Łódź Trening personalny EMS

Elektrostymulacja mięśni w połączeniu z delikatnymi ćwiczeniami przynosi spektakularne efekty w krótkim czasie. Wystarczą półgodzinne treningi EMS, żeby cieszyć się smukłą sylwetką. To sprawia, że ćwiczenia EMS z trenerem personalnym są wybierane przez osoby cierpiące na brak czasu i zapracowane, które nie mogą sobie pozwolić na kilka godzinnych wizyt na siłowni w tygodniu. Efektywność innowacyjnej metody jest możliwa dzięki dużemu wydatkowi energetycznemu – trening personalny EMS prowadzi do spalenia mniej więcej 500 kcal, ale organizm będzie spalał jeszcze więcej przez 24 godziny po zakończeniu aktywności.

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS w Łodzi!

Łódź nie ma jeszcze naszego punktu, dlatego na ćwiczenia zapraszamy do najbliższego studia MEON EMS Impulse Training.

Zapraszamy Cię też do otwarcia własnego studia treningu personalnego EMS na zasadach franczyzy. Do otwarcia punktu w Łodzi nie potrzebujesz dużego wkładu własnego. Możesz zdecydować się też na zakup systemu MEON EMS do siłowni. Obsłuży go trener personalny, z którego oferty wiele osób chętnie skorzysta.

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Łódź – Trening EMS

Każdy trening EMS to tak naprawdę trening personalny. Zawsze odbywa się on bowiem pod czujnym okiem trenera, który dobiera moc i częstotliwość impulsów do uczestnika zajęć, a także czuwa nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń. Trening personalny EMS dzięki wykorzystaniu impulsów działa znacznie skuteczniej niż aktywność na tradycyjnej siłowni. Mięśnie pracują bowiem znacznie wydajniej, co pozwala w jedyne pół godziny spalić około 1200 kcal. Sesja treningowa zawsze wiąże się ze wzmocnieniem mięśni głębokich oraz pobudzeniem metabolizmu. Ćwiczenia nie obciążają stawów, dlatego nie występuje ryzyko kontuzji, które na tradycyjnej siłowni jest dość duże. Sesja z trenerem personalnym w Łodzi pozwoli na szybkie zauważenie pierwszych efektów, ujędrnienie skóry, a także pozbycie się uciążliwych bólów kręgosłupa. Treningi spełnią wymagania osób zabieganych, ponieważ trwają pół godziny, a wystarczy uczęszczać na nie dwa razy w tygodniu.

Jak działa EMS?

Jak działa EMS?

Trening EMS polega na wykonywaniu prostych ćwiczeń w specjalnym kombinezonie, dzięki któremu do mięśni docierają impulsy elektryczne. Ich działanie pobudza organizm do zwiększonej pracy, co zapewnia wysoki wydatek energetyczny, a tym samym szybkie efekty i ujędrnienie ciała.

Trening EMS – jak szybko efekty?

Trening EMS – jak szybko efekty?

Efekty treningu personalnego EMS pojawiają się już po kilku wizytach w studiu. Przyspieszony metabolizm sprawia, że sylwetka staje się smuklejsza. Impulsy elektryczne, którymi zarządza trener personalny, prowadzą też do ujędrnienia ciała i wzmocnienia mięśni głębokich.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Kiedy studio EMS w Łodzi zostanie otwarte, bez obaw skorzystaj z ćwiczeń. Z innowacyjnej metody treningu korzystają fizjoterapeuci w trakcie rehabilitacji pacjenta, ponieważ aktywność nie obciąża stawów i kręgosłupa. Podczas treningu nieustannie będzie towarzyszył Ci trener, który zadba o bezpieczne wykonywanie ćwiczeń i dopasowanie impulsów.

Dla kogo trening personalny EMS?

Dla kogo trening personalny EMS?

Kiedy trening personalny EMS w Łodzi będzie możliwy, skorzystaj z niego, poszukując metody wysmuklania sylwetki dla zabieganych. Ćwiczenia będą też odpowiednie dla osób zmagających się z bólami pleców. Elektrostymulacja kręgosłupa wzmocni głęboko położone mięśnie i pomoże pozbyć się uporczywych dolegliwości.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Elektrostymulacja mięśni brzucha i innych partii ciała jest bezpieczna, ale istnieją pewne przeciwwskazania. Należą do nich: choroba nowotworowa, ciąża i rozrusznik serca. Wskazaniem do treningu EMS są natomiast bóle kręgosłupa oraz urazy uniemożliwiające podjęcie innych aktywności, na przykład z dużym obciążeniem.

Trening EMS – jak się ubrać?

Trening EMS – jak się ubrać?

W cenę treningu personalnego EMS musisz wliczyć koszt wypożyczenia stroju. Możesz go również kupić w naszym studiu.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Koszt treningu EMS jest uzależniony od liczby wizyt w tygodniu. Wystarczą Ci dwie, żeby szybko zauważyć pierwsze efekty. Jeśli chcesz zmniejszyć koszt ćwiczeń, zdecyduj się na wykupienie atrakcyjnego pakietu. Dzięki takiemu rozwiązaniu cena za trening EMS okazuje się znacznie niższa.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™