Radom Trening personalny EMS

Elektrostymulacja mięśni sprawia, że organizm pracuje wydajniej mimo braku zewnętrznego obciążenia. Trening personalny EMS łączy w sobie impulsy elektryczne oraz lekkie ćwiczenia, dlatego umożliwi Ci spalenie wielu kalorii podczas półgodzinnej wizyty w studiu. Jeden trening EMS to aż 500 kalorii, a kolejne będziesz spalać jeszcze przez cały dzień po wyjściu ze studia. Elektrostymulacja umożliwi Ci nie tylko wysmuklenie sylwetki, lecz także zredukowanie bólu pleców, zmniejszenie cellulitu oraz ujędrnienie skóry. Zapoznaj się z kosztem treningu EMS na naszej stronie i wybierz idealny dla siebie pakiet zajęć pod okiem trenera personalnego.

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS w Radomiu!

Radom nie ma jeszcze naszego studia treningu personalnego EMS, ale Ty możesz to zmienić. Oferujemy pomoc w założeniu biznesu opartego o model franczyzowy. Zdecyduj się na otwarcie studia Radomiu! Możesz też wyposażyć własną siłownię w innowacyjny system MEON EMS.

Chcesz sprawdzić, na czym polegają ćwiczenia? Zajrzyj do najbliższego studia MEON EMS Impulse Training i skorzystaj z zajęć pod okiem trenera personalnego.

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Radom – Trening EMS

Trening EMS zawsze odbywa się pod okiem wykwalifikowanego specjalisty, dlatego jest treningiem personalnym. Trener personalny w Radomiu czuwa nad przebiegiem zajęć, sprawdzając poprawność wykonywanych ćwiczeń oraz dobierając moc i częstotliwość impulsów do osoby ćwiczącej. Przesyłanie impulsów jest możliwe dzięki systemowi MEON EMS. Został on skonstruowany w taki sposób, żeby zapewnić osobie ćwiczącej pełną swobodę ruchów. Komfortowy kombinezon został wyposażony w polimerowe elektrody najnowszej generacji. Do kieszeni stroju należy włożyć konektor, czyli niewielkie akcesorium łączące się bezprzewodowo z aplikacją. To umożliwia przesyłanie impulsów, dzięki którym trening personalny EMS jest bardziej skuteczny niż zajęcia na siłowni. Zajęcia trwają tylko pół godziny, a pozwalają spalić około 1200 kcal, z czego 500 podczas ćwiczeń, a reszta przez dzień po zakończeniu. Dzięki temu trening personalny znacznie ułatwia rzeźbienie sylwetki, a dodatkowo ujędrnia skórę i pozwala pozbyć się bólów kręgosłupa.

Trening EMS - jak szybko efekty?

Trening EMS - jak szybko efekty?

Ćwiczenia EMS są krótkie, ale intensywne, ponieważ pozwalają na spalenie łącznie około 1200 kalorii podczas jednej sesji treningowej. Dzięki temu już po kilku treningach zauważyć pierwsze efekty. Wystarczy, że będziesz uczęszczać na zajęcia dwa razy w tygodniu.

Dla kogo trening personalny EMS?

Dla kogo trening personalny EMS?

Elektrostymulacja mięśni brzucha i innych partii ciała doskonale sprawdzi się dla osób, które mają problem z zatrzymywaniem się wody w organizmie, bólami kręgosłupa, słabymi mięśniami. Trening personalny EMS okaże się idealny dla zapracowanych osób, które nie mają czasu na wielokrotne i długie wizyty na siłowni. Elektrostymulacja mięśni nie jest jednak dla każdego – nie mogą korzystać z niej osoby z rozrusznikiem serca, ciężarne oraz chorujące na nowotwór.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Do treningu EMS wykorzystuje się impulsy elektryczne, które są bezpieczne dla ciała. Podczas ćwiczeń będzie towarzyszył Ci trener, który dopasuje częstotliwość i siłę impulsów. Gwarancja bezpieczeństwa sprawia, że możesz bez obaw udać się na trening EMS w Radomiu, kiedy zostanie tam otwarty punkt.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™