Poznań Trening EMS

Zależy Ci na ćwiczeniach, które nie obciążają stawów, ale są efektywne? Zdecyduj się na trening EMS, który polega na wykorzystaniu impulsów elektrycznych. Innowacyjne ćwiczenia odbywają się w specjalnym kostiumie z konektorem kierowanym przez trenera dzięki aplikacji. To właśnie wykwalifikowany trener ustawi siłę impulsów, które mogą masować mięśnie lub angażować je do wzmożonej pracy. Elektrostymulacja mięśni pozwoli Ci osiągnąć szybsze efekty niż tradycyjne zajęcia z obciążeniami na siłowni. Podczas sesji treningu EMS spalisz około 500 kcal, a kolejne Twój organizm będzie tracił jeszcze 24 godziny po zakończeniu ćwiczeń. Zapoznaj się z kosztem treningu EMS na naszej stronie i wybierz pakiet, który pozwoli Ci zadbać o piękne ciało.

Znajdź swoje studio MEON EMS impulse training w Poznaniu!

Poznań ma na swojej mapie nasz punkt z treningami EMS. Zapraszamy Cię do odbycia w nim próbnych pod okiem wykwalifikowanego trenera. W studiu EMS w Poznaniu możesz wykupić pakiet zajęć – dzięki temu uzyskasz niską cenę treningów EMS.

Wypróbuj EMS

Wybierz swoje studio i zapisz się na trening próbny od 49zł.
Wybierz swoje studio
Jak działa EMS?

Jak działa EMS?

Elektrostymulacja mięśni polega na ich pobudzeniu poprzez impulsy elektryczne, które docierają głęboko do włókien. Podczas zajęć wykorzystuje się też lekkie ćwiczenia - o ich prawidłowe wykonanie zadba trener. Efektywny trening EMS pozwala uzyskać wysoki wydatek energetyczny podczas półgodzinnych zajęć

Trening EMS - jak szybko efekty?

Trening EMS - jak szybko efekty?

Efektywny trening EMS pozwoli Ci już po kilku zajęciach zauważyć satysfakcjonujące rezultaty. Pobudzenie mięśni do pracy sprawi, że Twoje ciało stanie się silniejsze, a skóra odzyska jędrność.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Bez obaw skorzystaj z treningu EMS w Poznaniu. Pod okiem trenera wykonasz prawidłowo wszystkie ćwiczenia. Nie obawiaj się impulsów elektrycznych, które stosuje się także podczas rehabilitacji, żeby wzmocnić mięśnie pacjentów po kontuzjach.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Elektrostymulacja mięśni brzucha i kręgosłupa stanowi rewelacyjne rozwiązanie dla osób zapracowanych, które nie chcą spędzać wielu godzin w tygodniu na siłowni. To także rozwiązanie dla tych, którzy poszukują ćwiczeń nieobciążających stawów, a jednocześnie wzmacniających mięśnie.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Efektywny trening EMS jest dostosowany do potrzeb wielu osób - mogą z niego skorzystać zarówno starsi, jak i młodsi. Ćwiczenia EMS są wskazane dla tych, którzy zmagają się z bólem kręgosłupa oraz zatrzymywaniem wody w organizmie. Z metody nie mogą korzystać ciężarne. Treningi EMS nie są też przeznaczone dla osób z rozrusznikiem serca i chorych na nowotwór.

Trening EMS - jak się ubrać?

Trening EMS - jak się ubrać?

Na trening nie musisz zabierać z domu specjalnej odzieży sportowej, na przykład termicznej. Zajęcia odbywają się w kombinezonach dostosowanych do metody - przylegają one do sylwetki, ale zapewniają swobodę ruchów.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Wysoce efektywny trening EMS nie wymaga od Ciebie takiego zaangażowania czasu jak siłownia. Wystarczy, że skorzystasz z elektrostymulacji mięśni dwa razy w tygodniu, żeby szybko zauważyć ujędrnienie ciała, wzmocnienie mięśni i zmniejszony cellulit.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™