Radom Trening EMS

Elektrostymulacja mięśni sprawia, że organizm pracuje wydajniej mimo braku zewnętrznego obciążenia. Trening EMS łączy w sobie impulsy elektryczne oraz lekkie ćwiczenia, dlatego umożliwi Ci spalenie wielu kalorii podczas półgodzinnej wizyty w studiu. Jeden trening to aż 500 kalorii, a kolejne będziesz spalać jeszcze przez cały dzień po wyjściu ze studia. Elektrostymulacja umożliwi Ci nie tylko wysmuklenie sylwetki, lecz także zredukowanie bólu pleców, zmniejszenie cellulitu oraz ujędrnienie skóry. Zapoznaj się z kosztem treningu EMS na naszej stronie i wybierz idealny dla siebie pakiet zajęć pod okiem trenera.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Radomiu!

Radom nie ma jeszcze naszego studia EMS, ale Ty możesz to zmienić. Oferujemy pomoc w założeniu biznesu opartego o model franczyzowy. Zdecyduj się na otwarcie w Radomiu studia z atrakcyjnym cenowo treningiem EMS. Chcesz sprawdzić, na czym polegają ćwiczenia? Zajrzyj do naszego punktu w innym mieście i skorzystaj z treningu EMS.

Trening EMS - jak szybko efekty?

Trening EMS - jak szybko efekty?

Ćwiczenia EMS są krótkie, ale intensywne, ponieważ pozwalają na spalenie łącznie około 1200 kalorii podczas jednej sesji treningowej. Dzięki temu już po kilku treningach zauważyć pierwsze efekty. Wystarczy, że będziesz uczęszczać na zajęcia dwa razy w tygodniu.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Elektrostymulacja mięśni brzucha i innych partii ciała doskonale sprawdzi się dla osób, które mają problem z zatrzymywaniem się wody w organizmie, bólami kręgosłupa, słabymi mięśniami. Ćwiczenia okażą się idealne dla zapracowanych osób, które nie mają czasu na wielokrotne i długie wizyty na siłowni. Elektrostymulacja mięśni nie jest jednak dla każdego - nie mogą korzystać z niej osoby z rozrusznikiem serca, ciężarne oraz chorujące na nowotwór.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Do treningu EMS wykorzystuje się impulsy elektryczne, które są bezpieczne dla ciała. Podczas ćwiczeń będzie towarzyszył Ci trener, który dopasuje częstotliwość i siłę impulsów. Gwarancja bezpieczeństwa sprawia, że możesz bez obaw udać się na trening EMS w Radomiu, kiedy zostanie tam otwarty punkt.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™