Kalisz Trening personalny EMS

Trening personalny EMS zaskakuje wysoką skutecznością. Szybkie osiągnięcie rezultatów jest możliwe dzięki połączeniu lekkich ćwiczeń z impulsami elektrycznymi. To właśnie one pobudzają mięśnie do wzmożonego wysiłku bez konieczności wykorzystania zewnętrznych obciążeń. Trening EMS trwa krótko, a pozwala na spalenie nawet 1200 kcal, co sprawia, że jest lepszym rozwiązaniem niż częste wizyty na siłowni. Elektrostymulacja mięśni spodoba się szczególnie osobom, które mają niewiele czasu, a potrzebują szybkich rezultatów. Ćwiczenia EMS zadbają nie tylko o wysmuklenie sylwetki, lecz także wzmocnienie mięśni, ujędrnienie skóry oraz zredukowanie bólu kręgosłupa. Trener personalny zawsze czuwa nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń oraz odpowiednią mocą impulsów.

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS w Kaliszu!

Kalisz nie ma jeszcze punktu z naszymi zajęciami pod opieką trenera personalnego, dlatego na ćwiczenia zapraszamy do najbliższego studia MEON EMS Impulse Training. Możesz otworzyć z naszą pomocą studio treningu personalnego EMS w Kaliszu. Pomożemy Ci w prowadzeniu biznesu opartego na zasadach franczyzy.

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Kalisz – Trening EMS

Trening personalny EMS jest przeznaczony dla osób o różnej kondycji. Dotychczasowe ćwiczenia na tradycyjnej siłowni przestały Ci przynosić rezultaty? Trening EMS doskonale się dla Ciebie sprawdzi. Jesteś po kontuzji lub od lat unikasz aktywności fizycznej? Ćwiczenia z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni sprawią, że wrócisz do dawnej kondycji i zadbasz o kręgosłup. Trening personalny odbywa się w specjalnym kombinezonie, który jest wyposażony w polimerowe elektrody. Co ważne, nie trzeba ich zwilżać przed rozpoczęciem zajęć. Kombinezon zapewni Ci swobodę ruchów, ponieważ jest świetnie dopasowany do sylwetki i pozbawiony okablowania. Do jego kieszeni wystarczy włożyć konektor, który połączy się bezprzewodowo z aplikacją. To z niej korzysta trener, żeby ustawić najlepiej dopasowaną do Ciebie moc impulsów. Obecność trenera personalnego w Kaliszu podczas całego treningu to gwarancja, że zajęcia będą w pełni bezpieczne.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Elektrostymulacja mięśni brzucha i pozostałych partii ciała jest efektywna, dlatego nie musisz zaplanować sobie wizyt w studiu EMS w każdym dniu tygodnia. Wystarczy, że spotkasz się z trenerem dwa razy w ciągu siedmiu dni, żeby uzyskać satysfakcjonujące rezultaty. Koszt treningu EMS nie okaże się więc zbyt wysoki.

Trening personalny EMS – czy jest bezpieczny?

Trening personalny EMS – czy jest bezpieczny?

Impulsy elektryczne wykorzystywane w trakcie ćwiczeń są bezpieczne. Korzysta się z nich podczas rehabilitacji i chętnie stosują je osoby uprawiające sport wyczynowo. To daje Ci gwarancję, że możesz bez obaw udać się na trening personalny EMS w Kaliszu, kiedy studio zostanie otwarte.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Atrakcyjny cenowo trening EMS jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które zmagają się ze zmniejszoną kondycją po kontuzji. Ćwiczenia są wskazane dla osób zmagających się z cellulitem, utratą jędrności skóry oraz bólami kręgosłupa. Istnieją też przeciwwskazania, do których należą rozrusznik serca, choroba nowotworowa oraz ciąża.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™