Kielce Trening personalny EMS

Elektrostymulacja mięśni to nowoczesny sposób, dzięki któremu w krótkim czasie wysmuklisz sylwetkę. Trening EMS łączy w sobie bezpieczne dla organizmu impulsy elektryczne oraz lekkie ćwiczenia, podczas których będzie towarzyszył Ci trener personalny. Impulsy mogą masować mięśnie, łagodząc ich bóle, ale też pobudzać je do wzmożonej aktywności. Dzięki temu podczas jednej sesji treningowej, która trwa pół godziny, możesz spalić nawet 500 kalorii, a kolejne po zakończeniu ćwiczeń. Koszt treningu personalnego EMS jest uzależniony od wybranego pakietu. Zapoznaj się z cennikiem i wybierz najkorzystniejszą opcję.

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS w Kielcach!

Kielce nie mają jeszcze punktu z naszymi nowoczesnymi treningami EMS. Chcesz to zmienić? Otwórz studio treningu personalnego EMS w Kielcach z naszym wsparciem merytorycznym. Zapoznaj się z ofertą franczyzy. Możesz też wyposażyć własne studio fitness w system MEON EMS. Wypróbuj zajęcia z trenerem personalnym! Zapraszamy na ćwiczenia do najbliższego studia MEON EMS Impulse Training.

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Kielce – Trening EMS

Trening EMS zawsze odbywa się w towarzystwie wykwalifikowanego trenera, dlatego jest w pełni bezpieczny. Nie wymaga stosowania zewnętrznych obciążeń, więc sprawdzi się dla osób po kontuzjach lub ze słabą kondycją fizyczną. Trening personalny EMS wykorzystuje impulsy elektryczne, których mocą i częstotliwością kieruje trener. To właśnie impulsy pobudzają mięśnie do wzmożonej pracy i sprawiają, że ćwiczenia są bardziej skuteczne niż zajęcia na tradycyjnej siłowni. Jeden trening personalny trwa pół godziny, w którym to czasie można spalić nawet 500 kcal, a kolejne kalorie będą spalane jeszcze 24 h po zakończeniu ćwiczeń. Duży wydatek energetyczny znacznie ułatwia zachowanie ujemnego bilansu kalorycznego. Zajęcia z trenerem personalnym w Kielcach przyczynią się nie tylko do poprawy sylwetki, lecz także ujędrnienia skóry. Ćwiczenia z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni są też doskonałym sposobem na walkę z bólami kręgosłupa.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Atrakcyjny cenowo trening EMS jest wart uwagi ze względu na swoją efektywność. Nie musisz zaglądać do studia każdego dnia i tracić godziny lub dwóch na ćwiczenia. EMS pozwala na tak duży wydatek energetyczny, że wystarczą Ci dwie wizyty w studiu w tygodniu, żeby w krótkim czasie zobaczyć rezultaty.

Trening personalny EMS – czy jest bezpieczny?

Trening personalny EMS – czy jest bezpieczny?

Elektrostymulacja mięśni brzucha czy kręgosłupa jest w pełni bezpieczna. Impulsy elektryczne są od dawna wykorzystywane w fizjoterapii. Bezpieczeństwo podczas ćwiczeń EMS zapewni Ci trener personalny, który będzie nadzorował częstotliwość i siłę impulsów. Możesz więc bez obaw skorzystać z oferty treningu personalnego EMS w Kielcach, gdy pojawi się tam studio, lub wybrać wizytę w jednym z naszych punktów w innych miastach.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Ćwiczenia EMS są wskazane dla osób, które po kontuzji chcą wrócić do aktywności fizycznej i wzmocnić mięśnie. Metoda sprawdzi się też do walki z bólem kręgosłupa oraz zatrzymywaniem wody w organizmie. Przeciwwskazaniem do treningów EMS są choroby nowotworowe. Z metody nie mogą też skorzystać osoby z rozrusznikiem serca oraz ciężarne.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™