Kraków Trening personalny EMS

Trening personalny EMS staje się coraz popularniejszy, ponieważ zapewnia szybkie efekty w krótkim czasie. Wystarczy, że na jedną wizytę w studiu poświęcisz 30 minut, żeby wysmuklić sylwetkę. To bardziej efektywne rozwiązanie od treningu na siłowni, gdzie musisz spędzić znacznie więcej czasu. Elektrostymulacja mięśni połączona z delikatnymi ćwiczeniami zapewnia duży wydatek energetyczny – kalorie spalasz nie tylko podczas aktywności, lecz także 24 h po wizycie w studiu. Trening EMS odbywa się w specjalnym kombinezonie z konektorem. Trener personalny dobiera moc impulsów, które zapewniają skuteczność ćwiczeń.

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS w Krakowie!

Kraków nie ma jeszcze naszego studia treningu personalnego EMS, dlatego na ćwiczenia zapraszamy do najbliższego studia MEON EMS Impulse Training.

Zachęcamy też do otwarcia własnego miejsca, które zapewni klientom opiekę wykwalifikowanego trenera personalnego. Rozpocznij biznes w Krakowie z niewielkim wkładem własnym. Zapoznaj się z ofertą franczyzy. Możesz też zdecydować się na wyposażenie siłowni w system MEON EMS, dzięki któremu zdobędziesz nowych klientów.

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Kraków – trening EMS

Trening personalny z wykorzystaniem impulsów jest w pełni bezpieczny, a dodatkowo bardziej skuteczny od ćwiczeń na tradycyjnej siłowni. Aktywność pozwala na spalenie dużej liczby kalorii, co ułatwia utrzymanie ujemnego bilansu energetycznego. Trening EMS polega na wykorzystaniu elektrostymulacji, która pobudza głęboko położone mięśnie do wzmożonej aktywności. Dzięki temu aktywność pozwala nie tylko skutecznie rzeźbić sylwetkę, lecz także pozbyć się bólu kręgosłupa. Trening personalny EMS przyczynia się również do ujędrnienia skóry, więc jest skuteczną metodą w walce z cellulitem. Te wszystkie korzyści można uzyskać dzięki dwóm spotkaniom w tygodniu z trenerem personalnym w Krakowie, a każde z nich trwa jedynie pół godziny. Metoda elektrostymulacji w połączeniu z łatwymi ćwiczeniami jest więc idealnym rozwiązaniem dla zabieganych osób, które nie mogą kilka razy w tygodniu ćwiczyć godzinę lub dłużej na siłowni.

Jak działa EMS?

Jak działa EMS?

Ćwiczenia EMS działają dzięki impulsom elektrycznym, które pobudzają mięśnie do pracy. Atrakcyjny cenowo trening EMS odbywa się w specjalnym kombinezonie. Impulsami kieruje trener, dzięki czemu są dostosowane do Twoich potrzeb. Elektrostymulacja mięśni brzucha i innych części ciała pozwala wysmuklić sylwetkę, ujędrnić ją, ale też pozbyć się bólów kręgosłupa.

Trening EMS – jak szybko efekty?

Trening EMS – jak szybko efekty?

Efekty treningu personalnego EMS zauważysz już po kilku wizytach w studiu. Tak szybkie działanie jest możliwe ze względu na duży wydatek energetyczny oraz ujędrniające działanie ćwiczeń.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Kiedy trening EMS w Krakowie będzie możliwy, skorzystaj z niego bez obaw lub odwiedź inne miasto. Z ćwiczeń korzystają fizjoterapeuci podczas rehabilitacji pacjenta, a także sportowcy wyczynowi. Trening nie obciąża stawów i kręgosłupa, a wzmacnia głęboko położone włókna mięśniowe.

Dla kogo trening personalny EMS?

Dla kogo trening personalny EMS?

Trening personalny EMS stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które są zabiegane. Ćwiczenia nie trwają długo, dlatego każdy może wkomponować je w swój grafik. Innowacyjna metoda EMS sprawdzi się też dla osób, które mają niewielką siłę mięśni i chcą pobudzić organizm do pracy. Elektrostymulacja mięśni kręgosłupa sprawdzi się też dla osób zmagających się z bólem tej części ciała. Bezpieczeństwo podczas aktywności zapewnia obecność trenera personalnego.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Trening EMS jest bezpieczny, jednak ma pewne przeciwskazania. Należą do nich rozrusznik serca, choroba nowotworowa oraz ciąża. Wskazaniem do treningu są natomiast bóle kręgosłupa czy urazy, które uniemożliwiają podjęcie innych aktywności.

Trening EMS – jak się ubrać?

Trening EMS – jak się ubrać?

Podczas aktywności będziesz mieć dopasowany kombinezon, który zapewnia pełną swobodę ruchów. Możesz kupić go lub wypożyczyć w naszym studiu.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Wystarczy, że będziesz odwiedzać studio dwa razy w tygodniu, żeby szybko cieszyć się z efektów. Niewielka liczba koniecznych spotkań sprawia, że koszty treningu EMS okazują się niższe. Dodatkowo możesz je zredukować, decydując się na pakiet.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™