Rzeszów Trening personalny EMS

Elektrostymulacja mięśni pobudza je do wzmożonego wysiłku bez konieczności stosowania zewnętrznych obciążeń. Podczas treningu EMS wykorzystuje się nie tylko impulsy elektryczne, lecz także lekkie ćwiczenia. Wykonasz je bez trudu poprawnie dzięki stałej obecności trenera personalnego, który będzie też dobierał siłę i częstotliwość impulsów do Twoich potrzeb. Trening personalny EMS zapewni Ci duży wydatek energetyczny – spalisz łącznie nawet 1200 kcal dzięki jednym zajęciom. Elektrostymulacja mięśni pomoże Ci też pozbyć się wody z organizmu i zredukować bóle pleców. Koszt treningu EMS jest uzależniony od wykupionego pakietu.

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS w Rzeszowie!

Rzeszów nie ma jeszcze punktu z naszymi treningami EMS. Możesz to zmienić i skorzystać z oferty franczyzy. Zdecyduj się na biznes z naszym wsparciem. Otwórz studio treningu personalnego EMS w Rzeszowie. Jeśli prowadzisz własne studio fitness, możesz wzbogacić je o ofertę ćwiczeń z systemem MEON EMS. Wypróbuj innowacyjne zajęcia z trenerem personalnym w innych miastach. Na ćwiczenia zapraszamy do najbliższego studia MEON EMS Impulse Training.

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Rzeszów – Trening EMS

Trening EMS charakteryzuje się wysoką skutecznością. Pozwoli Ci osiągnąć rezultaty znacznie szybciej niż zajęcia na tradycyjnej siłowni. Zastanawiasz się, jak to możliwe? Trening personalny z wykorzystaniem elektrostymulacji pobudza mięśnie do wzmożonej aktywności. Dzięki temu szybko spalasz kalorie – jeden trening trwający pół godziny pozwoli Ci spalić ich nawet 1200! Impulsy elektryczne angażują do pracy około 90% włókien mięśniowych. Podczas treningu są one jednocześnie wzmacnianie i masowane. Zajęcia odbywają się bez obciążeń, dlatego są bezpieczne dla osób, które przeszły kontuzję i przez dłuższy czas nie uprawiały sportu. Trening personalny EMS pozwoli Ci nie tylko wyrzeźbić sylwetkę, lecz także ujędrnić skórę. Dzięki zajęciom z trenerem personalnym w Rzeszowie ciało stanie się gładsze i pozbawione cellulitu. Ćwiczenia z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni są też odpowiednim rozwiązaniem na ból kręgosłupa, który dotyka coraz więcej osób ze względu na siedzący tryb życia.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Atrakcyjny cenowo trening EMS jest na tyle skuteczny, że nie potrzebujesz wielu wizyt w studiu. Wystarczające będą dwie wizyty w tygodniu, podczas których skorzystasz z dziesięciominutowej rozgrzewki oraz dwudziestominutowego treningu pod okiem wykwalifikowanego trenera.

Trening personalny EMS – czy jest bezpieczny?

Trening personalny EMS – czy jest bezpieczny?

Podczas ćwiczeń EMS wykorzystuje się impulsy elektryczne, które są od lat stosowane przez fizjoterapeutów, żeby wspierać rehabilitację pacjenta. Impulsy są bezpieczne, a nad ich siłą będzie czuwał trener personalny. Możesz więc bez obaw skorzystać z treningu personalnego EMS w Rzeszowie, kiedy powstanie tam studio, lub wybrać się na ćwiczenia do innego miasta, gdzie znajdziesz nasz punkt.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazaniem do innowacyjnej metody są bóle mięśniowe oraz kręgosłupa. Elektrostymulacja brzucha i innych partii ciała sprawdzi się też dla osób, które są po urazach i chcą odzyskać swoją kondycję. Trening EMS - Jak każda metoda - ma również przeciwwskazania, do których zaliczają się choroba nowotworowa, rozrusznik serca oraz ciąża.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™