Konin Trening EMS

Trening EMS charakteryzuje się wysoką efektywnością, ponieważ łączy w sobie wykorzystanie impulsów elektrycznych oraz lekkie ćwiczenia. Innowacyjna metoda stosowana również przez fizjoterapeutów działa kompleksowo – ujędrnia ciało, wysmukla sylwetkę, pozwala zredukować ból pleców i pozbyć się nagromadzonej w organizmie wody. Elektrostymulacja mięśni odbywa się w specjalnym studiu i trwa pół godziny, podczas których spalisz aż 500 kcal, a następne będziesz spalać jeszcze 24 godziny po zakończeniu ćwiczeń. Tak duży wydatek energetyczny wymagałby znacznie dłuższych i obciążających stawy ćwiczeń na siłowni.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Koninie!

W Koninie nie można jeszcze odbyć treningu EMS, dlatego odwiedź punkty w innych miastach. Możesz też otworzyć własne studio EMS, korzystając z oferty franczyzy. Proponujemy wyposażenie Twojej siłowni w system MEON. Dzięki Tobie Konin może zyskać świetne miejsce do odbycia atrakcyjnego cenowo treningu EMS.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Kiedy trening EMS w Koninie będzie możliwy, zdecyduj się na niego bez obaw o bezpieczeństwo. Podczas ćwiczeń będzie towarzyszył Ci trener. Ćwiczenia EMS są przeznaczone dla osób, które nie mają czasu na częste wizyty na siłowni, a także tych, które oczekują spektakularnych efektów w krótkim czasie.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Innowacyjna metoda wykorzystywania przez fizjoterapeutów jest bezpieczna dla zdrowia, jednak nie każdy może z niej skorzystać. Do przeciwwskazań należą ciąża, rozrusznik serca oraz choroby nowotworowe. Efektywny trening EMS jest natomiast wskazany dla osób chcących pozbyć się uporczywych bólów kręgosłupa oraz walczących z zatrzymywaniem się wody w organizmie.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Elektrostymulacja mięśni brzucha, kręgosłupa i innych partii ciała powinna odbywać się około dwa razy w tygodniu, żeby szybko zauważyć doskonałe rezultaty. Tak krótki czas jest możliwy dzięki dużemu wydatkowi energetycznemu. Koszt treningów EMS możesz obniżyć dzięki pakietom. Sprawią one, że pojedyncze ćwiczenia okażą się znacznie tańsze.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™