Kalisz Trening personalny EMS

Trening personalny EMS wyróżnia się świetną skutecznością, a dodatkowo jest bezpieczny nawet dla osób po urazach. Świadczy o tym fakt, że metoda jest chętnie wykorzystywana przez fizjoterapeutów podczas rehabilitacji pacjentów. Ćwiczenia są połączone z impulsami elektrycznymi, co sprawia, że organizm pracuje na wyższych obrotach, a to wszystko bez konieczności używania zewnętrznych obciążeń. Elektrostymulacja mięśni prowadzi do spalania dużej liczby kalorii – jeden trening to nawet 1200 spalonych kcal! Trening EMS cieszy się coraz większą popularnością nie tylko ze względu na skuteczność wyższą od tradycyjnych metod, lecz także możliwość zredukowania cellulitu czy bólu pleców. Nad bezpiecznym przebiegiem zajęć zawsze czuwa trener personalny.

Znajdź studio treningu personalnego MEON EMS w Kaliszu

Kalisz ma już nasze studio treningu personalnego EMS. Odbędziesz w nim próbny trening w atrakcyjnej cenie. Podczas ćwiczeń będzie towarzyszył Ci wykwalifikowany trener personalny. Sprawdź też dostępne w Kaliszu atrakcyjne cenowo treningi EMS w pakiecie!

Wypróbuj EMS

Wybierz swoje studio i zapisz się na trening próbny od 79zł.
Wybierz swoje studio

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Kalisz – Trening EMS

Trening personalny EMS jest przeznaczony dla osób o różnej kondycji. Dotychczasowe ćwiczenia na tradycyjnej siłowni przestały Ci przynosić rezultaty? Trening EMS doskonale się dla Ciebie sprawdzi. Jesteś po kontuzji lub od lat unikasz aktywności fizycznej? Ćwiczenia z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni sprawią, że wrócisz do dawnej kondycji i zadbasz o kręgosłup. Trening personalny odbywa się w specjalnym kombinezonie, który jest wyposażony w polimerowe elektrody. Co ważne, nie trzeba ich zwilżać przed rozpoczęciem zajęć. Kombinezon zapewni Ci swobodę ruchów, ponieważ jest świetnie dopasowany do sylwetki i pozbawiony okablowania. Do jego kieszeni wystarczy włożyć konektor, który połączy się bezprzewodowo z aplikacją. To z niej korzysta trener, żeby ustawić najlepiej dopasowaną do Ciebie moc impulsów. Obecność trenera personalnego w Kaliszu podczas całego treningu to gwarancja, że zajęcia będą w pełni bezpieczne.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Elektrostymulacja mięśni brzucha i pozostałych partii ciała jest efektywna, dlatego nie musisz zaplanować sobie wizyt w studiu EMS w każdym dniu tygodnia. Wystarczy, że spotkasz się z trenerem dwa razy w ciągu siedmiu dni, żeby uzyskać satysfakcjonujące rezultaty. Koszt treningu EMS nie okaże się więc zbyt wysoki.

Trening personalny EMS – czy jest bezpieczny?

Trening personalny EMS – czy jest bezpieczny?

Impulsy elektryczne wykorzystywane w trakcie ćwiczeń są bezpieczne. Korzysta się z nich podczas rehabilitacji i chętnie stosują je osoby uprawiające sport wyczynowo. To daje Ci gwarancję, że możesz bez obaw udać się na trening personalny EMS w Kaliszu, kiedy studio zostanie otwarte.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Atrakcyjny cenowo trening EMS jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które zmagają się ze zmniejszoną kondycją po kontuzji. Ćwiczenia są wskazane dla osób zmagających się z cellulitem, utratą jędrności skóry oraz bólami kręgosłupa. Istnieją też przeciwwskazania, do których należą rozrusznik serca, choroba nowotworowa oraz ciąża.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™