Ruda Śląska Trening EMS

Trening EMS jest odpowiedni dla osób, które zajmują się sportem wyczynowo, a także tych, które są po kontuzjach i próbują wrócić do aktywności fizycznej. Uniwersalna metoda łączy w sobie lekkie ćwiczenia z wykorzystaniem impulsów elektrycznych, co daje spektakularne efekty. Elektrostymulacja mięśni sprawia, że organizm pracuje na podwyższonych obrotach bez konieczności wykorzystania obciążeń zewnętrznych. Wzmożona praca przekłada się na większy wydatek energetyczny – podczas treningu spalisz 500 kcal, a jeszcze więcej przez kolejne godziny po zakończeniu wizyty w studiu. Innowacyjna metoda ćwiczeń pozwoli Ci nie tylko wysmuklić sylwetkę, lecz także ujędrnić skórę.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Rudzie Śląskiej!

Ruda Śląska nie ma punktu do treningów EMS. Zmień to, korzystając z naszego wsparcia merytorycznego. Oferta biznesu opartego o model franczyzowy pozwoli Ci otworzyć studio EMS w Rudzie Śląskiej bez dużych nakładów finansowych. Przekonaj się, jak wyglądają innowacyjne ćwiczenia, udając się na atrakcyjny cenowo trening EMS w innym mieście.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Podczas ćwiczeń EMS wykorzystuje się impulsy elektryczne. Ich siła i częstotliwość jest dopasowana do osoby trenującej, co zapewnia bezpieczeństwo. Elektrostymulacja mięśni brzucha czy kręgosłupa pomaga w zmniejszeniu bólu. Bez obaw skorzystaj z treningu EMS w Rudzie Śląskiej, gdy studio zostanie otwarte.

Trening EMS - jak szybko efekty?

Trening EMS - jak szybko efekty?

Atrakcyjny cenowo trening EMS wyróżnia się wysoką skutecznością, dlatego rezultaty spotkań z trenerem pojawią się bardzo szybko. Ćwiczenia EMS wystarczy wykonywać dwa razy w tygodniu, co sprawia, że metoda jest rozwiązaniem dla zabieganych osób, które nie mogą sobie pozwolić na częste i długie wizyty na siłowni.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazaniem do elektrostymulacji mięśni brzucha i kręgosłupa są bóle - impulsy o niskiej częstotliwości są bowiem relaksujące i masują ciało. Zajęcia sprawdzą się też u osób mających problem z zatrzymywaniem się wody w organizmie. Nie wszyscy mogą skorzystać z metody EMS - do przeciwwskazań zalicza się ciążę, rozrusznik serca oraz chorobę nowotworową.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™