Grudziądz Trening EMS

Trening EMS stanowi znakomite rozwiązanie dla osób, które na co dzień nie mogą sobie pozwolić na wizytę na siłowni. Innowacyjna metoda pozwoli też zwiększyć kondycję fizyczną i siłę mięśni osobom po urazach. Trening EMS łączy w sobie elektrostymulację mięśni oraz lekkie ćwiczenia, dlatego jest tak efektywny. W trakcie zajęć trwających pół godziny spalisz nawet 500 kcal, a kolejne będziesz spalać już po wyjściu ze studia. To możliwe, ponieważ trening EMS angażuje do pracy mniej więcej 90% włókien mięśniowych. Tak intensywna praca organizmu jest możliwa bez zewnętrznych obciążeń, co chroni stawy oraz kręgosłup.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Grudziądzu!

W Grudziądzu nie ma studia EMS, dlatego skorzystaj z atrakcyjnego cenowo treningu EMS w najbliższej miejscowości. Możesz też otworzyć własny punkt dzięki naszej ofercie franczyzy. Podpowiemy Ci, jak prowadzić biznes. Dzięki Tobie Grudziądz zyska świetne miejsce na mapie, a jego mieszkańcy możliwość skorzystania z treningu EMS.

Trening EMS - jak szybko efekty?

Trening EMS - jak szybko efekty?

Jeśli chcesz jak najszybciej wysmuklić swoją sylwetkę, skorzystaj z treningu EMS w Grudziądzu, kiedy pojawi się tam studio. Elektrostymulacja mięśni brzucha i pozostałych części ciała pozwoli Ci już po kilku spotkaniach z trenerem zauważyć ujędrnienie skóry i wyszczuplenie ciała. Efektywny trening EMS pozwoli Ci spalić dużą liczbę kalorii, dlatego spektakularne efekty w krótkim czasie są możliwe.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Atrakcyjny cenowo trening EMS sprawdzi się dla wszystkich osób, którym zależy na wzmacnianiu mięśni głębokich. Ćwiczenia będą odpowiednie dla osób uprawiających sporty, będących po kontuzjach, a także wszystkich planujących wysmuklić ciało w krótkim czasie. Istnieje niewiele przeciwwskazań do treningu - są nimi ciąża, rozrusznik serca oraz choroba nowotworowa.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Elektrostymulacja mięśni jest na tyle efektywna, że treningu EMS nie musisz przeprowadzać codziennie. Wystarczą dwa spotkania w tygodniu z trenerem, żeby Twoje ciało zaczęło się zmieniać. Potrzebujesz niewielu wizyt w studiu, co sprawia, że koszt treningu EMS nie jest wysoki.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™