Sosnowiec Trening personalny EMS

Elektrostymulacja mięśni to metoda, która cieszy się coraz większą popularnością, zwłaszcza wśród zapracowanych osób. Zainteresowanie treningami EMS wynika z ich wysokiej efektywności. Innowacyjna metoda łączy w sobie lekkie ćwiczenia z impulsami elektrycznymi, co pozwala pobudzić do pracy większość głęboko położonych włókien mięśniowych. Efektywny trening personalny EMS pozwala spalić aż 500 kcal w trakcie zajęć i kolejne 500-700 przez 24 godziny od ich zakończenia. Elektrostymulacja mięśni nie jest kosztowna. Trening EMS ma cenę uzależnioną od wybranego pakietu. Każde zajęcia odbywają się w towarzystwie trenera personalnego, który dba o bezpieczeństwo.

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS w Sosnowcu!

Sosnowiec nie ma jeszcze punktu z naszymi treningami EMS. Chcesz otworzyć własne studio treningu personalnego EMS właśnie tam? Skorzystaj z oferty franczyzy, a ułatwimy Ci rozpoczęcie biznesu. Otwórz własne studio EMS w Sosnowcu lub wyposaż własną siłownię w system MEON EMS. Jeśli chcesz sprawdzić, jak wygląda trening, zapraszamy na ćwiczenia do najbliższego studia MEON EMS Impulse Training.

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Sosnowiec – Trening EMS

Trening personalny to gwarancja, że plan ćwiczeń zostanie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Każde zajęcia EMS odbywają się pod okiem wykwalifikowanego trenera, dlatego są one bezpieczne. Ćwiczenia z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni nie wymagają wykorzystania obciążeń, więc są pozbawione ryzyka kontuzji. Mogą z nich korzystać osoby chcące wrócić do aktywności fizycznej po dłuższej przerwie spowodowanej chorobą lub urazem. Trening personalny EMS odbywa się w komfortowym kombinezonie, w którego kieszeni umieszczony zostaje konektor. Akcesorium łączy się bezprzewodowo z aplikacją obsługiwaną przez trenera. Dzięki temu impulsy mogą trafić do mięśni, które pracują znacznie wydajniej. Trening EMS pozwala spalić około 1200 kcal, a wystarczy ćwiczyć pół godziny. Dwa spotkania z trenerem personalnym w Sosnowcu to dostatecznie dużo, żeby po kilku sesjach zauważyć rezultaty. Zajęcia pozwalają rzeźbić sylwetkę, ale przyczyniają się też do ujędrnienia skóry oraz zredukowania bólu kręgosłupa.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Ćwiczenia EMS sprawdzą się doskonale po kontuzji, kiedy trzeba przyzwyczaić ciało do aktywności fizycznej. Elektrostymulacja mięśni brzucha i kręgosłupa jest przeznaczona dla osób zabieganych, które potrzebują krótkich, ale jednocześnie efektywnych treningów. Z ćwiczeń powinny skorzystać też osoby zmagające się z bólem kręgosłupa. Treningi EMS nie są przeznaczone dla osób z rozrusznikiem serca.

Trening personalny EMS – ile razy w tygodniu?

Trening personalny EMS – ile razy w tygodniu?

Atrakcyjny cenowo trening personalny EMS wyróżnia się wysoką skutecznością, dlatego nie musisz poświęcać na niego tak dużo czasu jak podczas wizyty w siłowni. Dwa spotkania w tygodniu z trenerem personalnym okażą się w zupełności wystarczające, żeby w krótkim czasie zauważyć pozytywne zmiany w sylwetce.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Impulsy elektryczne są stosowane od dawna, na przykład w fizjoterapii, i są pełni bezpieczne dla organizmu. Nad ich częstotliwością i siłą będzie czuwał trener, który będzie Ci towarzyszył podczas półgodzinnej sesji treningowej. Kiedy studio EMS w Sosnowcu będzie już otwarte, możesz bez obaw skorzystać z jego atrakcyjnej oferty innowacyjnego treningu EMS.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™