Rybnik Trening personalny EMS

Trening personalny EMS stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które po urazach nie mogą wrócić do pełnej aktywności fizycznej. Innowacyjną metodę wykorzystują w swojej pracy fizjoterapeuci, ale stosują ją też wyczynowi sportowcy, co pokazuje uniwersalność EMS. Lekkie ćwiczenia wykonywane pod okiem wykwalifikowanego trenera personalnego dają w krótkim czasie duże rezultaty – to możliwe dzięki impulsom elektrycznym, które pobudzają do pracy głęboko położone włókna mięśniowe. Podczas treningu EMS spalisz nawet 500 kalorii, a kolejne będziesz spalać jeszcze długo po jego zakończeniu. Elektrostymulacja mięśni pozwoli Ci ujędrnić i wysmuklić ciało, ale też pozbyć się cellulitu czy uporać z bólem pleców.

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS w Rybniku!

Rybnik nie ma swojego punktu do treningów EMS, co możesz zmienić. Wystarczy, że skorzystasz z oferty franczyzy. Otwórz studio treningu personalnego EMS w Rybniku z niewielkim wkładem finansowym. Jeśli prowadzisz studio fitness, wzbogać jego ofertę przy pomocy urządzenia do EMS.

Jeśli chcesz sprawdzić, jak wyglądają ćwiczenia z trenerem personalnym, wybierz się na ćwiczenia do najbliższego studia MEON EMS Impulse Training.

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Rybnik – Trening EMS

Trening EMS jest zawsze treningiem personalnym, ponieważ przez cały czas towarzyszyć Ci będzie specjalista od systemu MEON. Podczas zajęć będzie korygował Twoją sylwetkę, żeby ćwiczenia były wykonywane prawidłowo. To on będzie dobierał moc i częstotliwość impulsów, dbając o Twoje bezpieczeństwo, a jednocześnie zapewniając, że szybko zauważysz pierwsze rezultaty. Trening personalny EMS odbywa się w kombinezonie, który jest pozbawiony okablowania i dzięki temu zapewnia swobodę ruchów. W kieszeni kombinezonu jest miejsce na konektor – to niewielkie akcesorium nie będzie Ci przeszkadzało. Konektor łączy się bezprzewodowo z aplikacją obsługiwaną przez trenera. Wysyłane impulsy zapewniają wysoką skuteczność zajęć – jeden trening personalny pozwoli Ci spalić nawet 1200 kcal, a to znacznie ułatwi utrzymanie ujemnego bilansu energetycznego. Zajęcia z trenerem personalnym w Rybniku są dla osób w różnym wieku i o różnej kondycji.

Jak działa EMS?

Jak działa EMS?

Ćwiczenia EMS pobudzają do pracy dużą partię mięśni jednocześnie. Dzięki impulsom elektrycznym organizm pracuje na podwyższonych obrotach, spalając tym samym ogromną liczbę kalorii. Wymagająca praca mięśni nie wiąże się jednak z obciążeniem stawów, dlatego metoda jest bezpieczna dla osób po kontuzjach. Możesz więc bez obaw skorzystać z treningu EMS w Rybniku, gdy studio zostanie otwarte.

Dla kogo trening personalny EMS?

Dla kogo trening personalny EMS?

Atrakcyjny cenowo trening personalny EMS jest przeznaczony dla wszystkich osób, które chcą w krótkim czasie wysmuklić sylwetkę bez narażenia się na kontuzję. Innowacyjna metoda sprawdzi się dla osób, które zmagają się z zatrzymywaniem wody w organizmie. Trening EMS nie jest natomiast dla osób z rozrusznikiem serca, ciężarnych czy cierpiących na nowotwór.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Koszt treningu EMS może wydawać się wysoki, jednak konieczność niewielu spotkań w tygodniu sprawia, że zajęcia nie obciążą Twojego budżetu. Wystarczy, że spotkasz się z trenerem w studiu EMS dwa razy w tygodniu na półgodzinną sesję, podczas której wzmocnisz mięśnie, ujędrnisz skórę oraz poprawisz kondycję.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™