Gliwice Trening EMS

Trening EMS jest przeznaczony dla osób chcących w krótkim czasie polepszyć wygląd sylwetki. Metoda polega na łączeniu delikatnych ćwiczeń z impulsami elektrycznymi, które docierają do głęboko położonych włókien mięśniowych. Elektrostymulacja sprawia, że duża część mięśni pracuje jednocześnie w efektywny sposób, co pozwala na duży wydatek energetyczny. Podczas treningu EMS spalisz około 500 kalorii, a kolejne będziesz spalać jeszcze przez wiele godzin po wyjściu ze studia. Elektrostymulacja mięśni pozwoli Ci zredukować uciążliwe bóle kręgosłupa. Koszt treningu EMS okazuję się nie być wysoki dzięki niewielkiej liczbie treningów potrzebnych do osiągnięcia wyznaczonych celów.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Gliwicach!

Gliwice nie mają jeszcze naszego punktu z atrakcyjnymi cenowo treningami EMS. Zmień to z naszym merytorycznym wsparciem, decydując się na biznes w oparciu o model franczyzowy. Otwórz własne studio EMS w Gliwicach. Chcesz wypróbować innowacyjną metodę? Skorzystaj z treningu EMS w jednym z naszych punktów zlokalizowanych w wielu miastach.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Atrakcyjny cenowo trening EMS sprawdzi się dla osób, które po kontuzji chcą wrócić do aktywności fizycznej. Ćwiczenia EMS są też przeznaczone dla osób, które nie powinny obciążać stawów, a szukają efektywnej metody treningowej. Elektrostymulacja mięśni brzucha i pozostałych części ciała nie jest przeznaczona dla ciężarnych.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Elektrostymulacja mięśni w połączeniu z lekkimi ćwiczeniami odbywa się pod okiem wykwalifikowanego trenera, który dobiera intensywność i częstotliwość impulsów. Są one w pełni bezpieczne dla organizmu, o czym świadczy fakt wykorzystywania tej metody w fizjoterapii. Bez obaw możesz skorzystać z treningu EMS w Gliwicach, kiedy zostanie tam otwarte studio, lub w innym mieście, gdzie znajdziesz nasze punkty.

Trening EMS - jak się ubrać?

Trening EMS - jak się ubrać?

Podczas treningu EMS nie potrzebujesz specjalnej odzieży sportowej, ponieważ wykorzystuje się kombinezon do EMS. Zadbaj więc o wygodne obuwie, ale pamiętaj, że możesz ćwiczyć również w skarpetkach lub na boso.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™