Słupsk Trening EMS

Treningi EMS polegają na połączeniu stymulacji mięśni impulsami elektrycznymi oraz lekkich ćwiczeń. Takie zestawienie pozwala na uzyskanie szybkich efektów przy niewielkim nakładzie czasu – to możliwe ze względu na wysoki wydatek energetyczny organizmu. Podczas jednego treningu EMS spalisz aż 500 kcal, a dodatkowe będziesz jeszcze spalać wiele godzin po zakończeniu ćwiczeń. Elektrostymulacja mięśni wzmocni Twoje ciało, a dodatkowo ujędrni skórę. Zajęcia pozwolą Ci wykonać efektywny trening bez stosowania obciążeń zewnętrznych – dzięki temu stawy nie będą obciążone.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Słupsku!

W Słupsku nie ma jeszcze naszego punktu, dlatego na atrakcyjny cenowo trening EMS zapraszamy Cię do innego miasta. Możesz skorzystać z naszej pomocy i otworzyć własne studio EMS oparte na modelu franczyzy. Dzięki Tobie Słupsk zyska świetne miejsce, a mieszkańcy możliwość skorzystania z treningu EMS.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Ćwiczenia EMS pobudzają do pracy dużą liczbę mięśni, tym samym zapewniając wysoki wydatek energetyczny. Dzięki temu nie potrzebujesz wielu treningów. Wystarczające będą dwa spotkania, podczas których trener będzie sprawdzał, czy poprawnie wykonujesz ćwiczenia. Niewielka liczba potrzebnych spotkań sprawia, że koszt treningów EMS nie jest wysoki.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Kiedy trening EMS w Słupsku będzie możliwy, udaj się na niego bez względu na to, jaką masz kondycję. Elektrostymulacja mięśni brzucha i reszty ciała jest uniwersalna i sprawdza się zarówno dla wyczynowych sportowców, jak i osób po urazach. Zdecyduj się na ćwiczenia innowacyjną metodą, jeśli doskwierają Ci bóle pleców. Wybierz trening EMS przy problemach z wodą zatrzymującą się w organizmie.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Jeśli bolą Cię plecy, zdecyduj się na elektrostymulację kręgosłupa. Efektywny trening pomoże Ci też uporać się ze słabymi mięśniami. Wskazaniem do rozpoczęcia ćwiczeń jest też cellulit. Istnieją również ograniczenia - przeciwwskazania do treningu EMS to ciąża, rozrusznik serca oraz choroba nowotworowa.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™