Piła Trening personalny EMS

Potrzebujesz efektywnej metody na wysmuklenie sylwetki? Wybierz treningi EMS, które zapewniają szybkie rezultaty przy niewielkim nakładzie czasu. To możliwe, ponieważ innowacyjna metoda stanowi połączenie lekkich ćwiczeń oraz elektrostymulacji mięśni. Podczas zajęć z trenerem personalnym spalisz aż 500 kcal, a kolejne będą spalane jeszcze po zakończeniu ćwiczeń. Duży wydatek energetyczny sprawia, że rezultaty pojawią się szybciej niż w przypadku ćwiczeń na siłowni. Trening personalny EMS nie tylko wysmukla sylwetkę, lecz także ujędrnia ciało i wzmacnia mięśnie.

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS w Pile!

Piła nie ma jeszcze naszego punktu, dlatego na ćwiczenia zapraszamy do najbliższego studia MEON EMS Impulse Training, gdzie zajmie się Tobą wykwalifikowany trener personalny. Oferujemy też pomoc w założeniu własnego studia treningu personalnego EMS na zasadach franczyzy. Zapewnij mieszkańcom Piły dostęp do efektywnego treningu EMS, a sobie świetny biznes. Możesz też wzbogacić ofertę własnej siłowni o zajęcia z systemem MEON EMS.

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Piła – Trening EMS

Sesja ćwiczeń z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni to zawsze trening personalny. Osobie ćwiczącej towarzyszy bowiem wykwalifikowany specjalista, do którego zadań należy czuwanie nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń, a także kierowanie aplikacją. Zajęcia z trenerem personalnym w Pile polegają na wykonywaniu łatwych ćwiczeń i łączeniu ich z impulsami elektrycznymi, które aktywują mięśnie do zwiększonej pracy. Dzięki temu trening EMS umożliwia pobudzenie metabolizmu i spalenie wielu kalorii. Jedna sesja pozwala na wydatek energetyczny rzędu 1200 kcal, dzięki czemu zachowanie ujemnego bilansu kalorycznego staje się znacznie prostsze. Trening personalny EMS odbywa się w specjalnym kombinezonie, dzięki któremu impulsy przesyłane są do mięśni. Za moc i częstotliwość impulsów odpowiada trener, który dobiera je do potrzeb ćwiczącego. Trening EMS pozwala na znacznie więcej niż rzeźbienie sylwetki. Ćwiczenia ujędrniają skórę, wzmacniają mięśnie, a dodatkowo pozwalają pozbyć się bólu pleców wynikającego z siedzącego trybu życia.

Jak działa EMS?

Jak działa EMS?

Kiedy trening EMS w Pile będzie możliwy, skorzystaj z niego i przekonaj się o efektywności tej innowacyjnej metody. Jej działanie jest tak skuteczne dzięki impulsom elektrycznym, o których sile decyduje trener. Ćwiczenia działają na wysmuklenie sylwetki, ujędrnienie ciała, ale także problemy z bólami kręgosłupa.

Trening personalny EMS – czy jest bezpieczny?

Trening personalny EMS – czy jest bezpieczny?

Kiedy studio EMS w Pile będzie otwarte, bez obaw skorzystaj z nowoczesnej metody efektywnego treningu personalnego EMS. Ćwiczenia są bezpieczne, o czym świadczy stosowanie ich przez fizjoterapeutów podczas rehabilitacji oraz przez sportowców, którzy chcą zwiększyć swoją siłę. W trakcie elektrostymulacji mięśni brzucha i pozostałych partii ciała będzie towarzyszył Ci trener personalny, który czuwa nad prawidłowym wykonaniem ćwiczeń oraz dostosowaniem siły impulsów elektrycznych.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Elektrostymulacja mięśni kręgosłupa jest świetnym rozwiązaniem dla osób zmagających się z bólem pleców. Atrakcyjny cenowo trening EMS sprawdzi się też dla wszystkich, którzy nie mają czasu na codzienne wizyty na siłowni. Z innowacyjnej metody elektrostymulacji mięśni warto skorzystać po urazach, kiedy brakuje sił na podjęcie innej aktywności fizycznej.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™