Elbląg Trening personalny EMS

Elektrostymulacja mięśni pozwala na wykonanie ciężkiego treningu bez konieczności korzystania z zewnętrznych obciążeń. Dzięki temu ćwiczenia nie obciążają nadmiernie stawów i są odpowiednie dla osób, które cierpią na bóle kręgosłupa. Trening personalny EMS polega na wykorzystaniu impulsów elektrycznych i wykonywaniu lekkich ćwiczeń, co w połączeniu daje świetne i szybkie rezultaty. Podczas półgodzinnej sesji treningu EMS spalisz aż 500 kcal, a następne będziesz spalać jeszcze przez wiele godzin po zakończonej aktywności. Elektrostymulacja mięśni pozwoli Ci nie tylko wysmuklić sylwetkę, lecz także zredukować bóle pleców oraz ujędrnić skórę. O Twoje bezpieczeństwo zadba wykwalifikowany trener personalny.

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS w Elblągu!

W Elblągu nie ma możliwości skorzystania z naszych zajęć pod okiem trenera personalnego, ale możesz otworzyć punkt dzięki ofercie franczyzy. Będziemy wspierać Cię na różnych etapach biznesu. Spraw, żeby Elbląg zyskał nowoczesne studio treningu personalnego EMS. Zapraszamy Cię też na ćwiczenia do najbliższego studia MEON EMS Impulse Training.

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Elbląg – Trening EMS

Trening EMS zawsze odbywa się w towarzystwie trenera personalnego, który dba o bezpieczne dopasowywanie impulsów elektrycznych do możliwości i potrzeb osoby ćwiczącej. Specjalista sprawdza również, czy ćwiczenia są wykonywane w prawidłowy sposób. Dzięki temu zawsze jesteś pod opieką trenera, a zajęcia są bezpieczne i skuteczne. Impulsy elektryczne pozwalają spalić mnóstwo kalorii przez pół godziny, co sprawia, że trening personalny EMS jest bardziej efektywny niż zajęcia na siłowni. Ćwiczenia z wykorzystaniem elektrostymulacji odbywają się w specjalnym kombinezonie, który ma w sobie polimerowe elektrody najnowszej generacji. W kieszeni jest miejsce na konektor, czyli akcesorium łączące się bezprzewodowo z aplikacją. Konektor wyróżnia się niewielką wagą, więc nie musisz martwić się, że będzie Ci przeszkadzał podczas treningu personalnego. Ćwiczenia z wykorzystaniem elektrostymulacji sprawdzą się dla osób w różnym wieku. Z zajęć z trenerem personalnym w Elblągu mogą skorzystać zaawansowani sportowcy oraz osoby, które przez wiele lat nie podejmowały żadnej aktywności fizycznej.

Jak działa EMS?

Jak działa EMS?

Elektrostymulacja mięśni brzucha i pozostałych partii ciała odbywa się w specjalnym kostiumie z konektorem. Urządzenie jest bezprzewodowo połączone z aplikacją, którą kieruje trener. Ustawia on częstotliwość impulsów pobudzających mięśnie do intensywnej pracy, która zapewnia wysoki wydatek energetyczny.

Trening personalny EMS – czy jest bezpieczny?

Trening personalny EMS – czy jest bezpieczny?

Kiedy trening personalny EMS w Elblągu będzie możliwy, wybierz się na niego bez obaw. Wykorzystanie impulsów elektrycznych podczas ćwiczeń jest w pełni bezpieczne, a nawet stosowane podczas rehabilitacji. Z ćwiczeń EMS korzystają też wyczynowi sportowcy.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazaniem do elektrostymulacji mięśni są uporczywe bóle kręgosłupa. Innowacyjna metoda okaże się przydatna również dla osób zmagających się z zatrzymywaniem się wody w organizmie i cellulitem. Ćwiczenia są też bezpiecznym rozwiązaniem po urazach, kiedy należy powoli wracać do sprawności. Istnieją też przeciwwskazania do wykonania treningu EMS, a należą do nich rozrusznik serca, choroba nowotworowa oraz ciąża.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™