Siedlce Trening EMS

Trening EMS jest wykorzystywany przez fizjoterapeutów, ponieważ stanowi pomoc dla osób po urazach. Zestawienie lekkich ćwiczeń oraz elektrostymulacji mięśni pozwala pozbyć się rozmaitych bólów, a także wzmocnić mięśnie. Trening EMS nie polega na podnoszeniu ogromnych ciężarów, a mimo to zapewnia wysoki wydatek energetyczny. Podczas jednej sesji w studio spalisz aż 500 kalorii w pół godziny. To jednak nie wszystko! Po zakończeniu treningu organizm będzie nadal spalał kalorie. Dzięki temu jeden trening EMS zapewni Ci wydatek energetyczny na poziomie około 1000 kcal, co podczas ćwiczeń tradycyjnych wymagałoby większej ilości czasu spędzonego na siłowni.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Siedlcach!

Siedlce nie mają naszego studia, dlatego atrakcyjnych cenowo treningów EMS poszukaj w innych miastach. Oferujemy Ci też franczyzę, dzięki której otworzysz własny punkt lub wyposażysz siłownię w system Body MEON EMS. Nie potrzebujesz dużego wkładu własnego, żeby otworzyć studio EMS w Siedlcach i zapewnić mieszkańcom efektywny trening EMS. Sprawdź!

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Ćwiczenia EMS warto wykonywać dwa razy w tygodniu, żeby szybko zauważyć rezultaty. Niewielka liczba potrzebnych wizyt w studiu sprawia, że koszt aktywności okazuje się niewysoki. Cenę treningu EMS możesz dodatkowo obniżyć, korzystając z oferty pakietów.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Kiedy trening EMS w Siedlcach będzie już możliwy, skorzystaj z niego bez obaw o zdrowie czy efekty. Innowacyjna metoda pozwoli Ci w krótkim czasie osiągnąć wymarzoną sylwetkę, dlatego sprawdzi się dla zabieganych osób. Na efektywny trening EMS warto się również zdecydować przy bólach pleców. Elektrostymulacja kręgosłupa pozwoli Ci pozbyć się uciążliwych dolegliwości.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Innowacyjna metoda stosowana przez fizjoterapeutów jest bezpieczna, ale nie każdy powinien z niej korzystać. Do przeciwwskazań zalicza się ciążę oraz choroby nowotworowe. Zajęcia nie są też odpowiednie dla osób z rozrusznikiem serca. Elektrostymulację mięśni brzucha i pozostałych części ciała powinny przeprowadzić osoby, które po urazach nie mogą wrócić do pełnej aktywności, a także te, którym woda zatrzymuje się w organizmie.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™