Grudziądz Trening personalny EMS

Trening personalny EMS stanowi znakomite rozwiązanie dla osób, które na co dzień nie mogą sobie pozwolić na wizytę na siłowni. Innowacyjna metoda pozwoli też zwiększyć kondycję fizyczną i siłę mięśni osobom po urazach. Trening EMS łączy w sobie elektrostymulację mięśni oraz lekkie ćwiczenia, dlatego jest tak efektywny. W trakcie zajęć trwających pół godziny spalisz nawet 500 kcal, a kolejne będziesz spalać już po wyjściu ze studia. To możliwe, ponieważ trening EMS angażuje do pracy mniej więcej 90% włókien mięśniowych. Tak intensywna praca organizmu jest możliwa bez zewnętrznych obciążeń, co chroni stawy oraz kręgosłup. Bezpieczeństwo zapewnia również trener personalny, który jest obecny przez całe zajęcia.

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS w Grudziądzu!

W Grudziądzu nie ma naszego punktu z ofertą zajęć pod okiem trenera personalnego, dlatego na ćwiczenia zapraszamy do najbliższego studia MEON EMS Impulse Training. Możesz też otworzyć własny punkt dzięki naszej ofercie franczyzy. Podpowiemy Ci, jak prowadzić biznes. Dzięki Tobie Grudziądz zyska świetne miejsce na mapie, a jego mieszkańcy możliwość skorzystania z treningu personalnego EMS.

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Grudziądz – Trening EMS

Trening personalny EMS jest przeznaczony dla osób o różnej kondycji. Jeśli od lat nie ćwiczysz i właśnie chcesz wrócić do aktywności, ćwiczenia z wykorzystaniem elektrostymulacji doskonale się dla Ciebie sprawdzą. Wzmocnią mięśnie, pobudzą metabolizm i ułatwią Ci rzeźbienie sylwetki po latach przerwy. Na co dzień ćwiczysz na siłowni i przestajesz zauważać pozytywne rezultaty? Trening EMS jest bardziej efektywny od zajęć na tradycyjnej siłowni, dlatego wypróbuj go, żeby znów zobaczyć efekty starań. Trening personalny z wykorzystaniem elektrostymulacji odbywa się w specjalnym kombinezonie, który jest wyposażony w polimerowe elektrody. W kieszeni kombinezonu znajduje się miejsce na konektor będący sercem systemu MEON EMS. Konektor łączy się bezprzewodowo z aplikacją, którą kieruje specjalista, dopasowując częstotliwość i moc impulsów do Twoich potrzeb. Zajęcia z trenerem personalnym w Grudziądzu są więc w pełni bezpieczne.

Trening EMS - jak szybko efekty?

Trening EMS - jak szybko efekty?

Jeśli chcesz jak najszybciej wysmuklić swoją sylwetkę, skorzystaj z treningu EMS w Grudziądzu, kiedy pojawi się tam studio. Elektrostymulacja mięśni brzucha i pozostałych części ciała pozwoli Ci już po kilku spotkaniach z trenerem zauważyć ujędrnienie skóry i wyszczuplenie ciała. Efektywny trening EMS pozwoli Ci spalić dużą liczbę kalorii, dlatego spektakularne efekty w krótkim czasie są możliwe.

Dla kogo trening personalny EMS?

Dla kogo trening personalny EMS?

Atrakcyjny cenowo trening personalny EMS sprawdzi się dla wszystkich osób, którym zależy na wzmacnianiu mięśni głębokich. Ćwiczenia będą odpowiednie dla osób uprawiających sporty, będących po kontuzjach, a także wszystkich planujących wysmuklić ciało w krótkim czasie. Istnieje niewiele przeciwwskazań do treningu – są nimi ciąża, rozrusznik serca oraz choroba nowotworowa.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Elektrostymulacja mięśni jest na tyle efektywna, że treningu EMS nie musisz przeprowadzać codziennie. Wystarczą dwa spotkania w tygodniu z trenerem, żeby Twoje ciało zaczęło się zmieniać. Potrzebujesz niewielu wizyt w studiu, co sprawia, że koszt treningu EMS nie jest wysoki.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™