MEON EMS Impulse training > Wypróbuj EMS > Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski Trening personalny EMS

Trening personalny EMS zwiększy Twoją sprawność, wzmocni mięśnie i wysmukli sylwetkę. Półgodzinna sesja w studiu pozwoli uzyskać efekty lepsze niż trening na siłowni. Jak to możliwe? To zasługa impulsów elektrycznych połączonych z lekkimi ćwiczeniami – takie zestawienie pobudza do intensywnej pracy głęboko położone włókna mięśniowe. Zintensyfikowana praca organizmu zapewnia wysoki wydatek energetyczny – podczas treningu EMS spalisz nawet 500 kalorii, a następne będziesz spalać jeszcze 24 godziny po zakończeniu ćwiczeń. Elektrostymulacja mięśni umożliwi Ci szybkie wysmuklenie ciała, ale też zredukowanie uciążliwego cellulitu czy zminimalizowanie bólu pleców. Podczas zajęć będzie towarzyszył Ci trener personalny, który zadba o właściwe wykonywanie ćwiczeń oraz Twoje bezpieczeństwo.

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS w Gorzowie Wielkopolskim!

Gorzów Wielkopolski nie ma punktu z możliwością ćwiczeń EMS pod okiem trenera personalnego. Zmień to, korzystając z naszej oferty franczyzy. Otwórz studio treningu personalnego EMS w Gorzowie Wielkopolskim bez dużego wkładu własnego, a z merytorycznym wsparciem. Możesz też wzbogacić ofertę własnego studia o zajęcia z systemem MEON. Jeśli chcesz sprawdzić, jak wyglądają zajęcia, skorzystaj z ćwiczeń w najbliższym studiu MEON EMS Impulse Training.

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Gorzów Wielkopolski – Trening EMS

Trening EMS odbywa się w komfortowym stroju. Podczas zajęć będziesz mieć pełną swobodę ruchów ze względu na brak okablowania. To możliwe dzięki innowacyjnemu systemowi MEON EMS, na który składa się między innymi kombinezon pozwalający na stymulację 10 głównych partii mięśniowych. Strój jest wyposażony w polimerowe elektrody najnowszej generacji – nie trzeba ich zwilżać. Do kombinezonu wkłada się konektor, czyli małe urządzenie łączące się bezprzewodowo z aplikacją. Podczas treningu personalnego konektor nie będzie Ci przeszkadzał – jest lekki, a jego kształt opływowy. Aplikacja pozwala trenerowi na dobranie impulsów, dzięki którym zajęcia są bardziej efektywne od ćwiczeń na tradycyjnej siłowni. Trening personalny EMS pozwala spalić w sumie 1200 kcal, a zajęcia trwają tylko pół godziny. Dzięki temu są one idealne dla zapracowanych osób. Ćwiczenia z trenerem personalnym w Gorzowie Wielkopolskim okażą się świetnym rozwiązaniem dla osób o różnej kondycji – zarówno zaawansowanych sportowców, jak i osób, które od lat nie ćwiczyły, na przykład wskutek kontuzji.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Ćwiczenia EMS są przeznaczone dla osób zapracowanych, oczekujących szybkich efektów oraz tych, które nie mogą ćwiczyć z dużymi obciążeniami. Atrakcyjne cenowo treningi EMS sprawdzą się też jako etap powrotu do aktywności po kontuzji. Istnieją jednak przeciwwskazania - z ćwiczeń EMS nie skorzystają osoby z rozrusznikiem serca lub chorobą nowotworową. Metoda nie jest też dla ciężarnych.

Trening personalny EMS – czy jest bezpieczny?

Trening personalny EMS – czy jest bezpieczny?

Trening personalny EMS nie niesie za sobą ryzyka kontuzji, ponieważ wykorzystuje lekkie ćwiczenia bez obciążeń. Stawy czy kręgosłup nie są więc narażone na uraz. Pozbądź się obaw i skorzystaj z treningu w Gorzowie Wielkopolskim, kiedy tylko studio EMS zostanie tam otwarte. Elektrostymulacja brzucha i kręgosłupa sprawi, że zwiększysz swoją kondycję.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Ogólny koszt treningów EMS miło Cię zaskoczy, ponieważ wystarczy niewielka liczba spotkań dla uzyskania spektakularnego efektu. Już dwa treningi w tygodniu będą wystarczające, żeby szybko zauważyć wysmuklenie sylwetki, ujędrnienie skóry czy pozbycie się uciążliwego cellulitu.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™