Katowice Trening EMS

Trening EMS pozwoli Ci w krótkim czasie osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Elektrostymulacja mięśni jest polecana dla zapracowanych osób, które nie mogą spędzać wielu godzin na siłowni i korzystać z tradycyjnych metod ćwiczeń. Treningi EMS są odpowiednie dla osób w różnym wieku i o różnym stopniu zaawansowania – skorzystają z nich zarówno osoby po urazach, jak i sportowcy wyczynowi. Podczas ćwiczeń EMS wykorzystuje się impulsy elektryczne – ich siłę oraz częstotliwość dobiera trener. Dzięki impulsom możliwy jest masaż obolałych mięśni lub zaangażowanie ich do wzmożonej pracy. Innowacyjna metoda umożliwi Ci spalenie nawet 1000 kcal bez używania zewnętrznych obciążeń. Sprawdź koszty treningu EMS na naszej stronie.

Znajdź swoje studio MEON EMS impulse training w Katowicach!

Odwiedź Katowice i skorzystaj z atrakcyjnego cenowo treningu EMS. W naszym studiu EMS znajdziesz wykwalifikowanych trenerów, którzy udzielą Ci wszelkich informacji. W Katowicach możesz też skorzystać z próbnego treningu EMS w niskiej cenie.

Wypróbuj EMS

Wybierz swoje studio i zapisz się na trening próbny od 49zł.
Wybierz swoje studio
Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Bez obaw skorzystaj z treningu EMS w Katowicach. Wykorzystywane podczas zajęć impulsy elektryczne są bezpieczne dla organizmu, a nad prawidłowym wykonaniem ćwiczeń będzie czuwał trener. Impulsy pozwalają pozbyć się bólu mięśni - niska częstotliwość działa relaksująco.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Ćwiczenia EMS są przeznaczone dla osób zabieganych, zmagających się z bólami kręgosłupa i mięśni, a także tych, którzy po kontuzji chcą popracować nad swoją kondycją. Metoda wzmacniająca mięśnie sprawdzi się też dla osób, które chcą pozbyć się cellulitu. Elektrostymulacja mięśni brzucha i kręgosłupa nie jest jednak dla wszystkich - nie mogą z niej skorzystać ciężarne, osoby z rozrusznikiem serca oraz chorzy na nowotwór.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Zajęcia w studio EMS w Katowicach są na tyle skuteczne, że wystarczą tylko dwa spotkania w tygodniu, żeby osiągnąć zaplanowane rezultaty. Podczas trwającej 10 minut rozgrzewki przygotujesz ciało do 20-minutowego treningu, a cała sesja treningowa pozwoli Ci spalić około 500 kcal i kolejne 700 po zakończeniu ćwiczeń.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™