Sosnowiec Trening EMS

Elektrostymulacja mięśni to metoda, która cieszy się coraz większą popularnością, zwłaszcza wśród zapracowanych osób. Zainteresowanie treningami EMS wynika z ich wysokiej efektywności. Innowacyjna metoda łączy w sobie lekkie ćwiczenia z impulsami elektrycznymi, co pozwala pobudzić do pracy większość głęboko położonych włókien mięśniowych. Efektywny trening EMS pozwala spalić aż 500 kcal w trakcie zajęć i kolejne 500-700 przez 24 godziny od ich zakończenia. Elektrostymulacja mięśni nie jest kosztowna. Trening EMS ma cenę uzależnioną od wybranego pakietu.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Sosnowcu!

Sosnowiec nie ma jeszcze punktu z naszymi treningami EMS. Chcesz otworzyć własnego studio właśnie tam? Skorzystaj z oferty franczyzy, a ułatwimy Ci rozpoczęcie biznesu. Otwórz własne studio EMS w Sosnowcu. Jeśli chcesz sprawdzić, jak wyglądają ćwiczenia, odwiedź jeden z naszych punktów w innym mieście i zdecyduj się na atrakcyjny cenowo trening EMS.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Ćwiczenia EMS sprawdzą się doskonale po kontuzji, kiedy trzeba przyzwyczaić ciało do aktywności fizycznej. Elektrostymulacja mięśni brzucha i kręgosłupa jest przeznaczona dla osób zabieganych, które potrzebują krótkich, ale jednocześnie efektywnych treningów. Z ćwiczeń powinny skorzystać też osoby zmagające się z bólem kręgosłupa. Treningi EMS nie są przeznaczone dla osób z rozrusznikiem serca.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Atrakcyjny cenowo trening EMS wyróżnia się wysoką skutecznością, dlatego nie musisz poświęcać na niego tyle czasu co wizyty w siłowni. Dwa spotkania w tygodniu z trenerem okażą się w zupełności wystarczające, żeby w krótkim czasie zauważyć pozytywne zmiany w sylwetce.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Impulsy elektryczne są stosowane od dawna, na przykład w fizjoterapii, i są pełni bezpieczne dla organizmu. Nad ich częstotliwością i siłą będzie czuwał trener, który będzie Ci towarzyszył podczas półgodzinnej sesji treningowej. Kiedy studio EMS w Sosnowcu będzie już otwarte, możesz bez obaw skorzystać z jego atrakcyjnej oferty innowacyjnego treningu EMS.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™