Kraków Trening EMS

Trening EMS staje się coraz popularniejszy, ponieważ zapewnia szybkie efekty w krótkim czasie. Wystarczy, że na jedną wizytę w studiu poświęcisz 30 minut, żeby wysmuklić sylwetkę. To bardziej efektywne rozwiązanie od treningu na siłowni, gdzie musisz spędzić znacznie więcej czasu. Elektrostymulacja mięśni połączona z delikatnymi ćwiczeniami zapewnia duży wydatek energetyczny – kalorie spalasz nie tylko podczas aktywności, lecz także 24 h po wizycie w studiu. Trening EMS odbywa się w specjalnym kombinezonie z konektorem, który obsługuje trener.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Krakowie!

Kraków nie ma jeszcze naszego studia EMS, ale możesz skorzystać z ćwiczeń w innym mieście. Zapraszamy też do otwarcia własnego miejsca z treningiem EMS z naszą pomocą. Rozpocznij biznes z niewielkim wkładem własnym. Zapoznaj się z ofertą franczyzy. Zapewnij osobom z Krakowa dostęp do treningu EMS w cenie, która miło ich zaskoczy.

Jak działa EMS?

Jak działa EMS?

Ćwiczenia EMS działają dzięki impulsom elektrycznym, które pobudzają mięśnie do pracy. Atrakcyjny cenowo trening EMS odbywa się w specjalnym kombinezonie. Impulsami kieruje trener, dzięki czemu są dostosowane do Twoich potrzeb. Elektrostymulacja mięśni brzucha i innych części ciała pozwala wysmuklić sylwetkę, ujędrnić ją, ale też pozbyć się bólów kręgosłupa.

Trening EMS - jak szybko efekty?

Trening EMS - jak szybko efekty?

Efekty treningu EMS zauważysz już po kilku wizytach w studiu. Tak szybkie działanie jest możliwe ze względu na duży wydatek energetyczny oraz ujędrniające działanie ćwiczeń.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Kiedy trening EMS w Krakowie będzie możliwy, skorzystaj z niego bez obaw lub odwiedź inne miasto. Z ćwiczeń korzystają fizjoterapeuci podczas rehabilitacji pacjenta, a także sportowcy wyczynowi. Trening nie obciąża stawów i kręgosłupa, a wzmacnia głęboko położone włókna mięśniowe.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Trening EMS stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które są zabiegane. Ćwiczenia trwają niewiele czasu, dlatego każdy może wkomponować je w swój grafik. Innowacyjna metoda EMS sprawdzi się też dla osób, które mają niewielką siłę mięśni i chcą pobudzić organizm do pracy. Elektrostymulacja mięśni kręgosłupa sprawdzi się też dla osób zmagających się z bólem tej części ciała.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Trening EMS jest bezpieczny, jednak ma pewne przeciwskazania. Należą do nich rozrusznik serca, choroba nowotworowa oraz ciąża. Wskazaniem do treningu są natomiast bóle kręgosłupa czy urazy, które uniemożliwiają podjęcie innych aktywności.

Trening EMS - jak się ubrać?

Trening EMS - jak się ubrać?

Ćwiczenia EMS możesz wykonywać boso lub w skarpetach, dlatego specjalistyczne obuwie sportowe nie będzie Ci potrzebne. Podczas aktywności będziesz mieć dopasowany kombinezon, który zapewnia pełną swobodę ruchów. Brak konieczności zakupu sportowego obuwia sprawia, że ceny treningu EMS nie są obciążające.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Wystarczy, że będziesz odwiedzać studio dwa razy w tygodniu, żeby szybko cieszyć się z efektów. Niewielka liczba koniecznych spotkań sprawia, że koszty treningu EMS okazują się niższe. Dodatkowo możesz je zredukować, decydując się na pakiet.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™