Ruda Śląska Trening personalny EMS

Trening personalny EMS jest odpowiedni dla osób, które zajmują się sportem wyczynowo, a także tych, które są po kontuzjach i próbują wrócić do aktywności fizycznej. Uniwersalna metoda łączy w sobie lekkie ćwiczenia z wykorzystaniem impulsów elektrycznych, co daje spektakularne efekty. Elektrostymulacja mięśni sprawia, że organizm pracuje na podwyższonych obrotach bez konieczności wykorzystania obciążeń zewnętrznych. Wzmożona praca przekłada się na większy wydatek energetyczny – podczas treningu EMS spalisz 500 kcal, a jeszcze więcej przez kolejne godziny po zakończeniu wizyty w studiu. Innowacyjna metoda ćwiczeń pozwoli Ci nie tylko wysmuklić sylwetkę, lecz także ujędrnić skórę. O swoich oczekiwaniach opowiesz trenerowi personalnemu, który dopasuje do Ciebie plan treningowy.

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS w Rudzie Śląskiej!

Ruda Śląska nie ma punktu do ćwiczeń EMS. Oferta biznesu opartego o model franczyzowy pozwoli Ci otworzyć studio treningu personalnego EMS w Rudzie Śląskiej bez dużych nakładów finansowych. Możesz wyposażyć swój punkt fitness w system MEON. Przekonaj się, jak wyglądają innowacyjne zajęcia z trenerem personalnym. Na ćwiczenia zapraszamy do najbliższego studia MEON EMS Impulse Training.

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Ruda Śląska – Trening EMS

Zajęcia z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni cieszą się coraz większą popularnością. Nic w tym dziwnego! Trening EMS zapewnia bowiem o wiele większą skuteczność niż ćwiczenia na tradycyjnej siłowni. Wynika to z zastosowania impulsów elektrycznych, które pobudzają mięśnie do pracy i przyspieszają metabolizm. Duży wydatek energetyczny sprawia, że łatwiej będzie Ci utrzymać ujemny bilans kaloryczny. Trening personalny EMS jest nie tylko skuteczny, lecz także bezpieczny. Obecność trenera i brak zewnętrznych obciążeń sprawiają, że ryzyko kontuzji jest właściwie zerowe. Trening personalny jest przeznaczony dla osób w różnym wieku, każdej płci i bez znaczenia na ich kondycję. Z zalet elektrostymulacji skorzystają osoby, które po przebytej kontuzji długo nie ćwiczyły, a także te, którym przestały wystarczać regularne treningi na siłowni. Zajęcia z trenerem personalnym w Rudzie Śląskiej okażą się też świetnym sposobem na zminimalizowanie bólu pleców.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Podczas ćwiczeń EMS wykorzystuje się impulsy elektryczne. Ich siła i częstotliwość jest dopasowana do osoby trenującej, co zapewnia bezpieczeństwo. Elektrostymulacja mięśni brzucha czy kręgosłupa pomaga w zmniejszeniu bólu. Bez obaw skorzystaj z treningu EMS w Rudzie Śląskiej, gdy studio zostanie otwarte.

Trening personalny EMS – jak szybko efekty?

Trening personalny EMS – jak szybko efekty?

Atrakcyjny cenowo trening personalny EMS wyróżnia się wysoką skutecznością, dlatego rezultaty spotkań z trenerem pojawią się bardzo szybko. Ćwiczenia EMS wystarczy wykonywać dwa razy w tygodniu, co sprawia, że metoda jest rozwiązaniem dla zabieganych osób, które nie mogą sobie pozwolić na częste i długie wizyty na siłowni.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazaniem do elektrostymulacji mięśni brzucha i kręgosłupa są bóle - impulsy o niskiej częstotliwości są bowiem relaksujące i masują ciało. Zajęcia sprawdzą się też u osób mających problem z zatrzymywaniem się wody w organizmie. Nie wszyscy mogą skorzystać z metody EMS - do przeciwwskazań zalicza się ciążę, rozrusznik serca oraz chorobę nowotworową.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™