Olsztyn Trening personalny EMS

Trening personalny EMS to innowacyjna metoda, która pozwala na szybkie osiągnięcie efektów przy niedużym nakładzie czasu. Połączenie impulsów elektrycznych z lekkimi ćwiczeniami pobudza mięśnie do wzmożonego wysiłku, a organizm do spalenia dużej liczby kalorii. Podczas jednego treningu EMS, czyli w ciągu pół godziny, spalisz aż 500 kalorii. To nie wszystko! Kolejne kalorie będziesz spalać jeszcze 24 godziny po wyjściu ze studia. Elektrostymulacja mięśni pomaga w walce o piękną sylwetkę, ale jest też sposobem na pozbycie się uporczywych dolegliwości, na przykład bólu pleców, mięśni czy zatrzymywania się wody w organizmie. Twoje oczekiwania pozna trener personalny, który ułoży indywidualny plan specjalnie dla Ciebie.

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS w Olsztynie!

Olsztyn nie ma naszego punktu, ale możesz to zmienić. Zdecyduj się na współpracę w oparciu o model franczyzowy. Możesz też urozmaicić ofertę własnego studia w Olsztynie dzięki zakupowi systemu MEON EMS, który musi być obsługiwany przez trenera personalnego. Zapraszamy Cię na ćwiczenia do najbliższego studia MEON EMS Impulse Training, gdzie sprawdzisz, jak wyglądają zajęcia.

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Olsztyn – Trening EMS

Poszukujesz efektywnego sposobu na zrzucenie zbędnych kilogramów? Zdecyduj się na trening personalny EMS, który pozwala znacznie skuteczniej rzeźbić sylwetkę niż zajęcia na tradycyjnej siłowni. To możliwe dzięki impulsom elektrycznym, których częstotliwość i moc dobiera trener personalny. Zajęcia odbywają się w dopasowanym do sylwetki kombinezonie, który zapewnia swobodę ruchów. Strój jest wyposażony w polimerowe elektrody najnowszej generacji, a w jego kieszeni znajduje się miejsce na konektor. To lekkie akcesorium o opływowym kształcie łączy się bezprzewodowo z aplikacją obsługiwaną przez trenera. Obecność specjalisty podczas zajęć to gwarancja, że przebiegną one w bezpieczny sposób. Co ważne, trening EMS nie wymaga stosowania zewnętrznych obciążeń. Dzięki temu metoda jest odpowiednia dla osób, które przebyły kontuzję czy mają słabszą kondycję fizyczną. Trening personalny jest zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych sportowców. Zajęcia z trenerem personalnym w Olsztynie będą odpowiednie nie tylko dla 20-, lecz także 40-latka.

Jak działa EMS?

Jak działa EMS?

Ćwiczenia EMS polegają na połączeniu lekkiej aktywności z impulsami elektrycznymi, których siłą i częstotliwością kieruje trener. To właśnie dzięki nim głęboko położone włókna mięśniowe pracują na wysokich obrotach, co prowadzi do dużego wydatku energetycznego, a tym samym szybkiego uzyskania dobrych rezultatów treningu.

Trening personalny EMS – czy jest bezpieczny?

Trening personalny EMS – czy jest bezpieczny?

Nie musisz obawiać się impulsów elektrycznych, które są ważnym elementem treningu personalnego EMS. Podczas zajęć będziesz stale pod opieką wykwalifikowanego trenera personalnego. Poza tym impulsy elektryczne są od lat wykorzystywane w fizjoterapii, a nawet kosmetyce. Bez obaw skorzystaj z treningu EMS w Olsztynie, kiedy zostanie tam otwarty salon, lub odwiedź inną miejscowość.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Elektrostymulacja mięśni brzucha i pozostałych części ciała jest wskazana dla osób, które są po urazach i chcą odzyskać kondycję. Metoda sprawdzi się też dla cierpiących na bóle kręgosłupa czy mięśni. Przeciwwskazaniem do korzystania z treningów EMS są natomiast ciąża, choroba nowotworowa oraz rozrusznik serca.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™