Nowy Sącz Trening personalny EMS

Trening EMS zapewnia duży wydatek energetyczny przy niewielkim nakładzie czasu, dlatego chętnie korzystają z niego osoby zapracowane. Jeśli nie chcesz spędzać wielu godzin na siłowni, zdecyduj się na elektrostymulację mięśni połączoną z delikatnymi ćwiczeniami. Trening personalny EMS wykorzystuje się w rehabilitacji oraz sporcie wyczynowym, ponieważ pozwala nie tylko zadbać o wygląd ciała, lecz także wzmocnić mięśnie oraz zniwelować uporczywe bóle. Elektrostymulacja mięśni znajduje też zastosowanie w kosmetyce – dzięki metodzie możliwe jest usunięcie nadmiaru wody z organizmu, pozbycie się cellulitu i ujędrnienie skóry. Zajęcia są w pełni bezpieczne – nad mocą i częstotliwością impulsów czuwa trener personalny.

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS w Nowym Sączu!

Nowy Sącz nie ma jeszcze studia treningu personalnego EMS, dlatego na ćwiczenia zapraszamy do najbliższego studia MEON EMS Impulse Training. Oferujemy też pomoc w otwarciu biznesu w oparciu o model franczyzowy. Nie potrzebujesz dużego wkładu finansowego. Dzięki temu szybko założysz w Nowym Sączu punkt, w którym każdy będzie mógł skorzystać z innowacyjnego treningu. Możesz również wyposażyć własną siłownię w system MEON EMS, który będzie obsługiwał wykwalifikowany trener personalny.

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Nowym Sącz – Trening EMS

Każdy trening EMS odbywa się w towarzystwie trenera, którego zadaniem jest dobieranie mocy i częstotliwości impulsów. Specjalista sprawdza także, czy ćwiczenia są wykonywane we właściwy sposób i koryguje ewentualne nieprawidłowości. Trening personalny EMS charakteryzuje się dużą skutecznością w porównaniu do ćwiczeń na tradycyjnej siłowni. Zajęcia z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni przyczyniają się do wzmocnienia mięśni głębokich oraz pobudzenia metabolizmu. Jeden trening personalny trwa 30 minut, a spalić można nawet 1200 kcal. To sprawia, że utrzymanie ujemnego bilansu energetycznego staje się bezproblemowe. Zajęcia z trenerem personalnym w Nowym Sączu są w pełni bezpieczne i komfortowe. Odbywają się w specjalnym kombinezonie, do którego kieszeni trzeba włożyć konektor. To niewielkie akcesorium łączy się bezprzewodowo z aplikacją, którą obsługuje trener personalny. Dobiera on program do potrzeb osoby trenującej, która podczas zajęć nie tylko wyrzeźbi sylwetkę, lecz także ujędrni skórę i pozbędzie się bólu kręgosłupa.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Ćwiczenia EMS są przeznaczone dla osób o różnych oczekiwaniach! Skorzystają z nich osoby o małej kondycji, a także te, które po urazach nie mogą wykonywać zbyt wielu aktywności. Elektrostymulacja mięśni brzucha i innych partii ciała jest odpowiednia dla zapracowanych osób. Dzięki innowacyjnej metodzie nie będą musiały poświęcać dużej ilości czasu na treningi na siłowni.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Elektrostymulacja kręgosłupa sprawdzi się dla osób, które mają problem z uporczywym bólem pleców – w ich pokonaniu pomoże trener personalny. Efektywne treningi personalne EMS mają jednak kilka przeciwwskazań – na metodę nie można się zdecydować w przypadku ciąży, rozrusznika serca czy choroby nowotworowej.

Trening EMS - jak szybko efekty?

Trening EMS - jak szybko efekty?

Kiedy trening EMS w Nowym Sączu będzie możliwy, zdecyduj się na niego, jeśli zależy Ci na szybkich rezultatach. Wystarczy, że poświęcisz dwa razy w tygodniu pół godziny na spotkanie z trenerem. Niewielka liczba koniecznych zajęć sprawia, że koszty treningu EMS okazują się niewysokie. Cenę możesz jeszcze zmniejszyć - wystarczy, że od razu zdecydujesz się na pakiet.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™