MEON EMS Impulse training > Wypróbuj EMS > Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój Trening personalny EMS

Trening personalny EMS staje się coraz popularniejszą metodą walki o smukłą sylwetkę. Ten innowacyjny sposób aktywności fizycznej cieszy się zainteresowaniem ze względu na możliwość uzyskania spektakularnych rezultatów w krótkim czasie. Elektrostymulacja mięśni odbywa się przy pomocy specjalnego kombinezonu i schowanego w jego kieszeni konektora, którym kieruje trener personalny. Dobiera on częstotliwość impulsów, które pobudzają mięśnie do intensywnej pracy. Dzięki temu trening EMS zapewnia możliwość spalenia nawet 500 kcal podczas półgodzinnych zajęć. Dodatkowe kalorie będziesz spalać jeszcze po zakończeniu ćwiczeń – nawet przez 24 godziny.

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS w Jastrzębiu-Zdroju!

Jastrzębie-Zdrój nie ma jeszcze naszego nowoczesnego punktu, dlatego na ćwiczenia zapraszamy do najbliższego studia MEON EMS Impulse Training. Możesz otworzyć też własne studio treningu personalnego EMS. Oferujemy pomoc w oparciu o model franczyzy. Dzięki naszym wskazówkom zapewnisz mieszkańcom Jastrzębia-Zdroju miejsce do przeprowadzenia efektywnego treningu EMS. Możesz też wyposażyć swoją siłownię w innowacyjny system MEON EMS, który będzie obsługiwany przez wykwalifikowanego trenera personalnego.

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Jastrzębie-Zdrój – Trening EMS

Trening EMS to innowacyjna forma ćwiczeń z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni, która gwarantuje zwiększoną efektywność. Impulsy elektryczne wysyłane do mięśni sprawiają, że pracują one znacznie wydajniej. Trening personalny EMS umożliwia spalenie dużej liczby kalorii – łącznie to nawet 1200. Dzięki temu możliwe jest bezproblemowe utrzymanie ujemnego bilansu energetycznego, co jest niezbędne, żeby zrzucać zbędne kilogramy. Trening personalny odbywa się w komfortowym stroju. Specjalny kombinezon dobrze przylega do ciała, a jednocześnie zapewnia swobodę ruchów. Do jego kieszeni należy schować konektor, czyli lekkie akcesorium, które łączy się bezprzewodowo z aplikacją. To właśnie nią kieruje trener, dobierając moc i częstotliwość impulsów. Dzięki impulsom zajęcia są bardziej efektywne od ćwiczeń na tradycyjnej siłowni. Pozwalają rzeźbić sylwetkę, ale przyczyniają się również do ujędrnienia skóry oraz zmniejszenia bólów kręgosłupa. Zajęcia z trenerem personalnym w Jastrzębiu-Zdroju są w pełni bezpieczne również dla osób po kontuzjach, ponieważ nie wymagają stosowania obciążeń.

Trening EMS - jak szybko efekty?

Trening EMS - jak szybko efekty?

Ćwiczenia EMS pobudzają do działania dużą liczbę mięśni i zwiększają metabolizm, dzięki czemu nie musisz odwiedzać studia wiele razy w tygodniu. Wystarczy, że skorzystasz z efektywnego treningu EMS dwa razy w tygodniu, poświęcając na niego pół godziny, a to wystarczy, żeby w krótkim czasie zauważyć ujędrnienie skóry i wysmuklenie sylwetki.

Trening personalny EMS – czy jest bezpieczny?

Trening personalny EMS – czy jest bezpieczny?

Kiedy trening personalny EMS w Jastrzębiu-Zdrój będzie możliwy, bez obaw skorzystaj z tej innowacyjnej metody ćwiczeń. Jest ona w pełni bezpieczna dla organizmu, a często wykorzystywana również podczas rehabilitacji. Elektrostymulacja mięśni brzucha i kręgosłupa pozwoli Ci uporać się z dolegliwościami, zwiększyć siłę mięśni i uzyskać zdrową sylwetkę, a to wszystko pod czujnym okiem wykwalifikowanego trenera personalnego.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Elektrostymulacja mięśni to rozwiązanie dla osób, które nie cieszą się zbyt dobrą kondycją lub są po urazach i nie mogą zdecydować się na aktywności obciążające stawy i kręgosłup. Ćwiczenia sprawdzą się też dla osób zabieganych, które na co dzień nie mogą poświęcić na treningi zbyt wiele czasu.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™