Mysłowice Trening personalny EMS

Trening EMS cechuje się doskonałą efektywnością, ponieważ stanowi połączenie lekkich ćwiczeń z innowacyjną metodą, jaką jest elektrostymulacja mięśni. Impulsy elektryczne docierają podczas ćwiczeń aż do 90% włókien mięśniowych jednocześnie i je angażują, dzięki czemu wydatek energetyczny jest wysoki bez niepotrzebnego wykorzystania obciążeń. Trening personalny EMS jest znacznie krótszy od standardowych ćwiczeń na siłowni, a przy tym bardziej efektywny. Dzięki innowacyjnej metodzie spalisz aż 500 kcal podczas jednej wizyty w studiu, ale to nie wszystko! Kolejne 500 kalorii spalisz już po zakończeniu treningu z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni. Nad Twoim bezpieczeństwem będzie czuwał trener personalny, który dopasuje moc i częstotliwość impulsów do Twoich potrzeb.

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS w Mysłowicach!

W Mysłowicach nie ma jeszcze naszego punktu, dlatego na ćwiczenia zapraszamy do najbliższego studia MEON EMS Impulse Training. Możesz też otworzyć własne studio treningu personalnego EMS dzięki naszej ofercie franczyzy. W ten sposób Mysłowice zyskają świetne miejsce, w którym mieszkańcy będą mieli możliwość wypróbowania ćwiczeń pod okiem wykwalifikowanego trenera personalnego. Jeśli prowadzisz własną siłownię, możesz też wzbogacić jej ofertę o ćwiczenia z systemem MEON EMS.

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Mysłowice – Trening EMS

Trening EMS odbywa się zawsze w towarzystwie trenera personalnego, którego zadaniem jest obsługiwanie aplikacji oraz sprawdzanie, czy ćwiczenia są wykonywane prawidłowo. Dzięki obecności specjalisty zajęcia z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni są w pełni bezpieczne. Trening personalny EMS jest również wyjątkowo skuteczny. Efektywność zajęć jest znacznie wyższa niż w przypadku ćwiczeń na tradycyjnej siłowni. Jest to związane z impulsami elektrycznymi, które aktywują mięśnie do intensywnej pracy – metabolizm przyspiesza, a liczba spalonych kalorii rośnie. Jeden trening personalny trwa tylko pół godziny, a pozwala na spalenie aż 1200 kcal, dzięki czemu utrzymanie ujemnego bilansu energetycznego jest znacznie prostsze. Zajęcia z trenerem personalnym w Mysłowicach sprawdzą się dla osób chcących rzeźbić sylwetkę, ale będą też doskonałym rozwiązaniem w walce o jędrną skórę czy zredukowanie bólu kręgosłupa.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Kiedy trening EMS w Mysłowicach stanie się możliwy, skorzystaj z niego bez obaw o kontuzję czy obciążenie stawów. Połączenie lekkich ćwiczeń z elektrostymulacją mięśni brzucha i innych partii ciała jest idealne dla osób o niewielkiej kondycji oraz takich, które są po urazach i nie mogą ćwiczyć z obciążeniami. Metoda zapewniająca szybkie rezultaty w krótkim czasie sprawdzi się też dla osób zapracowanych.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Efektywny trening personalny EMS – choć w pełni bezpieczny – nie może być stosowany przez każdego. Do przeciwwskazań należą rozrusznik serca, choroba nowotworowa oraz ciąża. Elektrostymulacja kręgosłupa i innych partii ciała jest natomiast wskazana dla osób, które zmagają się z uporczywymi bólami pleców, a także dla tych, którym w organizmie zatrzymuje się woda. Bezpieczeństwo zapewnia obecność trenera personalnego.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Na ćwiczenia EMS nie musisz poświęcać dużej ilości czasu - wystarczy, że skorzystasz z dwóch spotkań z trenerem w tygodniu, żeby szybko zauważyć rezultaty. Niewielka liczba potrzebnych wizyt w studiu sprawia, że koszt treningu EMS okazuje się niewysoki. Cenę możesz dodatkowo obniżyć, decydując się na pakiet.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™