Płock Trening EMS

Trening EMS pozwala na szybkie wysmuklenie sylwetki i ujędrnienie skóry bez konieczności używania zewnętrznych obciążeń. Elektrostymulacja mięśni wraz z lekkimi ćwiczeniami angażują do pracy jednocześnie około 90% włókien. Dzięki temu metabolizm znacznie przyspiesza, a wydatek energetyczny jest wysoki. Trening EMS zapewnia wysiłek organizmu podobny do tego podczas tabaty, a jednocześnie jest łatwiejszy do wykonania. Spotkanie z trenerem trwa tylko 30 minut, podczas których spalisz aż 500 kcal, a następne będziesz spalać jeszcze 24 godziny po zakończonym treningu. Dzięki elektrostymulacji mięśni nie tylko wysmuklisz ciało, lecz także pozbędziesz się bólu pleców.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Płocku!

W Płocku nie ma jeszcze studia EMS, dlatego sprawdź naszą ofertę franczyzy. Dzięki profesjonalnej pomocy otworzysz świetny punkt do treningów EMS. Chcesz wypróbować innowacyjnych ćwiczeń? Sprawdź atrakcyjne cenowo treningi EMS w pobliskich miastach.

Jak działa EMS?

Jak działa EMS?

Ćwiczenia EMS odbywają się w specjalnym kostiumie, w którego kieszeni jest konektor. Niewielkie urządzenie jest bezprzewodowo połączone z aplikacją kierowaną przez trenera. Ustawia on częstotliwość i siłę impulsów, a także czuwa nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń. Atrakcyjny cenowo trening EMS pobudza do pracy głęboko położone włókna mięśniowe - to możliwe dzięki impulsom elektrycznym.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Elektrostymulacja mięśni brzucha i kręgosłupa jest idealna dla osób zapracowanych, ponieważ nie wymaga częstych wizyt w studiu. Wystarczy, że zdecydujesz się na dwa spotkania z trenerem w tygodniu, żeby uzyskać spektakularne efekty. Niewielka liczba wizyt koniecznych do osiągnięcia efektów sprawia, że koszt treningu EMS okazuje się niewysoki.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Kiedy trening EMS w Płocku będzie możliwy, skorzystaj z niego bez obaw. Ćwiczenia są bezpieczne, o czym świadczy fakt wykorzystywania ich w rehabilitacji oraz przez wyczynowych sportowców. Istnieje niewiele przeciwwskazań do treningu, a należą do nich ciąża, rozrusznik serca i choroba nowotworowa.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™