Opole Trening EMS

Trening EMS jest innowacyjną metodą, która pozwoli Ci na osiągnięcie szybkich efektów bez korzystania z zewnętrznych obciążeń. To sprawia, że z ćwiczeń mogą korzystać osoby podczas rehabilitacji. Trening EMS polega na wykonywaniu lekkiej aktywności oraz zastosowaniu impulsów elektrycznych, których siłę i częstotliwość trener dostosowuje do potrzeb osoby ćwiczącej. Impulsy te powodują, że mięśnie pracują intensywnie, ale przy tym kręgosłup i stawy nie są obciążone. Podczas treningu spalisz 500 kalorii, a następne będziesz spalać jeszcze wiele godzin po wyjściu ze studia. Elektrostymulacja mięśni pomoże Ci w walce o piękną sylwetkę, a także sprawi, że pozbędziesz się uciążliwego bólu pleców.

Wypróbuj EMS

Wybierz swoje studio i zapisz się na trening próbny od 49zł.
Wybierz swoje studio
Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Ćwiczenia EMS są przeznaczone dla osób walczących o smuklejszą sylwetkę, zmagających się z cellulitem oraz chcących ujędrnić skórę. Atrakcyjny cenowo trening EMS wzmacnia również mięśnie, dlatego warto wykorzystać go po kontuzji, która uniemożliwia natychmiastowi powrót do każdej aktywności.

Trening EMS - jak się ubrać?

Trening EMS - jak się ubrać?

Do kosztów treningu EMS należy doliczyć wypożyczenie stroju, ponieważ ćwiczenia odbywają się w specjalnym kombinezonie, w którym znajduje się konektor połączony z aplikacją obsługiwaną przez trenera. Nie musisz więc przynosić specjalnej odzieży sportowej ani obuwia - możliwe jest nawet ćwiczenie w skarpetkach.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Elektrostymulację mięśni brzucha i kręgosłupa wykorzystuje się nawet w rehabilitacji, co potwierdza bezpieczeństwo metody. Impulsy elektryczne są bezpieczne dla organizmu, a o ich siłę i częstotliwość dba trener, który towarzyszy osobie ćwiczącej przez całe zajęcia. Pozbądź się obaw i skorzystaj z treningu EMS w Opolu, kiedy punkt będzie już otwarty.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™