Kielce Trening EMS

Elektrostymulacja mięśni to nowoczesny sposób, dzięki któremu w krótkim czasie wysmuklisz sylwetkę. Trening EMS łączy w sobie bezpieczne dla organizmu impulsy elektryczne oraz lekkie ćwiczenia, które wykonasz pod okiem trenera. Impulsy mogą masować mięśnie, łagodząc ich bóle, ale też pobudzać je do wzmożonej aktywności. Dzięki temu podczas jednej sesji treningowej, która trwa pół godziny, możesz spalić nawet 500 kalorii, a kolejne po zakończeniu ćwiczeń. Koszt treningu EMS jest uzależniony od wybranego pakietu. Zapoznaj się z cennikiem i wybierz najkorzystniejszą opcję.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Kielcach!

Kielce nie mają jeszcze punktu z naszymi nowoczesnymi treningami EMS. Chcesz to zmienić? Otwórz studio EMS w Kielcach z naszym wsparciem merytorycznym. Zapoznaj się z ofertą franczyzy. Możesz też wypróbować innowacyjne ćwiczenia w jednym z miast, w których znajdziesz nasze punkty. Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnego cenowo treningu EMS.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Atrakcyjny cenowo trening EMS jest wart uwagi ze względu na swoją efektywność. Nie musisz zaglądać do studia każdego dnia i tracić godziny lub dwóch na ćwiczenia. EMS pozwala na tak duży wydatek energetyczny, że wystarczą Ci dwie wizyty w studiu w tygodniu, żeby w krótkim czasie zobaczyć rezultaty.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Elektrostymulacja mięśni brzucha czy kręgosłupa jest w pełni bezpieczna. Impulsy elektryczne są od dawna wykorzystywane w fizjoterapii. Bezpieczeństwo podczas ćwiczeń EMS zapewni Ci trener, który będzie nadzorował częstotliwość i siłę impulsów. Możesz więc bez obaw skorzystać z oferty treningu EMS w Kielcach, gdy pojawi się tam studio, lub wybrać wizytę w jednym z naszych punktów w innych miastach.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Ćwiczenia EMS są wskazane dla osób, które po kontuzji chcą wrócić do aktywności fizycznej i wzmocnić mięśnie. Metoda sprawdzi się też do walki z bólem kręgosłupa oraz zatrzymywaniem wody w organizmie. Przeciwwskazaniem do treningów EMS są choroby nowotworowe. Z metody nie mogą też skorzystać osoby z rozrusznikiem serca oraz ciężarne.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™