Gdańsk Trening EMS

Szukasz efektywnych ćwiczeń, które nie zabiorą Ci zbyt wiele czasu? Zdecyduj się na innowacyjną metodę, którą są treningi EMS. Stanowią one połączenie impulsów elektrycznych z lekkimi ćwiczeniami, dlatego nie obciążają stawów. Podczas półgodzinnej sesji stracisz aż 500 kalorii, a przez następne 24 godziny będziesz spalać kolejne. Trening EMS jest bardziej efektywny niż ćwiczenia na siłowni, a przy tym znacznie bezpieczniejszy. Podczas zajęć będzie z Tobą trener, który dobierze siłę impulsów elektrycznych. Elektrostymulacja mięśni umożliwi Ci zredukowanie bólu pleców i mięśni. Sprawdź koszt treningów EMS na naszej stronie i wybierz pakiet zajęć, dzięki któremu odmienisz wygląd sylwetki.

Znajdź swoje studio MEON EMS impulse training w Gdańsku!

Gdańsk oferuje atrakcyjny cenowo trening EMS. Wpadnij do studia na próbne ćwiczenia pod okiem wykwalifikowanego trenera. W studiu EMS w Gdańsku skorzystasz z innowacyjnego treningu EMS, który odbędzie się w wygodnym stroju.

Wypróbuj EMS

Wybierz swoje studio i zapisz się na trening próbny od 49zł.
Wybierz swoje studio
Jak działa EMS?

Jak działa EMS?

Innowacyjna metoda polega na wykorzystaniu impulsów elektrycznych i lekkich ćwiczeń. Impulsy docierają do głęboko położonych włókien mięśniowych, dzięki czemu angażują je do wzmożonej pracy. Ćwiczenia EMS odbywają się pod czujnym okiem wykwalifikowanego trenera.

Trening EMS - jak szybko efekty?

Trening EMS - jak szybko efekty?

Efekty treningu EMS są zauważalne bardzo szybko. To możliwe ze względu na wysoki wydatek energetyczny, który towarzyszy półgodzinnej sesji. Wystarczy, że zdecydujesz się na kilka wizyt w studiu, żeby zaobserwować pozytywne zmiany w sylwetce.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Kiedy studio EMS w Gdańsku będzie już otwarte, skorzystaj z jego oferty bez obaw. Impulsy, które wykorzystuje się podczas ćwiczeń, dobroczynnie wpływają na organizm, wzmacniając mięśnie i masując je. W trakcie treningu trener będzie przy Tobie cały czas, kontrolując częstotliwość impulsów oraz dbając o właściwe wykonywanie ćwiczeń.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Efektywny trening EMS spodoba się wszystkim osobom, które mają niewiele czasu, a oczekują świetnych rezultatów ćwiczeń. Elektrostymulacja mięśni brzucha i innych partii ciała jest też odpowiednia dla osób po kontuzjach, które chcą wzmocnić ciało przez regularne treningi.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazaniem do treningu EMS jest problem z wodą zatrzymującą się w organizmie, osłabienie kondycji, a także nawracający cellulit. Z ćwiczeń nie mogą korzystać osoby z rozrusznikiem serca i cierpiące na nowotwór. Metoda nie jest też dla ciężarnych.

Trening EMS - jak się ubrać?

Trening EMS - jak się ubrać?

Na trening EMS nie musisz zabierać specjalnej odzieży sportowej z domu. Ćwiczenia odbywają się w kombinezonie, w którego kieszeni mieści się konektor. Lekkie i bezprzewodowe urządzenie jest przeznaczone do obsługi przy pomocy aplikacji, którą kieruje trener.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Wysoki wydatek energetyczny sprawia, że z treningów nie musisz korzystać często, żeby zauważyć spektakularne efekty. Dwie wizyty w studiu tygodniowo okażą się wystarczające, żeby wysmuklić sylwetkę i ujędrnić skórę.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™