MEON EMS Impulse training > Wypróbuj EMS > Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski Trening EMS

Trening EMS zwiększy Twoją sprawność, wzmocni mięśnie i wysmukli sylwetkę. Półgodzinna sesja w studiu pozwoli uzyskać efekty lepsze niż trening na siłowni. Jak to możliwe? To zasługa impulsów elektrycznych połączonych z lekkimi ćwiczeniami – takie zestawienie pobudza do intensywnej pracy głęboko położone włókna mięśniowe. Zintensyfikowana praca organizmu zapewnia wysoki wydatek energetyczny – podczas treningu spalisz nawet 500 kalorii, a następne będziesz spalać jeszcze 24 godziny po zakończeniu ćwiczeń. Elektrostymulacja mięśni umożliwi Ci szybkie wysmuklenie ciała, ale też zredukowanie uciążliwego cellulitu czy zminimalizowanie bólu pleców.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Gorzowie Wielkopolskim!

Gorzów Wielkopolski nie ma studia do treningów EMS. Zmień to, korzystając z naszej oferty franczyzy. Otwórz studio EMS w Gorzowie Wielkopolskim bez dużego wkładu własnego, a z merytorycznym wsparciem. Jeśli chcesz sprawdzić, jak wyglądają ćwiczenia, zapraszamy na atrakcyjne cenowo treningi EMS do innych miast.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Ćwiczenia EMS są przeznaczone dla osób zapracowanych, oczekujących szybkich efektów oraz tych, które nie mogą ćwiczyć z dużymi obciążeniami. Atrakcyjne cenowo treningi EMS sprawdzą się też jako etap powrotu do aktywności po kontuzji. Istnieją jednak przeciwwskazania - z ćwiczeń EMS nie skorzystają osoby z rozrusznikiem serca lub chorobą nowotworową. Metoda nie jest też dla ciężarnych.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS nie niesie za sobą ryzyka kontuzji, ponieważ wykorzystuje lekkie ćwiczenia bez obciążeń. Stawy czy kręgosłup nie są więc narażone na uraz. Pozbądź się obaw i skorzystaj z treningu w Gorzowie Wielkopolskim, kiedy tylko studio EMS zostanie tam otwarte. Elektrostymulacja brzucha i kręgosłupa sprawi, że zwiększysz swoją kondycję.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Ogólny koszt treningów EMS miło Cię zaskoczy, ponieważ wystarczy niewielka liczba spotkań dla uzyskania spektakularnego efektu. Już dwa treningi w tygodniu będą wystarczające, żeby szybko zauważyć wysmuklenie sylwetki, ujędrnienie skóry czy pozbycie się uciążliwego cellulitu.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™