Nowy Sącz Trening EMS

Trening EMS zapewnia duży wydatek energetyczny przy niewielkim nakładzie czasu, dlatego chętnie korzystają z niego osoby zapracowane. Jeśli nie chcesz spędzać wielu godzin na siłowni, zdecyduj się na elektrostymulację mięśni połączoną z delikatnymi ćwiczeniami. Trening EMS wykorzystuje się w rehabilitacji oraz sporcie wyczynowym, ponieważ pozwala nie tylko zadbać o wygląd ciała, lecz także wzmocnić mięśnie oraz zniwelować uporczywe bóle. Elektrostymulacja mięśni znajduje też zastosowanie w kosmetyce – dzięki metodzie możliwe jest usunięcie nadmiaru wody z organizmu, pozbycie się cellulitu i ujędrnienie skóry.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Nowym Sączu!

Nowy Sącz nie ma jeszcze studia EMS, ale możesz skorzystać z treningu EMS w innych miastach. Oferujemy też pomoc w otwarciu biznesu w oparciu o model franczyzowy. Nie potrzebujesz dużego wkładu finansowego. Dzięki temu szybko założysz w Nowym Sączu punkt, w którym każdy będzie mógł skorzystać z atrakcyjnego cenowo treningu EMS.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Ćwiczenia EMS są przeznaczone dla osób o różnych oczekiwaniach! Skorzystają z nich osoby o małej kondycji, a także te, które po urazach nie mogą wykonywać zbyt wielu aktywności. Elektrostymulacja mięśni brzucha i innych partii ciała jest odpowiednia dla zapracowanych osób. Dzięki innowacyjnej metodzie nie będą musiały poświęcać dużej ilości czasu na treningi na siłowni.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Elektrostymulacja kręgosłupa sprawdzi się dla osób, które mają problem z uporczywym bólem pleców. Efektywne treningi EMS mają jednak kilka przeciwwskazań - na metodę nie można się zdecydować w przypadku ciąży, rozrusznika serca czy choroby nowotworowej.

Trening EMS - jak szybko efekty?

Trening EMS - jak szybko efekty?

Kiedy trening EMS w Nowym Sączu będzie możliwy, zdecyduj się na niego, jeśli zależy Ci na szybkich rezultatach. Wystarczy, że poświęcisz dwa razy w tygodniu pół godziny na spotkanie z trenerem. Niewielka liczba koniecznych zajęć sprawia, że koszty treningu EMS okazują się niewysokie. Cenę możesz jeszcze zmniejszyć - wystarczy, że od razu zdecydujesz się na pakiet.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™