Pniewy Trening personalny EMS

Chcesz wysmuklić sylwetkę, ale brakuje Ci czasu na zajęcia na siłowni? Zdecyduj się na treningi EMS, które trwają jedynie pół godziny, z czego 10 minut to rozgrzewka. Połączenie lekkich ćwiczeń z impulsami elektrycznymi sprawia, że nawet w tak krótkim czasie możliwe jest spalenie dużej liczby kalorii i przyspieszenie metabolizmu. Elektrostymulacja mięśni odbywa się pod czujnym okiem trenera personalnego, który dostosuje do Ciebie siłę impulsów. Dzięki zajęciom wysmuklisz ciało, ale pozbędziesz się też bólu kręgosłupa oraz uciążliwego cellulitu. Sprawdź na naszej stronie koszt treningów personalnych EMS i zdecyduj się na pakiet zajęć, dzięki którym szybko zmienisz sylwetkę.

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS w Pniewach!

Szczecin nie ma jeszcze na mapie naszych punktów z treningami EMS. Oferujemy Ci pomoc w rozpoczęciu takiego biznesu w modelu franczyzowym lub wyposażenie Twojej siłowni w system MEON EMS. Zdecyduj się na otwarcie studia treningu personalnego EMS w Szczecinie z naszym wsparciem merytorycznym.

Na ćwiczenia zapraszamy do najbliższego studia MEON EMS Impulse Training, gdzie nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń będzie czuwał trener personalny.

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Pniewy – Trening EMS

Każdy trening EMS należy uznać za trening personalny. Obecność wykwalifikowanego trenera jest bowiem konieczna, żeby przeprowadzić zajęcia z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni. Trener czuwa nad właściwym wykonywaniem ćwiczeń, a także obsługuje aplikację, dzięki której może dopasować moc i częstotliwość impulsów do osoby ćwiczącej. Trening personalny EMS jest bezpieczniejszy i skuteczniejszy niż tradycyjne zajęcia na siłowni. Nie wymaga bowiem stosowania obciążeń, dlatego też nie istnieje ryzyko kontuzji. Podczas ćwiczeń z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśnie wykonują wzmożoną pracę, co pozwala spalić dużo kalorii. Jedna sesja treningowa trwa pół godziny, a umożliwia spalenie aż 1200 kcal, co znacznie ułatwia utrzymanie ujemnego bilansu kalorycznego, który jest tak ważny, kiedy planuje się zrzucić zbędne kilogramy. Zajęcia z trenerem personalnym w Szczecinie wzmacniają mięśnie głębokie, a także przyczyniają się do przyspieszenia metabolizmu i ujędrnienia skóry. Działają również pozytywnie na kręgosłup – pomagają bowiem pozbyć się bólu.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Z ćwiczeń EMS mogą korzystać osoby, które mają słabszą kondycję. Metoda okaże się też przydatna dla osób cierpiących na bóle kręgosłupa i zatrzymywanie wody w organizmie. Elektrostymulacja mięśni brzucha jest też rozwiązaniem po kontuzji - pozwala bowiem wzmocnić mięśnie. Nie jest to jednak metoda dla wszystkich - nie mogą skorzystać z niej osoby z rozrusznikiem serca, chorobą nowotworową, a także ciężarne.

Trening personalny EMS – ile razy w tygodniu?

Trening personalny EMS – ile razy w tygodniu?

Efektywne treningi personalne EMS zapewnią Ci oszczędność czasu. Wystarczy bowiem, że skorzystasz z półgodzinnych zajęć z trenerem personalnym dwa razy w tygodniu, żeby cieszyć się zaskakującymi rezultatami. To sprawia, że elektrostymulacja mięśni jest rozwiązaniem dla zapracowanych osób chcących zawalczyć o piękną sylwetkę.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Atrakcyjne cenowo treningi EMS są w pełni bezpieczne. Wykorzystywane podczas zajęć impulsy elektryczne stosuje się też w trakcie rehabilitacji. Możesz bez obaw zdecydować się na trening EMS w Szczecinie, kiedy studio będzie tam już otwarte.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™