Jaworzno Trening personalny EMS

Trening personalny EMS cieszy się sympatią wśród osób, które chcą uzyskać spektakularne efekty ćwiczeń przy niewielkim nakładzie czasu. Połączenie lekkiej aktywności z elektrostymulacją sprawia, że do intensywnej pracy pobudzone jest aż 90% włókien mięśniowych jednocześnie. Dzięki temu metabolizm przyspiesza, a wydatek energetyczny organizmu staje się wysoki. Podczas półgodzinnego treningu EMS spalisz 500 kcal, ale to nie wszystko! Będziesz spalać je nawet 24 godziny po zakończeniu ćwiczeń. Tak duży wydatek energetyczny wymagałby znacznie dłuższej wizyty na siłowni. Elektrostymulacja mięśni umożliwi nie tylko szybkie wysmuklenie ciała, lecz także ujędrnienie skóry. Metoda jest w pełni bezpieczna – ćwiczenia prowadzi wykwalifikowany trener personalny.

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS w Jaworznie!

Jaworzno nie ma jeszcze naszego punktu, więc na ćwiczenia zapraszamy do najbliższego studia MEON EMS Impulse Training. Możesz też otworzyć własne studio treningu personalnego EMS w Jaworznie. Sprawdź oferowaną przez nas pomoc i zdecyduj się na biznes oparty na modelu franczyzowym. Skorzystaj z naszych rad i otwórz punkt, w którym każdy skorzysta z innowacyjnych ćwiczeń pod okiem trenera personalnego.

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Jaworzno – Trening EMS

Na trening EMS możesz zdecydować się niezależnie od tego, jaką masz kondycję. Ćwiczysz od dawna i zauważasz, że zajęcia na siłowni przynoszą coraz mniej widoczne rezultaty? Trening personalny EMS pozwoli Ci zwiększyć siłę mięśni i cieszyć się kolejnymi efektami rzeźbienia sylwetki. Zajęcia z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni są też przeznaczone dla osób początkujących. Nie ćwiczysz od lat? Kondycję przywrócą Ci zajęcia pod okiem specjalisty. Trening personalny wykonuje się w specjalnym kombinezonie. 6 dostępnych rozmiarów sprawia, że z łatwością dopasujesz go do swojej sylwetki. Kombinezon zapewnia swobodę ruchów, ponieważ jest pozbawiony okablowania, z którego do tej pory znane były ćwiczenia z elektrostymulacją mięśni. W kieszeni kombinezonu jest konektor łączący się bezprzewodowo z aplikacją. Jej obsługą może zająć się wyłącznie specjalista. Dzięki temu zajęcia z trenerem personalnym w Jaworznie są w pełni bezpieczne.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Impulsy elektryczne mogą brzmieć dla wielu osób nieco niepokojąco, jednak zupełnie niepotrzebnie! Elektrostymulacja mięśni brzucha i pozostałych partii ciała jest bezpieczna i stosowana nawet podczas rehabilitacji. Z ćwiczeń EMS mogą korzystać osoby po urazach ze względu na brak dużego obciążenia w trakcie treningu.

Trening personalny EMS – jak szybko efekty?

Trening personalny EMS – jak szybko efekty?

Kiedy pojawi się możliwość treningu EMS w Jaworznie, skorzystaj z niego i przekonaj się, jak szybko można osiągnąć spektakularne rezultaty. Wystarczy kilka spotkań z trenerem personalnym w studio, żeby zauważyć ujędrnienie ciała, wzmocnienie mięśni oraz zredukowanie uporczywych bólów kręgosłupa. Dzięki niewielkiej liczbie koniecznych zajęć koszt treningu personalnego EMS znacznie się obniża.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Elektrostymulacja mięśni jest przeznaczona dla osób o różnej kondycji fizycznej - zarówno wyczynowych sportowców, jak i osób po kontuzjach. Istnieją jednak pewne przeciwwskazania - z metody nie mogą korzystać osoby w ciąży, z rozrusznikiem serca oraz cierpiące na chorobę nowotworową.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™