Mysłowice Trening EMS

Trening EMS cechuje się doskonałą efektywnością, ponieważ stanowi połączenie lekkich ćwiczeń z innowacyjną metodą, jaką jest elektrostymulacja mięśni. Impulsy elektryczne docierają podczas ćwiczeń aż do 90% włókien mięśniowych jednocześnie i je angażują, dzięki czemu wydatek energetyczny jest wysoki bez niepotrzebnego wykorzystania obciążeń. Ćwiczenia EMS są znacznie krótsze od standardowego treningu na siłowni, a przy tym bardziej efektywne. Dzięki innowacyjnej metodzie spalisz aż 500 kcal podczas jednej wizyty w studiu, ale to nie wszystko! Kolejne 500 kalorii spalisz już po zakończeniu treningu z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Mysłowicach!

W Mysłowicach nie ma jeszcze naszego punktu, dlatego odwiedź pobliskie miejscowości i skorzystaj z atrakcyjnego cenowo treningu EMS. Możesz też otworzyć własne studio EMS dzięki naszej ofercie franczyzy. Dzięki temu Mysłowice mogą zyskać świetne miejsce, w którym wypróbują treningu EMS.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Kiedy trening EMS w Mysłowicach stanie się możliwy, skorzystaj z niego bez obaw o kontuzję czy obciążenie stawów. Połączenie lekkich ćwiczeń z elektrostymulacją mięśni brzucha i innych partii ciała jest idealne dla osób o niewielkiej kondycji oraz takich, które są po urazach i nie mogą ćwiczyć z obciążeniami. Metoda zapewniająca szybkie rezultaty w krótkim czasie sprawdzi się też dla osób zapracowanych.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Efektywny trening EMS - choć w pełni bezpieczny - nie może być stosowany przez każdego. Do przeciwwskazań należą rozrusznik serca, choroba nowotworowa oraz ciąża. Elektrostymulacja kręgosłupa i innych partii ciała jest natomiast wskazana dla osób, które zmagają się z uporczywymi bólami pleców, a także dla tych, którym w organizmie zatrzymuje się woda.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Na ćwiczenia EMS nie musisz poświęcać dużej ilości czasu - wystarczy, że skorzystasz z dwóch spotkań z trenerem w tygodniu, żeby szybko zauważyć rezultaty. Niewielka liczba potrzebnych wizyt w studiu sprawia, że koszt treningu EMS okazuje się niewysoki. Cenę możesz dodatkowo obniżyć, decydując się na pakiet.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™