Konin Trening personalny EMS

Trening personalny EMS charakteryzuje się wysoką efektywnością, ponieważ łączy w sobie wykorzystanie impulsów elektrycznych oraz lekkie ćwiczenia. Innowacyjna metoda stosowana również przez fizjoterapeutów działa kompleksowo – ujędrnia ciało, wysmukla sylwetkę, pozwala zredukować ból pleców i pozbyć się nagromadzonej w organizmie wody. Elektrostymulacja mięśni odbywa się w specjalnym studiu. Trening EMS trwa 30 minut, podczas których spalisz aż 500 kcal, a następne będziesz spalać jeszcze 24 godziny po zakończeniu ćwiczeń. Tak duży wydatek energetyczny wymagałby znacznie dłuższych i obciążających stawy ćwiczeń na siłowni. Zajęcia z wykorzystaniem elektrostymulacji są w pełni bezpieczne – nad ich przebiegiem czuwa bowiem trener personalny.

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS w Koninie!

W Koninie nie można jeszcze skorzystać z ćwiczeń EMS pod okiem wykwalifikowanego trenera personalnego, dlatego na ćwiczenia zapraszamy do najbliższego studia MEON EMS Impulse Training. Możesz też otworzyć własne studio treningu personalnego EMS, korzystając z oferty franczyzy. Proponujemy również wyposażenie Twojej siłowni w system MEON. Dzięki Tobie Konin może zyskać świetne miejsce do trenowania.

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Konin – Trening EMS

Każdy trening EMS to trening personalny. Zajęcia odbywają się bowiem pod czujnym okiem wykwalifikowanego trenera, który sprawdza, czy ćwiczenia są wykonywane w prawidłowy sposób. Jego zadaniem jest również kierowanie aplikacją, dzięki której może dopasować moc i częstotliwość impulsów do potrzeb uczestnika zajęć. Aplikacja łączy się bezprzewodowo z konektorem, który jest umieszczony w kieszeni kombinezonu. Trening personalny EMS wyróżnia się znacznie większą skutecznością niż ćwiczenia na tradycyjnej siłowni. Zajęcia trwają tylko pół godziny, a pozwalają na spalenie aż 1200 kcal. Impulsy elektryczne pobudzają mięśnie do intensywnej pracy, a metabolizm przyspiesza. Zajęcia z trenerem personalnym w Koninie przyczynią się też do ujędrnienia skóry, a tym samym zredukowania problemu cellulitu. Trening jest skuteczną bronią w walce z bólami pleców, które często wynikają z siedzącego trybu życia.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Kiedy trening EMS w Koninie będzie możliwy, zdecyduj się na niego bez obaw o bezpieczeństwo. Podczas ćwiczeń będzie towarzyszył Ci trener. Ćwiczenia EMS są przeznaczone dla osób, które nie mają czasu na częste wizyty na siłowni, a także tych, które oczekują spektakularnych efektów w krótkim czasie.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Innowacyjna metoda wykorzystywana przez fizjoterapeutów jest bezpieczna dla zdrowia, jednak nie każdy może z niej skorzystać. Do przeciwwskazań należą: ciąża, rozrusznik serca oraz choroby nowotworowe. Efektywny trening personalny EMS jest natomiast wskazany dla osób chcących pozbyć się uporczywych bólów kręgosłupa oraz walczących z zatrzymywaniem się wody w organizmie. Nad skutecznym rozwiązaniem tych problemów czuwać będzie trener personalny, który dopasuje ćwiczenia i impulsy do potrzeb uczestnika zajęć.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Elektrostymulacja mięśni brzucha, kręgosłupa i innych partii ciała powinna odbywać się około dwa razy w tygodniu, żeby szybko zauważyć doskonałe rezultaty. Tak krótki czas jest możliwy dzięki dużemu wydatkowi energetycznemu. Koszt treningów EMS możesz obniżyć dzięki pakietom. Sprawią one, że pojedyncze ćwiczenia okażą się znacznie tańsze.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™