Rzeszów Trening EMS

Elektrostymulacja mięśni pobudza je do wzmożonego wysiłku bez konieczności stosowania zewnętrznych obciążeń. Podczas treningu EMS wykorzystuje się nie tylko impulsy elektryczne, lecz także lekkie ćwiczenia. Wykonasz je bez trudu poprawnie dzięki stałej obecności trenera, który będzie też dobierał siłę i częstotliwość impulsów do Twoich potrzeb. Trening EMS zapewni Ci duży wydatek energetyczny – spalisz łącznie nawet 1200 kcal dzięki jednym zajęciom. Elektrostymulacja mięśni pomoże Ci też pozbyć się wody z organizmu i zredukować bóle pleców. Koszt treningu EMS jest uzależniony od wykupionego pakietu.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Rzeszowie!

Rzeszów nie ma jeszcze punktu z naszymi treningami EMS. Możesz to zmienić i skorzystać z oferty franczyzy. Zdecyduj się na biznes z naszym wsparciem. Otwórz studio EMS w Rzeszowie. Możesz też wypróbować metodę ćwiczeń w innych miastach, gdzie znajdziesz nasze punkty z atrakcyjnym cenowo treningiem EMS.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Atrakcyjny cenowo trening EMS jest na tyle skuteczny, że nie potrzebujesz wielu wizyt w studiu. Wystarczające będą dwie wizyty w tygodniu, podczas których skorzystasz z dziesięciominutowej rozgrzewki oraz dwudziestominutowego treningu pod okiem wykwalifikowanego trenera.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Podczas ćwiczeń EMS wykorzystuje się impulsy elektryczne, które są od lat stosowane przez fizjoterapeutów, żeby wspierać rehabilitację pacjenta. Impulsy są bezpieczne, a nad ich siłą będzie czuwał trener. Możesz więc bez obaw skorzystać z treningu EMS w Rzeszowie, kiedy powstanie tam studio, lub wybrać się na ćwiczenia do innego miasta, gdzie znajdziesz nasz punkt.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazaniem do innowacyjnej metody są bóle mięśniowe oraz kręgosłupa. Elektrostymulacja brzucha i innych partii ciała sprawdzi się też dla osób, które są po urazach i chcą odzyskać swoją kondycję. Trening EMS - Jak każda metoda - ma również przeciwwskazania, do których zaliczają się choroba nowotworowa, rozrusznik serca oraz ciąża.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™