Gdynia Trening EMS

Elektrostymulacja mięśni brzucha i innych partii ciała zyskuje coraz większą popularność. Innowacyjna metoda umożliwi Ci wysmuklenie sylwetki bez konieczności wykonywania trudnych ćwiczeń z obciążeniem na siłowni. Trening EMS łączy w sobie lekkie ćwiczenia oraz impulsy elektryczne, które pobudzają do zwiększonej pracy głęboko położone włókna mięśniowe. Dzięki temu możliwa jest utrata 500 kcal podczas półgodzinnej wizyty w studiu, a także spalenie kolejnych kalorii już po zakończeniu treningu. Elektrostymulacja mięśni jest też skuteczna w walce z bólem kręgosłupa oraz zatrzymywaniem się wody w organizmie. Koszt treningu EMS poznasz na naszej stronie.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Gdyni!

Gdynia nie ma jeszcze naszego punktu z treningami EMS. Zmień to! Zdecyduj się na współpracę z nami w oparciu o sprawdzony model franczyzowy. Otwórz studio EMS w Gdyni i zapewnij jej mieszkańcom dostęp do atrakcyjnych cenowo treningów EMS. Możesz też sprawdzić innowacyjną metodę w punktach w innych miastach. Zapraszamy na trening!

Jak działa EMS?

Jak działa EMS?

Trening metodą EMS polega na wykorzystaniu impulsów elektrycznych, które docierają do głębokich włókien mięśniowych i pobudzają je do intensywnej pracy. Podczas zajęć wykonywane są również lekkie ćwiczenia pod okiem trenera. Do efektywnego treningu EMS potrzebny jest specjalny kombinezon z konektorem.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Elektrostymulacja mięśni brzucha i innych partii ciała jest bezpieczna dla zdrowia. Impulsy mają dobroczynny wpływ na ciało, ponieważ pozwalają pozbyć się bólu mięśni czy pleców. Możesz więc bez najmniejszych obaw skorzystać z treningu EMS w Gdyni, kiedy pojawi się taka możliwość, lub skorzystać z ćwiczeń w naszym punkcie w innym mieście.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazaniem do wypróbowania metody EMS są uporczywe bóle mięśni lub kręgosłupa, a także problem z zatrzymywaniem się wody w organizmie. Ćwiczenia EMS stanowią też rozwiązanie dla osób po kontuzjach. Przeciwwskazaniami do treningu metodą EMS są choroby nowotworowe, ciąża oraz rozrusznik serca.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™