Łódź Trening EMS

Elektrostymulacja mięśni w połączeniu z delikatnymi ćwiczeniami przynosi spektakularne efekty w krótkim czasie. Wystarczą półgodzinne treningi, żeby cieszyć się smukłą sylwetką. To sprawia, że ćwiczenia EMS są wybierane przez osoby cierpiące na brak czasu i zapracowane, które nie mogą sobie pozwolić na kilka godzinnych wizyt na siłowni w tygodniu. Efektywność innowacyjnej metody jest możliwa dzięki dużemu wydatkowi energetycznemu – trening EMS prowadzi do spalenia mniej więcej 500 kcal, ale organizm będzie spalał jeszcze więcej przez 24 godziny po zakończeniu aktywności.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Łodzi!

Łódź nie ma jeszcze naszego punktu, dlatego skorzystaj z treningu EMS w innych miejscowościach. Zapraszamy Cię też do otwarcia własnego studia EMS na zasadach franczyzy. Do otwarcia punktu nie potrzebujesz dużego wkładu własnego. Zapewnij osobom z Łodzi możliwość treningu EMS w cenie, która będzie atrakcyjna.

Jak działa EMS?

Jak działa EMS?

Trening EMS polega na wykonywaniu prostych ćwiczeń w specjalnym kombinezonie, dzięki któremu do mięśni docierają impulsy elektryczne. Ich działanie pobudza organizm do zwiększonej pracy, co zapewnia wysoki wydatek energetyczny, a tym samym szybkie efekty i ujędrnienie ciała.

Trening EMS - jak szybko efekty?

Trening EMS - jak szybko efekty?

Efekty treningu EMS pojawiają się już po kilku wizytach w studiu. Przyspieszony metabolizm sprawia, że sylwetka staje się smuklejsza. Impulsy elektryczne prowadzą też do ujędrnienia ciała i wzmocnienia mięśni głębokich.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Kiedy studio EMS w Łodzi zostanie otwarte, bez obaw skorzystaj z ćwiczeń. Z innowacyjnej metody treningu korzystają fizjoterapeuci w trakcie rehabilitacji pacjenta, ponieważ aktywność nie obciąża stawów i kręgosłupa. Podczas treningu nieustannie będzie towarzyszył Ci trener, który zadba o bezpieczne wykonywanie ćwiczeń i dopasowanie impulsów.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Kiedy trening EMS w Łodzi będzie możliwy, skorzystaj z niego, poszukując metody wysmuklania sylwetki dla zabieganych. Ćwiczenia będą też odpowiednie dla osób zmagających się z bólami pleców. Elektrostymulacja kręgosłupa wzmocni głęboko położone mięśnie i pomoże pozbyć się uporczywych dolegliwości.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Elektrostymulacja mięśni brzucha i innych partii ciała jest bezpieczna, ale istnieją pewne przeciwwskazania. Należą do nich: choroba nowotworowa, ciąża i rozrusznik serca. Wskazaniem do treningu EMS są natomiast bóle kręgosłupa oraz urazy uniemożliwiające podjęcie innych aktywności, na przykład z dużym obciążeniem.

Trening EMS - jak się ubrać?

Trening EMS - jak się ubrać?

W cenę treningu EMS musisz wliczyć koszt wypożyczenia stroju. Nie potrzebujesz jednak specjalnego obuwia sportowego. Możesz ćwiczyć nawet na boso lub w skarpetkach.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Koszt treningu EMS jest uzależniony od liczby wizyt w tygodniu. Wystarczą Ci dwie, żeby szybko zauważyć pierwsze efekty. Jeśli chcesz zmniejszyć koszt ćwiczeń, zdecyduj się na wykupienie atrakcyjnego pakietu. Dzięki takiemu rozwiązaniu cena za trening EMS okazuje się znacznie niższa.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™