Gdańsk Trening personalny EMS

Szukasz efektywnych ćwiczeń, które nie zabiorą Ci zbyt wiele czasu? Zdecyduj się na innowacyjną metodę, którą są treningi EMS. Stanowią one połączenie impulsów elektrycznych z lekkimi ćwiczeniami, dlatego nie obciążają stawów. Podczas półgodzinnej sesji stracisz aż 500 kalorii, a przez następne 24 godziny będziesz spalać kolejne. Trening personalny EMS jest bardziej efektywny niż ćwiczenia na siłowni, a przy tym znacznie bezpieczniejszy. Podczas zajęć będzie z Tobą trener personalny, który dobierze siłę impulsów elektrycznych. Elektrostymulacja mięśni umożliwi Ci zredukowanie bólu pleców i mięśni. Sprawdź koszt treningów EMS na naszej stronie i wybierz pakiet zajęć, dzięki któremu odmienisz wygląd sylwetki.

Znajdź studio treningu personalnego MEON EMS w Gdańsku

Gdańsk ma już nasze studio treningu personalnego EMS. Odbędziesz w nim próbny trening w atrakcyjnej cenie. Podczas ćwiczeń będzie towarzyszył Ci wykwalifikowany trener personalny. Sprawdź też dostępne w Gdańsku atrakcyjne cenowo treningi EMS w pakiecie!

Wypróbuj EMS

Wybierz swoje studio i zapisz się na trening próbny od 79zł.
Wybierz swoje studio

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Gdańsk – Trening EMS

Trening EMS jest zawsze treningiem personalnym, ponieważ odbywa się w towarzystwie wykwalifikowanego specjalisty, którego zadaniem jest kierowanie aplikacją i sprawdzanie, czy prawidłowo wykonujesz ćwiczenia. Zajęcia odbywają się w specjalnym kombinezonie, w którego kieszeni znajduje się lekki i opływowy w kształcie konektor. To akcesorium łączy się z aplikacją, którą kieruje trener, dobierając częstotliwość i moc impulsów do potrzeb osoby trenującej. To właśnie dzięki impulsom ćwiczenia są bardziej efektywne niż tradycyjne zajęcia na siłowni. Trwający pół godziny trening personalny pozwoli Ci spalić nawet 1200 kcal, a to znacznie ułatwi utrzymanie bilansu energetycznego, który umożliwia zrzucanie zbędnych kilogramów. Zajęcia pozwolą Ci wzmocnić mięśnie głębokie i pobudzić metabolizm, jednak to tylko część z ich zalet. Trening personalny EMS przyczyni się również do ujędrnienia skóry, zredukowania cellulitu oraz zmniejszenia bólu pleców, które mogą wynikać z siedzącego trybu życia. Zajęcia z trenerem personalnym w Gdańsku są w pełni bezpieczne, ponieważ nie wymagają obciążeń, dzięki czemu ryzyko kontuzji jest znikome.

Jak działa EMS?

Jak działa EMS?

Innowacyjna metoda polega na wykorzystaniu impulsów elektrycznych i lekkich ćwiczeń. Impulsy docierają do głęboko położonych włókien mięśniowych, dzięki czemu angażują je do wzmożonej pracy. Ćwiczenia EMS odbywają się pod czujnym okiem wykwalifikowanego trenera.

Trening EMS – jak szybko efekty?

Trening EMS – jak szybko efekty?

Efekty treningu personalnego EMS są zauważalne bardzo szybko. To możliwe ze względu na wysoki wydatek energetyczny, który towarzyszy półgodzinnej sesji. Wystarczy, że zdecydujesz się na kilka wizyt w studiu, żeby zaobserwować pozytywne zmiany w sylwetce.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Kiedy studio EMS w Gdańsku będzie już otwarte, skorzystaj z jego oferty bez obaw. Impulsy, które wykorzystuje się podczas ćwiczeń, dobroczynnie wpływają na organizm, wzmacniając mięśnie i masując je. W trakcie treningu trener będzie przy Tobie cały czas, kontrolując częstotliwość impulsów oraz dbając o właściwe wykonywanie ćwiczeń.

Dla kogo trening personalny EMS?

Dla kogo trening personalny EMS?

Efektywny trening personalny EMS spodoba się wszystkim osobom, które mają niewiele czasu, a oczekują świetnych rezultatów. Elektrostymulacja mięśni brzucha i innych partii ciała jest też odpowiednia dla osób po kontuzjach, które chcą wzmocnić ciało przez regularne treningi.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazaniem do treningu EMS jest problem z wodą zatrzymującą się w organizmie, osłabienie kondycji, a także nawracający cellulit. Z ćwiczeń nie mogą korzystać osoby z rozrusznikiem serca i cierpiące na nowotwór. Metoda nie jest też dla ciężarnych.

Trening EMS – jak się ubrać?

Trening EMS – jak się ubrać?

Na trening personalny EMS nie musisz zabierać specjalnej odzieży sportowej z domu. Ćwiczenia odbywają się w kombinezonie, który kupisz lub wypożyczysz w naszym studiu.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Wysoki wydatek energetyczny sprawia, że z treningów nie musisz korzystać często, żeby zauważyć spektakularne efekty. Dwie wizyty w studiu tygodniowo okażą się wystarczające, żeby wysmuklić sylwetkę i ujędrnić skórę.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™