Katowice Trening personalny EMS

Trening personalny EMS pozwoli Ci w krótkim czasie osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Elektrostymulacja mięśni jest polecana dla zapracowanych osób, które nie mogą spędzać wielu godzin na siłowni ani korzystać z tradycyjnych metod ćwiczeń. Treningi EMS są odpowiednie dla osób w różnym wieku i o różnym stopniu zaawansowania – skorzystają z nich zarówno osoby po urazach, jak i sportowcy wyczynowi. Podczas ćwiczeń EMS wykorzystuje się impulsy elektryczne – ich siłę oraz częstotliwość dobiera trener personalny. Dzięki impulsom możliwy jest masaż obolałych mięśni lub zaangażowanie ich do wzmożonej pracy. Innowacyjna metoda umożliwi Ci spalenie nawet 1000 kcal bez używania zewnętrznych obciążeń. Sprawdź koszty treningu EMS na naszej stronie.

Znajdź studio treningu personalnego MEON EMS w Katowicach

Odwiedź Katowice i skorzystaj z atrakcyjnego cenowo treningu EMS. W naszym studiu treningu personalnego EMS znajdziesz wykwalifikowanych trenerów, którzy udzielą Ci wszelkich informacji. W Katowicach możesz też skorzystać z próbnego treningu EMS w niskiej cenie. Podczas zajęć będzie towarzyszył Ci trener personalny, który odpowie na każde pytanie.

Wypróbuj EMS

Wybierz swoje studio i zapisz się na trening próbny od 79zł.
Wybierz swoje studio

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Katowice – Trening EMS

Trening EMS jest zawsze treningiem personalnym, ponieważ odbywa się w towarzystwie wykwalifikowanego specjalisty. Zna on podstawy anatomii oraz wie, w jaki sposób działa system MEON EMS. Dzięki temu dopasuje do Ciebie ćwiczenia oraz częstotliwość i moc impulsów. Trening personalny EMS odbywa się w specjalnym kombinezonie, dzięki któremu możliwe jest przesyłanie impulsów. To właśnie one sprawiają, że podczas półgodzinnej sesji treningowej spalisz 500 kcal, a kolejne będziesz spalać jeszcze przez 24 h po zakończeniu zajęć. Łącznie możesz spalić nawet 1200 kcal, więc utrzymanie ujemnego bilansu energetycznego stanie się wyjątkowo łatwe. Trening personalny da Ci więcej korzyści – przede wszystkim pozwoli pozbyć się bólu kręgosłupa wynikającego z siedzącego trybu życia. Z trenerem personalnym w Katowicach możesz również pracować nad ujędrnieniem skóry. Zajęcia odbywają się bez zewnętrznych obciążeń, dlatego są w pełni bezpieczne również dla osób po kontuzjach.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Bez obaw skorzystaj z treningu EMS w Katowicach. Wykorzystywane podczas zajęć impulsy elektryczne są bezpieczne dla organizmu, a nad prawidłowym wykonaniem ćwiczeń będzie czuwał trener. Impulsy pozwalają pozbyć się bólu mięśni - niska częstotliwość działa relaksująco.

Dla kogo trening personalny EMS?

Dla kogo trening personalny EMS?

Trening personalny EMS jest przeznaczony dla osób zabieganych, zmagających się z bólami kręgosłupa i mięśni, a także tych, którzy po kontuzji chcą popracować z trenerem personalnym nad swoją kondycją. Metoda wzmacniająca mięśnie sprawdzi się też dla osób, które chcą pozbyć się cellulitu. Elektrostymulacja mięśni brzucha i kręgosłupa nie jest jednak dla wszystkich – nie mogą z niej skorzystać ciężarne, osoby z rozrusznikiem serca oraz chorzy na nowotwór.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Zajęcia w studio EMS w Katowicach są na tyle skuteczne, że wystarczą tylko dwa spotkania w tygodniu, żeby osiągnąć zaplanowane rezultaty. Podczas trwającej 10 minut rozgrzewki przygotujesz ciało do 20-minutowego treningu, a cała sesja treningowa pozwoli Ci spalić około 500 kcal i kolejne 700 po zakończeniu ćwiczeń.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™