Legnica Trening EMS

Trening EMS to innowacyjna metoda, dzięki której szybko osiągniesz wymarzoną sylwetkę. Krótkie, bo to jedynie półgodzinne ćwiczenia pod okiem wykwalifikowanego trenera umożliwią Ci ujędrnienie ciała, wzmocnienie mięśni oraz zredukowanie uciążliwego bólu pleców. Elektrostymulacja mięśni polega na pobudzeniu ich do wzmożonej pracy – to możliwe dzięki wykorzystaniu impulsów elektrycznych. Ich wysoka częstotliwość sprawia, że organizm pracuje na wysokich obrotach bez potrzeby korzystania z dużych obciążeń zewnętrznych. Trening EMS jest bezpieczniejszy i bardziej efektywny niż zajęcia na siłowni.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Legnicy!

Legnica nie ma jeszcze naszego punktu. Zapraszamy Cię do odwiedzenia studia EMS w innych miastach. Skorzystasz tam z atrakcyjnego cenowo treningu EMS. Możesz też otworzyć własne studio EMS w Legnicy dzięki naszej ofercie franczyzy. Zapewnij mieszkańcom swojego miasta dostęp do treningów EMS.

Wskazania i przeciwwskazania dla elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania dla elektrostymulacji mięśni

Ćwiczenia EMS są przeznaczone dla wielu osób, również tych po kontuzjach, chcących wrócić w bezpieczny sposób do aktywności fizycznej. Z elektrostymulacji kręgosłupa mogą też skorzystać osoby zmagające się z bólem pleców. Istnieją jednak pewne ograniczenia w korzystaniu z innowacyjnej metody - treningu EMS nie mogą odbyć ciężarne. Aktywność nie jest też możliwa dla osób z rozrusznikiem serca lub chorujących na nowotwór.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Efektywny trening EMS polega na wykorzystaniu impulsów elektrycznych, które są bezpieczne dla organizmu. Korzysta się z nich również podczas rehabilitacji pacjentów. Możesz bez obaw udać się na trening EMS w Legnicy, kiedy studio zostanie tam otwarte, lub skorzystać z ćwiczeń w innym mieście.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Elektrostymulacja mięśni brzucha i pozostałych partii ciała jest na tyle efektywna, że nie potrzebujesz wielu spotkań z trenerem tygodniowe. Wystarczą Ci dwie wizyty w studio w ciągu siedmiu dni, żeby szybko zauważyć rezultaty. Niewielka liczba spotkań potrzebnych do osiągnięcia efektów sprawia, że koszty treningu EMS okazują się niskie.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™