Olsztyn Trening EMS

Trening EMS to innowacyjna metoda, która pozwala na szybkie osiągnięcie efektów przy niedużym nakładzie czasu. Połączenie impulsów elektrycznych z lekkimi ćwiczeniami pobudza mięśnie do wzmożonego wysiłku, a organizm do spalenia dużej liczby kalorii. Podczas jednej sesji treningowej, czyli w ciągu pół godziny, spalisz aż 500 kalorii. To nie wszystko! Kolejne kalorie będziesz spalać jeszcze 24 godziny po wyjściu z salonu. Elektrostymulacja mięśni pomaga w walce o piękną sylwetkę, ale jest też sposobem na pozbycie się uporczywych dolegliwości, na przykład bólu pleców, mięśni czy zatrzymywania się wody w organizmie.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Olsztynie!

Olsztyn nie ma naszego studia EMS, ale możesz to zmienić. Zdecyduj się na współpracę w oparciu o model franczyzowy i zapewnij mieszkańcom swojego miasta dostęp do atrakcyjnego cenowo treningu EMS. Chcesz sprawdzić, jak wyglądają innowacyjne ćwiczenia? Udaj się do jednego z miast, w których mamy punkty i skorzystaj z treningu EMS.

Jak działa EMS?

Jak działa EMS?

Ćwiczenia EMS polegają na połączeniu lekkiej aktywności z impulsami elektrycznymi, których siłą i częstotliwością kieruje trener. To właśnie dzięki nim głęboko położone włókna mięśniowe pracują na wysokich obrotach, co prowadzi do dużego wydatku energetycznego, a tym samym szybkiego uzyskania dobrych rezultatów treningu.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Nie musisz obawiać się impulsów elektrycznych, które są ważnym elementem metody EMS. Podczas zajęć będziesz stale pod opieką wykwalifikowanego trenera. Poza tym impulsy elektryczne są od lat wykorzystywane w fizjoterapii, a nawet kosmetyce. Bez obaw skorzystaj z treningu EMS w Olsztynie, kiedy zostanie tam otwarty salon, lub odwiedź inną miejscowość.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Elektrostymulacja mięśni brzucha i pozostałych części ciała jest wskazana dla osób, które są po urazach i chcą odzyskać kondycję. Metoda sprawdzi się też dla cierpiących na bóle kręgosłupa czy mięśni. Przeciwwskazaniem do korzystania z treningów EMS są natomiast ciąża, choroba nowotworowa oraz rozrusznik serca.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™