Jelenia Góra Trening EMS

Trening EMS jest nowoczesnym rozwiązaniem dla zabieganych osób, które nie chcą spędzić wielu godzin na siłowni, a jednocześnie zależy im na wysmukleniu sylwetki. Metoda stosowana również przez fizjoterapeutów charakteryzuje się efektywnym działaniem, ponieważ łączy lekką aktywność fizyczną z elektrostymulacją mięśni. Trening EMS pobudza organizm do dużego wysiłku, dlatego zapewnia wysoki wydatek energetyczny. Podczas półgodzinnej sesji spalisz aż 500 kalorii, a następne będziesz spalać jeszcze wiele godzin po zakończonych ćwiczeniach. Elektrostymulacja mięśni umożliwi Ci też pozbycie się uporczywych bólów, a także zredukowanie cellulitu.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Jeleniej Górze!

W Jeleniej Górze nie znajdziesz jeszcze studia EMS, dlatego sprawdź pobliskie miasta. Z naszą pomocą założysz własny punkt oferujący atrakcyjne cenowo treningi EMS. Oferujemy duże wsparcie oraz pomoc w doborze sprzętu. Spraw, żeby Jelenia Góra stała się miastem, w którym każdy będzie mógł skorzystać z treningu EMS.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Ćwiczenia EMS wystarczy wykonywać dwa razy w tygodniu, żeby okazały się efektywne. Każdy trening trwa pół godziny i to wystarczy, żeby w krótkim czasie zauważyć ujędrnienie skóry, zminimalizowanie cellulitu, pozbycie się nadmiaru wody i wzmocnienie mięśni.

Jak działa EMS?

Jak działa EMS?

Efektywny trening EMS odbywa się w specjalnym kombinezonie, który nie ogranicza ruchów. Znajduje się w nim konektor, którym steruje trener. Jego zadaniem jest dopasowanie siły i częstotliwości impulsów elektrycznych, a także czuwanie nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń. Elektrostymulacja mięśni brzucha i kręgosłupa sprawia, że bóle znikają, a sylwetka prezentuje się coraz lepiej z każdym treningiem.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Kiedy trening EMS w Jeleniej Górze będzie możliwy, nie obawiaj się skorzystania z niego. Metoda wykorzystywana jest nawet podczas rehabilitacji, dlatego sprawdzi się świetnie dla osób po urazach czy mających niewielką kondycję. Ćwiczenia są nie tylko bezpieczne, lecz także atrakcyjne cenowo. Koszt treningu EMS zmniejszysz, wykupując pakiet.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™