Poznań Trening personalny EMS

Zależy Ci na ćwiczeniach, które nie obciążają stawów, ale są efektywne? Zdecyduj się na trening personalny EMS, który polega na wykorzystaniu impulsów elektrycznych. Innowacyjne ćwiczenia odbywają się w specjalnym kostiumie z konektorem kierowanym przez trenera dzięki aplikacji. To właśnie wykwalifikowany trener personalny ustawi siłę impulsów, które mogą masować mięśnie lub angażować je do wzmożonej pracy. Elektrostymulacja mięśni pozwoli Ci osiągnąć szybsze efekty niż tradycyjne zajęcia z obciążeniami na siłowni. Podczas sesji treningu EMS spalisz około 500 kcal, a kolejne Twój organizm będzie tracił jeszcze 24 godziny po zakończeniu ćwiczeń. Zapoznaj się z kosztem treningu EMS na naszej stronie i wybierz pakiet, który pozwoli Ci zadbać o piękne ciało.

Znajdź studio treningu personalnego MEON EMS w Poznaniu

Poznań ma na swojej mapie nasz punkt z treningami EMS. Zapraszamy Cię do odbycia w nim próbnych zajęć pod okiem wykwalifikowanego trenera personalnego. W studiu treningu personalnego EMS w Poznaniu możesz wykupić pakiet zajęć – dzięki temu uzyskasz niską cenę treningów EMS.

Wypróbuj EMS

Wybierz swoje studio i zapisz się na trening próbny od 79zł.
Wybierz swoje studio

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Poznań – Trening EMS

Trening EMS jest zawsze treningiem personalnym. Wymaga bowiem obecności trenera, który obsługuje aplikację połączoną z nim bezprzewodowo. Dzięki niej trener personalny w Poznaniu ma możliwość dobierania mocy i częstotliwości impulsów, a kolejnym jego zadaniem jest czuwanie nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń. Trening personalny EMS odbywa się w kombinezonie zapewniającym swobodę ruchów. Podczas zajęć wykonuje się nieskomplikowane ćwiczenia bez obciążeń, co zmniejsza ryzyko kontuzji. Trening personalny jest bardziej skuteczny od zajęć na siłowni, ponieważ wykorzystana do ćwiczeń elektrostymulacja zmusza mięśnie do wydajnej pracy. Jedna sesja treningowa umożliwia spalenie nawet 1200 kcal, a to przekłada się na szybsze tracenie zbędnych kilogramów. Utrzymanie ujemnego bilansu energetycznego jest znacznie łatwiejsze dzięki takiemu wydatkowi dwa razy w tygodniu. Trening pozwala nie tylko rzeźbić sylwetkę, lecz także redukować bóle kręgosłupa oraz zmniejszać cellulit.

Jak działa EMS?

Jak działa EMS?

Elektrostymulacja mięśni polega na ich pobudzeniu poprzez impulsy elektryczne, które docierają głęboko do włókien. Podczas zajęć wykorzystuje się też lekkie ćwiczenia - o ich prawidłowe wykonanie zadba trener. Efektywny trening EMS pozwala uzyskać wysoki wydatek energetyczny podczas półgodzinnych zajęć

Trening EMS – jak szybko efekty?

Trening EMS – jak szybko efekty?

Efektywny trening personalny EMS pozwoli Ci już po kilku zajęciach zauważyć satysfakcjonujące rezultaty. Pobudzenie mięśni do pracy sprawi, że Twoje ciało stanie się silniejsze, a skóra odzyska jędrność.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Bez obaw skorzystaj z treningu EMS w Poznaniu. Pod okiem trenera wykonasz prawidłowo wszystkie ćwiczenia. Nie obawiaj się impulsów elektrycznych, które stosuje się także podczas rehabilitacji, żeby wzmocnić mięśnie pacjentów po kontuzjach.

Dla kogo trening personalny EMS?

Dla kogo trening personalny EMS?

Elektrostymulacja mięśni brzucha i kręgosłupa stanowi rewelacyjne rozwiązanie dla osób zapracowanych, które nie chcą spędzać wielu godzin w tygodniu na siłowni. Trening personalny EMS to także rozwiązanie dla tych, którzy poszukują ćwiczeń nieobciążających stawów, a jednocześnie wzmacniających mięśnie.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Efektywny trening EMS jest dostosowany do potrzeb wielu osób - mogą z niego skorzystać zarówno starsi, jak i młodsi. Ćwiczenia EMS są wskazane dla tych, którzy zmagają się z bólem kręgosłupa oraz zatrzymywaniem wody w organizmie. Z metody nie mogą korzystać ciężarne. Treningi EMS nie są też przeznaczone dla osób z rozrusznikiem serca i chorych na nowotwór.

Trening EMS – jak się ubrać?

Trening EMS – jak się ubrać?

Na trening personalny EMS nie musisz zabierać z domu specjalnej odzieży sportowej, na przykład termicznej. Zajęcia odbywają się w kombinezonie – możesz go kupić lub wypożyczyć w naszym studiu.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Wysoce efektywny trening EMS nie wymaga od Ciebie takiego zaangażowania czasu jak siłownia. Wystarczy, że skorzystasz z elektrostymulacji mięśni dwa razy w tygodniu, żeby szybko zauważyć ujędrnienie ciała, wzmocnienie mięśni i zmniejszony cellulit.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™