Legnica Trening personalny EMS

Trening EMS to innowacyjna metoda, dzięki której szybko osiągniesz wymarzoną sylwetkę. Krótkie zajęcia, bo to jedynie półgodzinne ćwiczenia pod okiem wykwalifikowanego trenera personalnego, umożliwią Ci ujędrnienie ciała, wzmocnienie mięśni oraz zredukowanie uciążliwego bólu pleców. Elektrostymulacja mięśni polega na pobudzeniu ich do wzmożonej pracy – to możliwe dzięki wykorzystaniu impulsów elektrycznych. Ich wysoka częstotliwość sprawia, że organizm pracuje na wysokich obrotach bez potrzeby korzystania z dużych obciążeń zewnętrznych. Trening personalny EMS jest bezpieczniejszy i bardziej efektywny niż zajęcia na siłowni.

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS w Legnicy!

Legnica nie ma jeszcze naszego punktu. Zapraszamy Cię na ćwiczenia do najbliższego studia MEON EMS Impulse Training. Możesz też otworzyć własny punkt treningu personalnego EMS w Legnicy dzięki naszej ofercie franczyzy. Zapewnij mieszkańcom swojego miasta dostęp do ćwiczeń w towarzystwie wykwalifikowanego trenera personalnego.

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Legnica – Trening EMS

Trening EMS łączy w sobie delikatne ćwiczenia oraz elektrostymulację mięśni, co zapewnia wysoki wydatek energetyczny. Dzięki temu innowacyjna metoda jest bardziej efektywna niż zajęcia na tradycyjnej siłowni. Trening personalny EMS jest też skierowany do większej grupy odbiorców. Niezależnie od tego, czy na co dzień ćwiczysz, czy dopiero planujesz powrót do aktywności fizycznej, możesz skorzystać z zajęć z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni. Trening personalny odbywa się w specjalnym kombinezonie, w którym poczujesz się niczym w drugiej skórze. Strój jest wygodny, zapewnia swobodę ruchów i jest pozbawiony okablowania, z którego jeszcze do niedawna znana była elektrostymulacja mięśni. Kombinezon ma w kieszeni konektor – to akcesorium, które łączy się bezprzewodowo z aplikacją. Kieruje nią specjalista, który dobiera moc impulsów. Dzięki temu zajęcia z trenerem personalnym w Legnicy są bezpieczne.

Wskazania i przeciwwskazania dla elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania dla elektrostymulacji mięśni

Ćwiczenia EMS są przeznaczone dla wielu osób, również tych po kontuzjach, chcących wrócić w bezpieczny sposób do aktywności fizycznej. Z elektrostymulacji kręgosłupa mogą też skorzystać osoby zmagające się z bólem pleców. Istnieją jednak pewne ograniczenia w korzystaniu z innowacyjnej metody - treningu EMS nie mogą odbyć ciężarne. Aktywność nie jest też możliwa dla osób z rozrusznikiem serca lub chorujących na nowotwór.

Trening personalny EMS – czy jest bezpieczny?

Trening personalny EMS – czy jest bezpieczny?

Efektywny trening personalny EMS polega na wykorzystaniu impulsów elektrycznych, które są bezpieczne dla organizmu. Korzysta się z nich również podczas rehabilitacji pacjentów. Możesz bez obaw udać się na trening EMS w Legnicy, kiedy studio zostanie tam otwarte, lub skorzystać z ćwiczeń w innym mieście.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Elektrostymulacja mięśni brzucha i pozostałych partii ciała jest na tyle efektywna, że nie potrzebujesz wielu spotkań z trenerem tygodniowe. Wystarczą Ci dwie wizyty w studio w ciągu siedmiu dni, żeby szybko zauważyć rezultaty. Niewielka liczba spotkań potrzebnych do osiągnięcia efektów sprawia, że koszty treningu EMS okazują się niskie.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™