Słupsk Trening personalny EMS

Treningi EMS polegają na połączeniu stymulacji mięśni impulsami elektrycznymi z lekkimi ćwiczeniami. Takie zestawienie pozwala na uzyskanie szybkich efektów przy niewielkim nakładzie czasu – to możliwe ze względu na wysoki wydatek energetyczny organizmu. Podczas jednego treningu personalnego EMS spalisz aż 500 kcal, a dodatkowe będziesz jeszcze spalać wiele godzin po zakończeniu ćwiczeń. Elektrostymulacja mięśni wzmocni Twoje ciało, a dodatkowo ujędrni skórę. Zajęcia pozwolą Ci wykonać efektywny trening bez stosowania obciążeń zewnętrznych – dzięki temu stawy nie będą obciążone. O Twoje bezpieczeństwo zadba trener personalny.

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS w Słupsku!

W Słupsku nie ma jeszcze naszego punktu, dlatego na ćwiczenia zapraszamy do najbliższego studia MEON EMS Impulse Training. Możesz skorzystać z naszej pomocy i otworzyć własne studio treningu personalnego EMS oparte na modelu franczyzy. Dzięki Tobie Słupsk zyska świetne miejsce, a mieszkańcy możliwość skorzystania z innowacyjnych zajęć pod okiem trenera personalnego. Jeśli prowadzisz własną siłownię, zastanów się nad wzbogaceniem oferty o ćwiczenia z systemem MEON EMS.

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Słupsk – Trening EMS

Trening EMS to bardziej efektywna forma ćwiczeń niż zajęcia na tradycyjnej siłowni. Wynika to z zastosowania impulsów elektrycznych, które pobudzają do pracy aż 90% włókien mięśniowych jednocześnie, a dodatkowo je masują. Organizm działa więc intensywnie, metabolizm przyspiesza, a przy tym ryzyko kontuzji nie istnieje. Trening personalny EMS odbywa się bowiem bez obciążeń, dlatego jest polecany również dla osób, które po kontuzji chcą wrócić do aktywności fizycznej. Zajęcia trwają tylko pół godziny, a pozwalają spalić około 1200 kcal – część na treningu, a część przez 24 h po jego zakończeniu. Tak duży wydatek energetyczny znacznie ułatwia gubienie zbędnych kilogramów. Trening personalny jest nie tylko skuteczny, lecz także komfortowy. Odbywa się w specjalnym kombinezonie, który zapewnia swobodę ruchów. W kieszeni stroju jest miejsce na konektor, czyli niewielkie i lekkie akcesorium, które łączy się bezprzewodowo z aplikacją. Trener personalny w Słupku będzie nią kierował, dobierając moc i częstotliwość impulsów do ćwiczącej osoby.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Ćwiczenia EMS pobudzają do pracy dużą liczbę mięśni, tym samym zapewniając wysoki wydatek energetyczny. Dzięki temu nie potrzebujesz wielu treningów. Wystarczające będą dwa spotkania, podczas których trener będzie sprawdzał, czy poprawnie wykonujesz ćwiczenia. Niewielka liczba potrzebnych spotkań sprawia, że koszt treningów EMS nie jest wysoki.

Dla kogo trening personalny EMS?

Dla kogo trening personalny EMS?

Kiedy trening personalny EMS w Słupsku będzie możliwy, udaj się na niego bez względu na to, jaką masz kondycję. Elektrostymulacja mięśni brzucha i reszty ciała jest uniwersalna i sprawdza się zarówno dla wyczynowych sportowców, jak i osób po urazach. Zdecyduj się na ćwiczenia innowacyjną metodą, jeśli doskwierają Ci bóle pleców. Trener personalny dobierze plan treningowy do Twoich potrzeb. Wybierz też ćwiczenia EMS przy problemach z wodą zatrzymującą się w organizmie.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Jeśli bolą Cię plecy, zdecyduj się na elektrostymulację kręgosłupa. Efektywny trening pomoże Ci też uporać się ze słabymi mięśniami. Wskazaniem do rozpoczęcia ćwiczeń jest też cellulit. Istnieją również ograniczenia - przeciwwskazania do treningu EMS to ciąża, rozrusznik serca oraz choroba nowotworowa.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™