Jelenia Góra Trening personalny EMS

Trening personalny EMS jest nowoczesnym rozwiązaniem dla zabieganych osób, które nie chcą spędzić wielu godzin na siłowni, a jednocześnie zależy im na wysmukleniu sylwetki. Metoda stosowana również przez fizjoterapeutów charakteryzuje się efektywnym działaniem, ponieważ łączy lekką aktywność fizyczną z elektrostymulacją mięśni. Trening EMS pobudza organizm do dużego wysiłku, dlatego zapewnia wysoki wydatek energetyczny. Podczas półgodzinnej sesji spalisz aż 500 kalorii, a następne będziesz spalać jeszcze wiele godzin po zakończonych ćwiczeniach. Elektrostymulacja mięśni umożliwi Ci też pozbycie się uporczywych bólów i zredukowanie cellulitu. Podczas zajęć będzie towarzyszyć Ci trener personalny, co zapewnia bezpieczeństwo.

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS w Jeleniej Górze!

W Jeleniej Górze nie znajdziesz jeszcze studia treningu personalnego EMS, dlatego na ćwiczenia zapraszamy do najbliższego studia MEON EMS Impulse Training. Z naszą pomocą założysz własny punkt. Oferujemy duże wsparcie oraz pomoc w doborze sprzętu. Spraw, żeby Jelenia Góra stała się miastem, w którym każdy będzie mógł skorzystać z treningu EMS. Zdecyduj się na model franczyzowy lub wyposażenie własnej siłowni w system MEON EMS.

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Jelenia Góra – Trening EMS

Trening EMS charakteryzuje się wysoką skutecznością. Zajęcia z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni pozwalają na znacznie szybsze zauważenie pierwszych rezultatów niż ma to miejsce w przypadku ćwiczeń na siłowni. Trening personalny EMS odbywa się w specjalnym kombinezonie, w którego kieszeni znajduje się konektor. To on łączy się bezprzewodowo z aplikacją, dzięki której trener personalny może wysyłać impulsy elektryczne o określonej mocy i częstotliwości. Impulsy te pobudzają mięśnie do wzmożonego wysiłku, dzięki czemu metabolizm przyspiesza. Trening personalny pozwala na spalenie około 1200 kcal, a to znacznie ułatwia utrzymanie ujemnego bilansu energetycznego, który jest tak ważny podczas zrzucania kilogramów. Zajęcia z trenerem personalnym w Jeleniej Górze umożliwiają też zadbanie o jędrniejszą skórę oraz pozbycie się uciążliwych bólów kręgosłupa, które wynikają często z siedzącego trybu życia.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Ćwiczenia EMS wystarczy wykonywać dwa razy w tygodniu, żeby okazały się efektywne. Każdy trening trwa pół godziny i to wystarczy, żeby w krótkim czasie zauważyć ujędrnienie skóry, zminimalizowanie cellulitu, pozbycie się nadmiaru wody i wzmocnienie mięśni.

Jak działa EMS?

Jak działa EMS?

Efektywny trening personalny EMS odbywa się w specjalnym kombinezonie, który nie ogranicza ruchów. Znajduje się w nim konektor, którym steruje trener personalny. Jego zadaniem jest dopasowanie siły i częstotliwości impulsów elektrycznych, a także czuwanie nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń. Elektrostymulacja mięśni brzucha i kręgosłupa sprawia, że bóle znikają, a sylwetka prezentuje się coraz lepiej z każdym treningiem.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Kiedy trening EMS w Jeleniej Górze będzie możliwy, nie obawiaj się skorzystania z niego. Metoda wykorzystywana jest nawet podczas rehabilitacji, dlatego sprawdzi się świetnie dla osób po urazach czy mających niewielką kondycję. Ćwiczenia są nie tylko bezpieczne, lecz także atrakcyjne cenowo. Koszt treningu EMS zmniejszysz, wykupując pakiet.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™