MEON EMS Impulse training > Wypróbuj EMS > Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski Trening EMS

Trening EMS zdobywa coraz większą popularność wśród osób, które nie chcą każdego dnia poświęcać dużej ilości czasu na dbanie o sylwetkę. Innowacyjna metoda wyróżnia się wysoką skutecznością oraz bezpieczeństwem. Trening EMS polega na wykonywaniu lekkich ćwiczeń i łączeniu ich z elektrostymulacją mięśni, co jest możliwe dzięki specjalnemu kombinezonowi z konektorem. Jedno spotkanie z trenerem trwa jedynie pół godziny, a pozwala spalić aż 500 kcal, a następne są spalane jeszcze przez dzień od zakończenia ćwiczeń. Wysoka efektywność elektrostymulacji mięśni jest możliwa dzięki impulsom, które docierają do głęboko położonych włókien mięśniowych.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Piotrkowie Trybunalskim!

Treningu EMS nie można jeszcze odbyć w Piotrkowie Trybunalskim, dlatego zapraszamy do pobliskich miast. Możesz też otworzyć własne studio EMS dzięki naszej ofercie franczyzy. Dzięki Tobie Piotrków Trybunalski zyska miejsce, w którym każdy wykona atrakcyjny cenowo trening EMS.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Kiedy w Piotrkowie Trybunalski trening EMS będzie możliwy, skorzystaj z niego bez żadnych obaw. Innowacyjna metoda jest nie tylko bezpieczna, lecz także pozwala wyzbyć się różnych bólów. Elektrostymulacja kręgosłupa sprawi, że uciążliwa dolegliwość przestanie Ci doskwierać. Bezpieczeństwo ćwiczeń EMS potwierdza fakt, że chętnie korzystają z nich fizjoterapeuci, przeprowadzając rehabilitację pacjentów.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Doskonałe efekty treningu EMS są szybko widoczne, dlatego to metoda idealna dla osób zapracowanych, które nie chcą każdego dnia odwiedzać siłowni. Elektrostymulacja mięśni brzucha i pozostałych partii ciała są też przeznaczone dla osób, które chcą wrócić do aktywności po urazach. Ćwiczenia okażą się też idealne dla osób pragnących przy użyciu jednej metody uzyskać rozmaite efekty - wzmocnienie mięśni, wysmuklenie ciała, pozbycie się bólów oraz ujędrnienie sylwetki.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Jak każda aktywność również atrakcyjne cenowo treningi EMS mają przeciwwskazania. Należy z nich zrezygnować w przypadku ciąży, rozrusznika serca czy choroby nowotworowej. Wskazaniem do ćwiczeń są bóle kręgosłupa, które dzięki elektrostymulacji można łatwo zredukować.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™