne będą spalane przez 24 godziny od zakończenia ćwiczeń. Elektrostymulacja mięśni odbywa się w specjalnym kombinezonem z konektorem, którym poprzez aplikację steruje trener. W studiu spędzisz tylko pół godziny, uzyskując lepsze rezultaty niż podczas wielogodzinnych ćwiczeń na siłowni.

Znajdź swoje studio MEON EMS impulse training w Szamotułach!

Zapraszamy Cię na atrakcyjny cenowo trening EMS do Szamotuł. Oferujemy próbne ćwiczenia, dzięki którym przekonasz się, że to metoda dla Ciebie. W studiu EMS w Szamotułach znajdziesz wykwalifikowanych trenerów. Dzięki nim wykonasz trening EMS w bezpieczny sposób.

Wypróbuj EMS

Wybierz swoje studio i zapisz się na trening próbny od 49zł.
Wybierz swoje studio
Jak działa EMS?

Jak działa EMS?

Oferowany w Szamotułach trening EMS polega na łączeniu delikatnych ćwiczeń z impulsami elektrycznymi. Metoda oddziałuje na ciało, pobudzając do pracy głęboko położone mięśnie. Dzięki temu ćwiczenia EMS prowadzą do przyspieszenia metabolizmu, szybszego wysmuklenia sylwetki oraz ujędrnienia ciała. Brak konieczności codziennego ćwiczenia w studiu sprawia, że koszt treningu EMS nie obciąży Twojego budżetu.

Trening EMS - jak szybko efekty?

Trening EMS - jak szybko efekty?

Wysoka efektywność elektrostymulacji mięśni brzucha i pozostałych części ciała sprawia, że już dwie wizyty w tygodniu pozwolą Ci cieszyć się piękniejszą sylwetką. Tak szybkie działanie ćwiczeń EMS sprawia, że mogą je wykonywać nawet bardzo zapracowane osoby.

Trening EMS czy jest bezpieczny?

Trening EMS czy jest bezpieczny?

Dostępny w studiu w Szamotułach trening EMS jest w pełni bezpieczny dla organizmu. Nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń czuwa doświadczony trener, który dopasowuje również intensywność i częstotliwość impulsów do potrzeb osoby trenującej. O bezpieczeństwie świadczy również fakt, że z elektrostymulacji kręgosłupa korzystają osoby zmagające się z dolegliwościami tej części ciała. Innowacyjna metoda wspomaga też pracę fizjoterapeutów.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™