Lublin Trening EMS

Coraz więcej osób poszukuje efektywnych metod na wysmuklenie sylwetki. Jedną z nich jest trening EMS, którego zaletą jest nie tylko skuteczność, lecz także niewielka ilość czasu potrzebna do osiągnięcia rezultatów. Zajęcia polegają na łączeniu ze sobą lekkich ćwiczeń oraz impulsów elektrycznych. Podczas wizyty w studiu przez cały czas będzie przy Tobie wykwalifikowany trener – to on czuwa nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń, ale też dostosowuje intensywność i częstotliwość impulsów do potrzeb. Podczas półgodzinnej sesji spalisz więcej kalorii niż w trakcie męczącego treningu z obciążeniami na siłowni. Pozbędziesz się też bólu pleców. Sprawdź koszt treningu EMS i zdecyduj się na pakiet dla siebie.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Lublinie!

Lublin nie ma jeszcze na mapie naszego punktu z treningami EMS. Skorzystaj z oferty franczyzy i zmień to razem z nami! Oferujemy wsparcie merytoryczne podczas zakładania biznesu. Otwórz studio EMS w Lublinie z naszą pomocą. Sprawdź, jak wyglądają ćwiczenia, odwiedzając nasze studio w innym mieście i skorzystaj z atrakcyjnej ceny treningu EMS.

Jak działa EMS?

Jak działa EMS?

Działanie treningu EMS jest oparte o wykorzystanie impulsów elektrycznych, które docierają do głęboko położonych włókien mięśniowych i angażują je do ciężkiej pracy. Dzięki temu możliwe jest spalenie w pół godziny aż 500 kalorii. Podczas zajęć wykonuje się też lekkie ćwiczenia, które nie obciążają stawów i kręgosłupa.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Bez obaw o zdrowie zdecyduj się na trening EMS w Lublinie, kiedy studio zostanie otwarte. Impulsy elektryczne są od lat wykorzystywane podczas rehabilitacji pacjentów, a także w kosmetyce. Ich częstotliwość dopasuje do Twoich potrzeb trener, który będzie Ci towarzyszył przez całe zajęcia i zapewniał bezpieczeństwo.

Trening EMS - w co się ubrać?

Trening EMS - w co się ubrać?

Ćwiczenia EMS odbywają się w dopasowanym do ciała kombinezonie, dlatego nie musisz zabierać specjalnej odzieży sportowej na trening. Elektrostymulacja mięśni brzucha i innych partii ciała nie wymaga od Ciebie noszenia specjalnego obuwia. Możesz być podczas zajęć nawet na boso.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™