Kalisz Trening EMS

Trening EMS zaskakuje wysoką skutecznością. Szybkie osiągnięcie rezultatów jest możliwe dzięki połączeniu lekkich ćwiczeń z wykorzystaniem impulsów elektrycznych. To właśnie one pobudzają mięśnie do wzmożonego wysiłku bez konieczności wykorzystania zewnętrznych obciążeń. Trening EMS trwa krótko, a pozwala na spalenie nawet 1200 kcal, co sprawia, że jest lepszym rozwiązaniem niż częste wizyty na siłowni. Elektrostymulacja mięśni spodoba się szczególnie osobom, które mają niewiele czasu, a potrzebują szybkich rezultatów. Ćwiczenia EMS zadbają nie tylko o wysmuklenie sylwetki, lecz także wzmocnienie mięśni, ujędrnienie skóry oraz zredukowanie bólu kręgosłupa.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Kalisz!

Kalisz nie ma jeszcze punktu do treningów EMS. Skorzystaj z ćwiczeń w innych miejscowościach. Możesz otworzyć z naszą pomocą studio EMS w Kaliszu. Pomożemy Ci w prowadzeniu biznesu opartego na zasadach franczyzy. Dzięki Tobie więcej osób będzie mogło skorzystać z atrakcyjnego cenowo treningu EMS.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Elektrostymulacja mięśni brzucha i pozostałych partii ciała jest efektywna, dlatego nie musisz zaplanować sobie wizyt w studiu EMS w każdym dniu tygodnia. Wystarczy, że spotkasz się z trenerem dwa razy w ciągu siedmiu dni, żeby uzyskać satysfakcjonujące rezultaty. Koszt treningu EMS nie okaże się więc zbyt wysoki.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Impulsy elektryczne wykorzystywane podczas ćwiczeń są bezpieczne. Korzysta się z nich podczas rehabilitacji i chętnie stosują je osoby uprawiające sport wyczynowo. To daje Ci gwarancję, że możesz bez obaw udać się na trening EMS w Kaliszu, kiedy studio zostanie otwarte.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Atrakcyjny cenowo trening EMS jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które zmagają się ze zmniejszoną kondycją po kontuzji. Ćwiczenia są wskazane dla osób zmagających się z cellulitem, utratą jędrności skóry oraz bólami kręgosłupa. Istnieją też przeciwwskazania, do których należą rozrusznik serca, choroba nowotworowa oraz ciąża.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™