Płock Trening personalny EMS

Trening personalny EMS pozwala na szybkie wysmuklenie sylwetki i ujędrnienie skóry bez konieczności używania zewnętrznych obciążeń. Elektrostymulacja mięśni wraz z lekkimi ćwiczeniami angażuje do pracy jednocześnie około 90% włókien. Dzięki temu metabolizm znacznie przyspiesza, a wydatek energetyczny jest wysoki. Trening EMS zapewnia wysiłek organizmu podobny do tego podczas tabaty, a jednocześnie jest łatwiejszy do wykonania. Spotkanie z trenerem personalnym trwa tylko 30 minut, podczas których spalisz aż 500 kcal, a następne będziesz spalać jeszcze 24 godziny po zakończonym treningu. Dzięki elektrostymulacji mięśni nie tylko wysmuklisz ciało, lecz także pozbędziesz się bólu pleców.

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS w Płocku!

W Płocku nie ma jeszcze punktu oferującego nasze zajęcia EMS z trenerem personalnym, dlatego sprawdź ofertę franczyzy. Dzięki profesjonalnej pomocy otworzysz studio treningów personalnych EMS. Możesz też urozmaicić własny biznes dzięki urządzeniu EMS. Chcesz skorzystać z innowacyjnych zajęć? Na ćwiczenia zapraszamy do najbliższego studia MEON EMS Impulse Training.

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Płock – Trening EMS

Trening EMS polega na połączeniu delikatnych ćwiczeń z elektrostymulacją mięśni. Dzięki temu jest bardziej efektywny niż tradycyjne zajęcia na siłowni. Z ćwiczeń EMS skorzystają osoby po kontuzjach, ponieważ obciążenie jest zbędne, a opieka trenera personalnego zapewniona przez cały czas trwania treningu. Ćwiczenia sprawdzą się też dla zaawansowanych sportowców, którzy chcą poprawić swoją wydajność. Trening personalny EMS odbywa się w specjalnym kombinezonie, który jest wyposażony w polimerowe elektrody najnowszej generacji. To dzięki nim możliwa jest stymulacja 10 głównych partii mięśniowych. Trening personalny z wykorzystaniem elektrostymulacji nie byłby możliwy bez konektora. To niewielkie akcesorium, które należy włożyć do kieszeni stroju. Konektor łączy się bezprzewodowo z aplikacją, a nią kieruje trener. Specjalista dobiera moc i częstotliwość impulsów, dlatego ćwiczenia są w pełni bezpieczne. Zajęcia z trenerem personalnym w Płocku okażą się idealne dla osób w każdym wieku i o różnej kondycji.

Jak działa EMS?

Jak działa EMS?

Ćwiczenia EMS odbywają się w specjalnym kostiumie, w którego kieszeni jest konektor. Niewielkie urządzenie jest bezprzewodowo połączone z aplikacją kierowaną przez trenera. Ustawia on częstotliwość i siłę impulsów, a także czuwa nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń. Atrakcyjny cenowo trening EMS pobudza do pracy głęboko położone włókna mięśniowe - to możliwe dzięki impulsom elektrycznym.

Trening personalny EMS – ile razy w tygodniu?

Trening personalny EMS – ile razy w tygodniu?

Elektrostymulacja mięśni brzucha i kręgosłupa jest idealna dla osób zapracowanych, ponieważ nie wymaga częstych wizyt w studiu. Wystarczy, że zdecydujesz się na dwa spotkania z trenerem personalnym w tygodniu, żeby uzyskać spektakularne efekty. Niewielka liczba wizyt koniecznych do osiągnięcia efektów sprawia, że koszt treningu personalnego EMS okazuje się niewysoki.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Kiedy trening EMS w Płocku będzie możliwy, skorzystaj z niego bez obaw. Ćwiczenia są bezpieczne, o czym świadczy fakt wykorzystywania ich w rehabilitacji oraz przez wyczynowych sportowców. Istnieje niewiele przeciwwskazań do treningu, a należą do nich ciąża, rozrusznik serca i choroba nowotworowa.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™