Piła Trening EMS

Potrzebujesz efektywnej metody na wysmuklenie sylwetki? Wybierz treningi EMS, które zapewniają szybkie rezultaty przy niewielkim nakładzie czasu. To możliwe, ponieważ innowacyjna metoda stanowi połączenie lekkich ćwiczeń oraz elektrostymulacji mięśni. Podczas jednego treningu spalisz aż 500 kcal, a kolejne będą spalane jeszcze po zakończeniu ćwiczeń. Duży wydatek energetyczny sprawia, że rezultaty pojawią się szybciej niż w przypadku ćwiczeń na siłowni. Treningi EMS nie tylko wysmuklą sylwetkę, lecz także ujędrnią ciało i wzmocnią mięśnie.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Pile!

Piła nie ma jeszcze naszego punktu, dlatego zapraszamy na atrakcyjny cenowo trening EMS do pobliskich miejscowości. Oferujemy też pomoc w założeniu własnego studia EMS na zasadach franczyzy. Zapewnij mieszkańcom Piły dostęp do efektywnego treningu EMS, a sobie świetny biznes.

Jak działa EMS?

Jak działa EMS?

Kiedy trening EMS w Pile będzie możliwy, skorzystaj z niego i przekonaj się o efektywności tej innowacyjnej metody. Jej działanie jest tak skuteczne dzięki impulsom elektrycznym, o których sile decyduje trener. Ćwiczenia działają na wysmuklenie sylwetki, ujędrnienie ciała, ale także problemy z bólami kręgosłupa.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Kiedy studio EMS w Pile będzie otwarte, bez obaw skorzystaj z nowoczesnej metody efektywnego treningu. Ćwiczenia EMS są bezpieczne, o czym świadczy stosowanie ich przez fizjoterapeutów podczas rehabilitacji oraz przez sportowców, którzy chcą zwiększyć swoją siłę. W trakcie elektrostymulacji mięśni brzucha i pozostałych partii ciała będzie towarzyszył Ci trener, który czuwa nad prawidłowym wykonaniem ćwiczeń oraz dostosowaniem siły impulsów elektrycznych.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Elektrostymulacja mięśni kręgosłupa jest świetnym rozwiązaniem dla osób zmagających się z bólem pleców. Atrakcyjny cenowo trening EMS sprawdzi się też dla wszystkich, którzy nie mają czasu na codzienne wizyty na siłowni. Z innowacyjnej metody elektrostymulacji mięśni warto skorzystać po urazach, kiedy brakuje sił na podjęcie innej aktywności fizycznej.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™