Jaworzno Trening EMS

Trening EMS cieszy się sympatią wśród osób, które chcą uzyskać spektakularne efekty ćwiczeń przy niewielkim nakładzie czasu. Połączenie lekkiej aktywności z elektrostymulacją sprawia, że do intensywnej pracy pobudzone jest aż 90% włókien mięśniowych jednocześnie. Dzięki temu metabolizm przyspiesza, a wydatek energetyczny organizmu staje się wysoki. Podczas półgodzinnego treningu EMS spalisz 500 kcal, ale to nie wszystko! Będziesz spalać je nawet 24 godziny po zakończeniu ćwiczeń. Tak duży wydatek energetyczny wymagałby znacznie dłuższej wizyty na siłowni. Elektrostymulacja mięśni umożliwi nie tylko szybkie wysmuklenie ciała, lecz także ujędrnienie skóry.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Jaworznie!

Jaworzno nie ma jeszcze studia EMS. Skorzystaj z atrakcyjnych cen treningów EMS w innych miastach. Możesz też otworzyć własne studio EMS w Jaworznie. Sprawdź oferowaną przez nas pomocy i zdecyduj się na biznes oparty na modelu franczyzowym. Skorzystaj z naszych rad i otwórz punkt, w którym każdy skorzysta z treningu EMS.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Impulsy elektryczne mogą brzmieć dla wielu osób nieco niepokojąco, jednak zupełnie niepotrzebnie! Elektrostymulacja mięśni brzucha i pozostałych partii ciała jest bezpieczna i stosowana nawet podczas rehabilitacji. Z ćwiczeń EMS mogą korzystać osoby po urazach ze względu na brak dużego obciążenia w trakcie treningu.

Trening EMS - jak szybko efekty?

Trening EMS - jak szybko efekty?

Kiedy możliwość treningu EMS w Jaworznie się pojawi, skorzystaj z niego i przekonaj się, jak szybko można osiągnąć spektakularne rezultaty. Wystarczy kilka spotkań z trenerem w studio, żeby zauważyć ujędrnienie ciała, wzmocnienie mięśni oraz zredukowanie uporczywych bólów kręgosłupa. Dzięki niewielkiej liczbie koniecznych zajęć koszt treningu EMS znacznie się obniża.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Elektrostymulacja mięśni jest przeznaczona dla osób o różnej kondycji fizycznej - zarówno wyczynowych sportowców, jak i osób po kontuzjach. Istnieją jednak pewne przeciwwskazania - z metody nie mogą korzystać osoby w ciąży, z rozrusznikiem serca oraz cierpiące na chorobę nowotworową.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™