MEON EMS Impulse training > Wypróbuj EMS > Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój Trening EMS

Trening EMS staje się coraz popularniejszą metodą walki o smukłą sylwetkę. Ten innowacyjny sposób aktywności fizycznej cieszy się zainteresowaniem ze względu na możliwość uzyskania spektakularnych rezultatów w krótkim czasie. Elektrostymulacja mięśnie odbywa się przy pomocy specjalnego kombinezonu i schowanego w jego kieszeni konektora, którym kieruje trener. Dobiera on częstotliwość impulsów, które pobudzają do intensywnej pracy mięśnie. Dzięki temu trening EMS zapewnia możliwość spalenia nawet 500 kcal podczas półgodzinnych zajęć. Dodatkowe kalorie będziesz spalać jeszcze po zakończeniu ćwiczeń – nawet przez 24 godziny.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Jastrzębiu-Zdroju!

Jastrzębie-Zdrój nie ma jeszcze nowoczesnego studia EMS, dlatego na atrakcyjnego cenowo treningi EMS zapraszamy Cię do innego miasta. Możesz otworzyć też własny punkt. Oferujemy pomoc w oparciu o model franczyzy. Dzięki naszym wskazówkom zapewnisz mieszkańcom Jastrzębia-Zdroju miejsce do przeprowadzenia efektywnego treningu EMS.

Trening EMS - jak szybko efekty?

Trening EMS - jak szybko efekty?

Ćwiczenia EMS pobudzają do działania dużą liczbę mięśni i zwiększają metabolizm, dzięki czemu nie musisz odwiedzać studia wiele razy w tygodniu. Wystarczy, że skorzystasz z efektywnego treningu EMS dwa razy w tygodniu, poświęcając na niego pół godziny, a to wystarczy, żeby w krótkim czasie zauważyć ujędrnienie skóry i wysmuklenie sylwetki.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Kiedy trening EMS Jastrzębiu-Zdrój będzie możliwy, bez obaw skorzystaj z tej innowacyjnej metody ćwiczeń. Jest ona w pełni bezpieczna dla organizmu, a często wykorzystywana również podczas rehabilitacji. Elektrostymulacja mięśni brzucha i kręgosłupa pozwoli Ci uporać się z dolegliwościami, zwiększyć siłę mięśni i uzyskać zdrową sylwetkę.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Elektrostymulacja mięśni to rozwiązanie dla osób, które nie cieszą się zbyt dobrą kondycją lub są po urazach i nie mogą zdecydować się na aktywności obciążające stawy i kręgosłup. Ćwiczenia sprawdzą się też dla osób zabieganych, które na co dzień nie mogą poświęcić na treningi zbyt wiele czasu.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™