Rybnik Trening EMS

Trening EMS stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które po urazach nie mogą wrócić do pełnej aktywności fizycznej. Innowacyjną metodę wykorzystują w swojej pracy fizjoterapeuci, ale stosują ją też wyczynowi sportowcy, co pokazuje uniwersalność EMS. Lekki ćwiczenia wykonywane pod okiem wykwalifikowanego trenera dają w krótkim czasie duże rezultaty – to możliwe dzięki impulsom elektrycznym, które pobudzają do pracy głęboko położone włókna mięśniowe. Podczas treningu EMS spalisz nawet 500 kalorii, a kolejne będziesz spalać jeszcze długo po jego zakończeniu. Elektrostymulacja mięśni pozwoli Ci ujędrnić i wysmuklić ciało, ale też pozbyć się cellulitu czy uporać z bólem pleców.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Rybniku!

Rybnik nie ma swojego punktu do treningów EMS, co możesz zmienić. Wystarczy, że skorzystasz z oferty franczyzy. Otwórz studio EMS w Rybniku z niewielkim wkładem finansowym. Jeśli chcesz sprawdzić, jak wyglądają ćwiczenia, wybierz się na atrakcyjny cenowo trening EMS do innego miasta.

Jak działa EMS?

Jak działa EMS?

Ćwiczenia EMS pobudzają do pracy dużą partię mięśni jednocześnie. Dzięki impulsom elektrycznym organizm pracuje na podwyższonych obrotach, spalając tym samym ogromną liczbę kalorii. Wymagająca praca mięśni nie wiąże się jednak z obciążeniem stawów, dlatego metoda jest bezpieczna dla osób po kontuzjach. Możesz więc bez obaw skorzystać z treningu EMS w Rybniku, gdy studio zostanie otwarte.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Atrakcyjny cenowo trening EMS jest przeznaczony dla wszystkich osób, które chcą w krótkim czasie wysmuklić sylwetkę bez narażenia się na kontuzję. Innowacyjna metoda sprawdzi się dla osób, które zmagają się z zatrzymywaniem wody w organizmie. Trening EMS nie jest natomiast dla osób z rozrusznikiem serca, ciężarnych czy cierpiących na nowotwór.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Koszt treningu EMS może wydawać się wysoki, jednak konieczność niewielu spotkań w tygodniu sprawia, że zajęcia nie obciążą Twojego budżetu. Wystarczy, że spotkasz się z trenerem w studiu EMS dwa razy w tygodniu na półgodzinną sesję, podczas której wzmocnisz mięśnie, ujędrnisz skórę oraz poprawisz kondycję.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™