Gliwice Trening personalny EMS

Trening personalny EMS jest przeznaczony dla osób chcących w krótkim czasie polepszyć wygląd sylwetki. Metoda polega na łączeniu delikatnych ćwiczeń z impulsami elektrycznymi, które docierają do głęboko położonych włókien mięśniowych. Elektrostymulacja sprawia, że duża część mięśni pracuje jednocześnie w efektywny sposób, co pozwala na duży wydatek energetyczny. Podczas treningu EMS spalisz około 500 kalorii, a kolejne będziesz spalać jeszcze przez wiele godzin po wyjściu ze studia. Elektrostymulacja mięśni pozwoli Ci zredukować uciążliwe bóle kręgosłupa. Koszt treningu EMS okazuję się niewysoki dzięki niewielkiej liczbie treningów potrzebnych do osiągnięcia wyznaczonych celów. W cenę treningu jest już wliczona opieka trenera personalnego, dzięki któremu zajęcia są bezpieczne i dopasowane do Twoich potrzeb.

Znajdź studio treningu personalnego MEON EMS w Gliwicach

Odwiedź Gliwice i skorzystaj z atrakcyjnego cenowo treningu EMS. W naszym studiu treningu personalnego EMS znajdziesz wykwalifikowanych trenerów, którzy udzielą Ci wszelkich informacji. W Gliwicach możesz też skorzystać z próbnego treningu EMS w niskiej cenie. Podczas zajęć będzie towarzyszył Ci trener personalny, który odpowie na każde pytanie.

Wypróbuj EMS

Wybierz swoje studio i zapisz się na trening próbny od 79zł.
Wybierz swoje studio

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Gliwice – Trening EMS

Trening EMS zapewnia większą skuteczność niż zajęcia na tradycyjnej siłowni. Połączenie nieskomplikowanych ćwiczeń z elektrostymulacją sprawia, że głęboko położone włókna mięśniowe są angażowane do intensywnej pracy. Trening personalny EMS nie wymaga wykorzystywania obciążeń. Dzięki temu ćwiczenia są odpowiednie dla osób o mniejszym stopniu zaawansowania czy sportowców po przebytych kontuzjach. Trening personalny odbywa się w komfortowym kombinezonie, w którym znajdują się polimerowe elektrody najnowszej generacji. W kieszeń stroju trzeba włożyć konektor – jest lekki, więc nie przeszkadza podczas aktywności. To właśnie konektor łączy się z aplikacją, dzięki której trener może dopasować moc i częstotliwość impulsów do Twoich potrzeb. Zajęcia pozwalające spalić dużą liczbę kalorii w pół godziny skutecznie rzeźbią sylwetkę, a oprócz tego działają ujędrniająco na skórę. Zajęcia z trenerem personalnym w Gliwicach umożliwią też zredukowanie bólu kręgosłupa wynikającego z siedzącego trybu życia.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Atrakcyjny cenowo trening EMS sprawdzi się dla osób, które po kontuzji chcą wrócić do aktywności fizycznej. Ćwiczenia EMS są też przeznaczone dla osób, które nie powinny obciążać stawów, a szukają efektywnej metody treningowej. Elektrostymulacja mięśni brzucha i pozostałych części ciała nie jest przeznaczona dla ciężarnych.

Trening personalny EMS – czy jest bezpieczny?

Trening personalny EMS – czy jest bezpieczny?

Elektrostymulacja mięśni w połączeniu z lekkimi ćwiczeniami odbywa się pod okiem wykwalifikowanego trenera personalnego, który dobiera intensywność i częstotliwość impulsów. Są one w pełni bezpieczne dla organizmu, o czym świadczy fakt wykorzystywania tej metody w fizjoterapii. Bez obaw możesz skorzystać z treningu personalnego EMS w Gliwicach, kiedy zostanie tam otwarte studio, lub w innym mieście, gdzie znajdziesz nasze punkty.

Trening EMS - jak się ubrać?

Trening EMS - jak się ubrać?

Podczas treningu EMS nie potrzebujesz specjalnej odzieży sportowej, ponieważ wykorzystuje się kombinezon do EMS. Zadbaj więc o wygodne obuwie, ale pamiętaj, że możesz ćwiczyć również w skarpetkach lub na boso.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™