Szamotuły Trening personalny EMS

Trening EMS polega na stymulowaniu mięśni impulsami elektrycznymi przy jednoczesnym wykonywaniu delikatnych ćwiczeń. Aktywność wyróżnia się wysoką efektywnością bez konieczności używania dużych obciążeń. Podczas jednego krótkiego treningu personalnego EMS możesz spalić nawet 500 kcal, a kolejne będą spalane przez 24 godziny od zakończenia ćwiczeń. Elektrostymulacja mięśni odbywa się w specjalnym kombinezonie z konektorem, którym poprzez aplikację steruje trener personalny. W studiu spędzisz tylko pół godziny, uzyskując lepsze rezultaty niż podczas wielogodzinnych ćwiczeń na siłowni.

Znajdź studio treningu personalnego MEON EMS w Szamotułach!

Szamotuły mają na mapie punkt z atrakcyjnymi cenowo treningami EMS. Oferujemy próbne ćwiczenia z trenerem personalnym. Specjalista rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości. W studiu treningu personalnego EMS w Szamotułach znajdziesz wykwalifikowanych trenerów, dzięki którym wykonasz ćwiczenia w bezpieczny sposób.

Wypróbuj EMS

Wybierz swoje studio i zapisz się na trening próbny od 79zł.
Wybierz swoje studio

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Szamotuły – Trening EMS

Trening EMS zawsze odbywa się w obecności trenera personalnego. Dzięki temu jest on w pełni bezpieczny, a dodatkowo skuteczny. Trener personalny dobiera bowiem plan treningowy do potrzeb osoby ćwiczącej, co pozwala szybko uzyskać oczekiwane rezultaty. Podczas zajęć wykonywane są nieskomplikowane ćwiczenia w połączeniu z impulsami elektrycznymi, dzięki czemu aktywność jest bardziej efektywna od treningów na tradycyjnej siłowni. Podczas jednej sesji można spalić nawet 1200 kcal, co ułatwia utrzymanie ujemnego bilansu energetycznego. Trening personalny EMS wzmacnia mięśnie głębokie i pobudza metabolizm, jednak płynie z niego znacznie więcej korzyści. Ćwiczenia przyczyniają się do poprawienia jędrności skóry. Trening personalny może być więc wykorzystany do walki z cellulitem. Zajęcia z trenerem personalnym w Szamotułach są też doskonałym rozwiązaniem dla osób, które zmagają się z bólami kręgosłupa.

Jak działa EMS?

Jak działa EMS?

Oferowany w Szamotułach trening EMS polega na łączeniu delikatnych ćwiczeń z impulsami elektrycznymi. Metoda oddziałuje na ciało, pobudzając do pracy głęboko położone mięśnie. Dzięki temu ćwiczenia EMS prowadzą do przyspieszenia metabolizmu, szybszego wysmuklenia sylwetki oraz ujędrnienia ciała. Brak konieczności codziennego ćwiczenia w studiu sprawia, że koszt treningu EMS nie obciąży Twojego budżetu.

Trening personalny EMS – jak szybko efekty?

Trening personalny EMS – jak szybko efekty?

Wysoka efektywność elektrostymulacji mięśni brzucha i pozostałych części ciała sprawia, że już dwie wizyty w tygodniu w studiu pozwolą Ci cieszyć się piękniejszą sylwetką. Tak szybkie działanie sprawia, że trening personalny EMS mogą wykonywać nawet bardzo zapracowane osoby.

Trening EMS czy jest bezpieczny?

Trening EMS czy jest bezpieczny?

Dostępny w studiu w Szamotułach trening EMS jest w pełni bezpieczny dla organizmu. Nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń czuwa doświadczony trener, który dopasowuje również intensywność i częstotliwość impulsów do potrzeb osoby trenującej. O bezpieczeństwie świadczy również fakt, że z elektrostymulacji kręgosłupa korzystają osoby zmagające się z dolegliwościami tej części ciała. Innowacyjna metoda wspomaga też pracę fizjoterapeutów.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™