MEON EMS Impulse training > Wypróbuj EMS > Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski Trening personalny EMS

Trening personalny EMS zdobywa coraz większą popularność wśród osób, które nie chcą każdego dnia poświęcać wiele czasu na dbanie o sylwetkę. Innowacyjna metoda wyróżnia się wysoką skutecznością oraz bezpieczeństwem. Trening EMS polega na wykonywaniu lekkich ćwiczeń i łączeniu ich z elektrostymulacją mięśni, co jest możliwe dzięki specjalnemu kombinezonowi z konektorem. Jedno spotkanie z trenerem personalnym trwa jedynie pół godziny, a pozwala spalić aż 500 kcal, a następne są spalane jeszcze przez dzień od zakończenia ćwiczeń. Wysoka efektywność elektrostymulacji mięśni jest możliwa dzięki impulsom, które docierają do głęboko położonych włókien mięśniowych.

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS w Piotrkowie Trybunalskim!

Treningu personalnego z wykorzystaniem elektrostymulacji nie można jeszcze odbyć w Piotrkowie Trybunalskim, dlatego na ćwiczenia zapraszamy do najbliższego studia MEON EMS Impulse Training. Możesz też otworzyć własne studio treningu personalnego EMS dzięki naszej ofercie franczyzy. Dzięki Tobie Piotrków Trybunalski zyska miejsce, w którym każdy wykona innowacyjny trening. Możesz zdecydować się również na wzbogacenie oferty własnej siłowni ćwiczeniami z systemem MEON EMS, którym zarządzać będzie wykwalifikowany trener personalny.

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Piotrków Trybunalski – Trening EMS

Trening personalny EMS to bardziej efektywna metoda niż zajęcia na tradycyjnej siłowni. To możliwe dzięki elektrostymulacji mięśni, która sprawia, że organizm pracuje wydajniej mimo krótkiego czasu treningu. Podczas jednych zajęć można spalić nawet 1200 kcal, co sprawia, że utrzymywanie ujemnego bilansu energetycznego staje się znacznie prostsze. Trening personalny trwa tylko pół godziny, a odbywa się w specjalnym kombinezonie. Strój jest dopasowany do sylwetki i zapewnia swobodę ruchów. W jego kieszeni znajduje się konektor, który łączy się bezprzewodowo z aplikacją. Zajęcia z trenerem personalnym w Piotrkowie Trybunalskim są w pełni bezpieczne dzięki jego specjalistycznej wiedzy. Zna anatomię, wie, jak obsługiwać system, i towarzyszy Ci przez cały trening EMS, pilnując, żeby ćwiczenia były wykonywane prawidłowo. Za bezpieczeństwo aktywności z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni odpowiada również brak obciążeń.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Kiedy w Piotrkowie Trybunalski trening EMS będzie możliwy, skorzystaj z niego bez żadnych obaw. Innowacyjna metoda jest nie tylko bezpieczna, lecz także pozwala wyzbyć się różnych bólów. Elektrostymulacja kręgosłupa sprawi, że uciążliwa dolegliwość przestanie Ci doskwierać. Bezpieczeństwo ćwiczeń EMS potwierdza fakt, że chętnie korzystają z nich fizjoterapeuci, przeprowadzając rehabilitację pacjentów.

Dla kogo trening personalny EMS?

Dla kogo trening personalny EMS?

Doskonałe efekty treningu personalnego EMS są szybko widoczne, dlatego to metoda idealna dla osób zapracowanych, które nie chcą każdego dnia odwiedzać siłowni. Elektrostymulacja mięśni brzucha i pozostałych partii ciała jest też przeznaczona dla osób, które chcą wrócić do aktywności po urazach. Ćwiczenia pod okiem trenera personalnego okażą się idealne dla osób pragnących przy użyciu jednej metody uzyskać rozmaite efekty – wzmocnienie mięśni, wysmuklenie ciała, pozbycie się bólów oraz ujędrnienie sylwetki.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Jak każda aktywność również atrakcyjne cenowo treningi EMS mają przeciwwskazania. Należy z nich zrezygnować w przypadku ciąży, rozrusznika serca czy choroby nowotworowej. Wskazaniem do ćwiczeń są bóle kręgosłupa, które dzięki elektrostymulacji można łatwo zredukować.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™