Siedlce Trening personalny EMS

Trening EMS jest wykorzystywany przez fizjoterapeutów, ponieważ stanowi pomoc dla osób po urazach. Zestawienie lekkich ćwiczeń oraz elektrostymulacji mięśni pozwala pozbyć się rozmaitych bólów, a także wzmocnić mięśnie. Trening EMS nie polega na podnoszeniu ogromnych ciężarów, a mimo to zapewnia wysoki wydatek energetyczny. Podczas jednej sesji w studio spalisz aż 500 kalorii w pół godziny. To jednak nie wszystko! Po zakończeniu treningu organizm będzie nadal spalał kalorie. Dzięki temu jeden trening personalny EMS zapewni Ci wydatek energetyczny na poziomie około 1000 kcal, co podczas ćwiczeń tradycyjnych wymagałoby większej ilości czasu spędzonego na siłowni. Zajęcia będą dla Ciebie w pełni bezpieczne, ponieważ odbywają się w towarzystwie trenera personalnego.

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS w Siedlcach!

Siedlce nie mają naszego punktu, dlatego na ćwiczenia zapraszamy do najbliższego studia MEON EMS Impulse Training. Oferujemy Ci też franczyzę, dzięki której otworzysz własny punkt lub wyposażysz siłownię w system Body MEON EMS. Nie potrzebujesz dużego wkładu własnego, żeby otworzyć studio treningu personalnego EMS w Siedlcach i zapewnić mieszkańcom efektywne ćwiczenia z trenerem personalnym. Sprawdź!

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Siedlce – Trening EMS

Trening EMS zawsze odbywa się pod czujnym okiem trenera, dlatego jest w pełni bezpieczny. Specjalista będzie sprawdzał, czy ćwiczenia są wykonywane w prawidłowy sposób. Jego zadaniem jest także kierowanie aplikacją, która pozwala na wysyłanie impulsów elektrycznych. To właśnie dzięki nim trening personalny EMS jest bardziej skuteczny niż ćwiczenia na tradycyjnej siłowni. Impulsy sprawiają, że praca organizmu jest bardziej intensywna, a metabolizm przyspiesza. Trening personalny pozwala na spalenie aż 1200 kcal, a trwa jedynie pół godziny. Dzięki temu metoda przypada do gustu wszystkim zapracowanym osobom. Zajęcia z trenerem personalnym w Siedlcach umożliwią szybkie rzeźbienie sylwetki, jednak dadzą o wiele więcej korzyści. Przede wszystkim ćwiczenia z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni przyczyniają się do ujędrnienia skóry, dlatego cellulit przestaje być widoczny. Trening stanowi też świetną metodę do walki z bólem kręgosłupa, który wynika z siedzącego trybu życia.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Ćwiczenia EMS warto wykonywać dwa razy w tygodniu, żeby szybko zauważyć rezultaty. Niewielka liczba potrzebnych wizyt w studiu sprawia, że koszt aktywności okazuje się niewysoki. Cenę treningu EMS możesz dodatkowo obniżyć, korzystając z oferty pakietów.

Dla kogo trening personalny EMS?

Dla kogo trening personalny EMS?

Kiedy trening personalny EMS w Siedlcach będzie już możliwy, skorzystaj z niego bez obaw o zdrowie czy efekty. Innowacyjna metoda pozwoli Ci w krótkim czasie osiągnąć wymarzoną sylwetkę, dlatego sprawdzi się dla zabieganych osób. Na efektywny trening personalny EMS warto się również zdecydować przy bólach pleców. Elektrostymulacja kręgosłupa pozwoli Ci pozbyć się uciążliwych dolegliwości pod okiem wykwalifikowanego trenera personalnego.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Innowacyjna metoda stosowana przez fizjoterapeutów jest bezpieczna, ale nie każdy powinien z niej korzystać. Do przeciwwskazań zalicza się ciążę oraz choroby nowotworowe. Zajęcia nie są też odpowiednie dla osób z rozrusznikiem serca. Elektrostymulację mięśni brzucha i pozostałych części ciała powinny przeprowadzić osoby, które po urazach nie mogą wrócić do pełnej aktywności, a także te, którym woda zatrzymuje się w organizmie.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™