Gdynia Trening personalny EMS

Elektrostymulacja mięśni brzucha i innych partii ciała zyskuje coraz większą popularność. Innowacyjna metoda umożliwi Ci wysmuklenie sylwetki bez konieczności wykonywania trudnych ćwiczeń z obciążeniem na siłowni. Trening EMS łączy w sobie lekkie ćwiczenia oraz impulsy elektryczne, które pobudzają do zwiększonej pracy głęboko położone włókna mięśniowe. Dzięki temu możliwa jest utrata 500 kcal podczas półgodzinnej wizyty w studiu, a także spalenie kolejnych kalorii już po zakończeniu treningu personalnego EMS. Elektrostymulacja mięśni jest też skuteczna w walce z bólem kręgosłupa oraz zatrzymywaniem się wody w organizmie. Koszt treningu EMS, podczas którego będzie Ci towarzyszył trener personalny, poznasz na naszej stronie.

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS w Gdyni!

Gdynia nie ma jeszcze naszego punktu z treningami EMS. Zmień to! Zdecyduj się na współpracę z nami w oparciu o sprawdzony model franczyzowy. Otwórz studio treningu personalnego EMS w Gdyni lub zdecyduj się na wzbogacenie oferty własnej siłowni dzięki systemowi MEON EMS.

Możesz też sprawdzić innowacyjną metodę w innym punkcie. Zapraszamy na ćwiczenia do najbliższego studia MEON EMS Impulse Training!

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Gdynia – Trening EMS

Trening EMS odbywa się w towarzystwie trenera, który dba o właściwe dopasowanie mocy i częstotliwości impulsów elektrycznych do osoby trenującej. Jego zadaniem jest także sprawdzanie, czy ćwiczenia są wykonywane we właściwy sposób. Trening personalny nie wymaga wykorzystywania obciążeń, dlatego jest w pełni bezpieczny dla stawów, a korzystać z niego mogą osoby, które po wielu latach chcą powrócić do aktywności fizycznej przerwanej przez kontuzję. Zajęcia z wykorzystaniem elektrostymulacji pobudzają do wzmożonej pracy 90% włókien mięśniowych równocześnie, co sprawia, że metabolizm przyspiesza. Trening personalny pozwala na spalenie około 1200 kcal, dzięki czemu utrzymanie ujemnego bilansu kalorycznego jest prostsze. Co ważne, zajęcia trwają krócej niż na tradycyjnej siłowni, ponieważ wystarczy jedynie pół godziny dwa razy w tygodniu, żeby cieszyć się spektakularnymi efektami. Zajęcia z trenerem personalnym w Gdyni pozwalają rzeźbić sylwetkę, ujędrnić skórę oraz walczyć z bólami kręgosłupa.

Jak działa EMS?

Jak działa EMS?

Trening metodą EMS polega na wykorzystaniu impulsów elektrycznych, które docierają do głębokich włókien mięśniowych i pobudzają je do intensywnej pracy. Podczas zajęć wykonywane są również lekkie ćwiczenia pod okiem trenera. Do efektywnego treningu EMS potrzebny jest specjalny kombinezon z konektorem.

Trening personalny EMS – czy jest bezpieczny?

Trening personalny EMS – czy jest bezpieczny?

Elektrostymulacja mięśni brzucha i innych partii ciała jest bezpieczna dla zdrowia. Impulsy mają dobroczynny wpływ na ciało, ponieważ pozwalają pozbyć się bólu mięśni czy pleców. Możesz więc bez najmniejszych obaw skorzystać z treningu personalnego EMS w Gdyni, kiedy pojawi się taka możliwość, lub skorzystać z ćwiczeń z trenerem personalnym w naszym punkcie w innym mieście.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazaniem do wypróbowania metody EMS są uporczywe bóle mięśni lub kręgosłupa, a także problem z zatrzymywaniem się wody w organizmie. Ćwiczenia EMS stanowią też rozwiązanie dla osób po kontuzjach. Przeciwwskazaniami do treningu metodą EMS są choroby nowotworowe, ciąża oraz rozrusznik serca.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™