Opole Trening personalny EMS

Trening personalny EMS jest innowacyjną metodą, która pozwoli Ci na osiągnięcie szybkich efektów bez korzystania z zewnętrznych obciążeń. To sprawia, że z ćwiczeń mogą korzystać osoby podczas rehabilitacji. Trening EMS polega na wykonywaniu lekkiej aktywności oraz zastosowaniu impulsów elektrycznych, których siłę i częstotliwość trener personalny dostosowuje do potrzeb osoby ćwiczącej. Impulsy te sprawiają, że mięśnie pracują intensywnie, a przy tym kręgosłup i stawy nie są obciążone. Podczas treningu spalisz 500 kalorii, a następne będziesz spalać jeszcze wiele godzin po wyjściu ze studia. Elektrostymulacja mięśni pomoże Ci w walce o piękną sylwetkę, a także sprawi, że pozbędziesz się uciążliwego bólu pleców.

Znajdź studio treningu personalnego MEON EMS w Opolu!

Opole ma już na swojej mapie studio treningu personalnego EMS. Zapraszamy do skorzystania z próbnych zajęć. Trener personalny rozwieje Twoje wątpliwości. Sprawdź, jakie pakiety atrakcyjnych cenowo treningów EMS w Opolu dla Ciebie przygotowaliśmy.

Wypróbuj EMS

Wybierz swoje studio i zapisz się na trening próbny od 79zł.
Wybierz swoje studio

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Opole – Trening EMS

Trening personalny EMS jest przeznaczony dla osób w różnym wieku. Kondycja również jest bez znaczenia. Dawno nie ćwiczyłeś i chcesz wrócić do aktywności? Trening EMS okaże się dla Ciebie idealny. Jeśli zajęcia na tradycyjnej siłowni przestają Ci wystarczać, również możesz spróbować ćwiczeń z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni. Są bardziej efektywne niż treningi na siłowni dzięki zastosowaniu impulsów pobudzających mięśnie do intensywnej pracy. Zajęcia odbywają się w kombinezonie, który jest dostępny w 6 rozmiarach, więc łatwo dopasować go do sylwetki. Strój jest wyposażony w polimerowe elektrody, których nie trzeba zwilżać przed rozpoczęciem treningu. W kieszeni znajduje się miejsce na konektor łączący się z aplikacją. To nią kieruje specjalista, co sprawia, że trening personalny jest bezpieczny. Zajęcia z trenerem personalnym w Opolu odbywają się bez zewnętrznych obciążeń, dlatego sprawdzą się dla osób po kontuzjach.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Ćwiczenia EMS są przeznaczone dla osób walczących o smuklejszą sylwetkę, zmagających się z cellulitem oraz chcących ujędrnić skórę. Atrakcyjny cenowo trening EMS wzmacnia również mięśnie, dlatego warto wykorzystać go po kontuzji, która uniemożliwia natychmiastowi powrót do każdej aktywności.

Trening personalny EMS – jak się ubrać?

Trening personalny EMS – jak się ubrać?

Do kosztów treningu personalnego EMS należy doliczyć wypożyczenie stroju, ponieważ ćwiczenia odbywają się w specjalnym kombinezonie, w którym znajduje się konektor połączony z aplikacją obsługiwaną przez trenera personalnego. Body możesz też kupić w naszym studiu.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Elektrostymulację mięśni brzucha i kręgosłupa wykorzystuje się nawet w rehabilitacji, co potwierdza bezpieczeństwo metody. Impulsy elektryczne są bezpieczne dla organizmu, a o ich siłę i częstotliwość dba trener, który towarzyszy osobie ćwiczącej przez całe zajęcia. Pozbądź się obaw i skorzystaj z treningu EMS w Opolu, kiedy punkt będzie już otwarty.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™