Lublin Trening personalny EMS

Coraz więcej osób poszukuje efektywnych metod na wysmuklenie sylwetki. Jedną z nich jest trening EMS, którego zaletą jest nie tylko skuteczność, lecz także niewielka ilość czasu potrzebna do osiągnięcia rezultatów. Zajęcia polegają na łączeniu ze sobą lekkich ćwiczeń oraz elektrostymulacji mięśni. Podczas wizyty w studiu przez cały czas będzie przy Tobie wykwalifikowany trener personalny – to on czuwa nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń, ale też dostosowuje intensywność i częstotliwość impulsów do potrzeb. Podczas półgodzinnej sesji spalisz więcej kalorii niż w trakcie męczącego treningu z obciążeniami na siłowni. Pozbędziesz się też bólu pleców. Sprawdź koszt treningu personalnego EMS i zdecyduj się na pakiet dla siebie.

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS w Lublinie!

Lublin nie ma jeszcze na mapie naszego punktu z treningami EMS. Skorzystaj z oferty franczyzy i zmień to razem z nami! Oferujemy wsparcie merytoryczne podczas zakładania biznesu. Otwórz studio treningu personalnego EMS w Lublinie z naszą pomocą. Możesz też urozmaicić ofertę swojej siłowni, wyposażając ją w system MEON EMS.

Sprawdź, jak wyglądają zajęcia. Na ćwiczenia zapraszamy do najbliższego studia MEON EMS Impulse Training.

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Lublin – Trening EMS

Trening EMS jest zawsze treningiem personalnym. Odbywa się pod okiem wykwalifikowanego specjalisty systemu MEON EMS. To on czuwa nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń, a także obsługuje aplikację, dzięki której może dobrać do uczestnika zajęć moc i częstotliwość impulsów elektrycznych. Trening personalny EMS jest w pełni bezpieczny, dlatego sprawdzi się dla osób o różnym stopniu zaawansowania. Ćwiczenia nie wymagają takiego obciążenia jak trening na siłowni, dlatego nie występuje ryzyko kontuzji. Jednocześnie zajęcia z trenerem personalnym w Lublinie są wyjątkowo skuteczne. Pozwalają podczas jednej sesji spalić nawet 1200 kcal, co jest możliwe dzięki bardzo intensywnej pracy mięśni pobudzanych przez impulsy elektryczne. Trening prowadzi do przyspieszenia metabolizmu, wzmocnienia mięśni głębokich, a także ujędrnienia skóry. Ćwiczenia z elektrostymulacją są również pomocne w walce z bólami kręgosłupa.

Jak działa EMS?

Jak działa EMS?

Działanie treningu EMS jest oparte o wykorzystanie impulsów elektrycznych, które docierają do głęboko położonych włókien mięśniowych i angażują je do ciężkiej pracy. Dzięki temu możliwe jest spalenie w pół godziny aż 500 kalorii. Podczas zajęć wykonuje się też lekkie ćwiczenia, które nie obciążają stawów i kręgosłupa.

Trening personalny EMS – czy jest bezpieczny?

Trening personalny EMS – czy jest bezpieczny?

Bez obaw o zdrowie zdecyduj się na trening personalny EMS w Lublinie, kiedy studio zostanie otwarte. Impulsy elektryczne są od lat wykorzystywane podczas rehabilitacji pacjentów, a także w kosmetyce. Ich częstotliwość dopasuje do Twoich potrzeb trener personalny, który będzie Ci towarzyszył przez całe zajęcia i zapewniał bezpieczeństwo.

Trening EMS - w co się ubrać?

Trening EMS - w co się ubrać?

Ćwiczenia EMS odbywają się w dopasowanym do ciała kombinezonie, dlatego nie musisz zabierać specjalnej odzieży sportowej na trening. Elektrostymulacja mięśni brzucha i innych partii ciała nie wymaga od Ciebie noszenia specjalnego obuwia. Możesz być podczas zajęć nawet na boso.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™