Elbląg Trening EMS

Trening EMS pozwala na wykonanie ciężkiego treningu bez konieczności korzystania z zewnętrznych obciążeń. Dzięki temu ćwiczenia nie obciążają nadmiernie stawów i są odpowiednie dla osób, które cierpią na bóle kręgosłupa. Trening EMS polega na wykorzystaniu impulsów elektrycznych i wykonywaniu lekkich ćwiczeń, co w połączeniu daje świetne i szybkie rezultaty. Podczas półgodzinnej sesji w studiu spalisz aż 500 kcal, a następne będziesz spalać jeszcze wiele godzin po zakończonej aktywności. Elektrostymulacja mięśni pozwoli Ci nie tylko wysmuklić sylwetkę, lecz także zredukować bóle pleców oraz ujędrnić skórę.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Elblągu!

W Elblągu nie ma możliwości wykonania naszego treningu EMS, ale możesz otworzyć punkt dzięki ofercie franczyzy. Będziemy wspierać Cię na różnych etapach biznesu. Spraw, żeby Elbląg zyskał nowoczesne studio EMS. Jeśli chcesz zobaczyć, jak wyglądają innowacyjne ćwiczenia, sprawdź ofertę innych miast i wybierz się na atrakcyjny cenowo trening EMS.

Jak działa EMS?

Jak działa EMS?

Elektrostymulacja mięśni brzucha i pozostałych partii ciała odbywa się w specjalnym kostiumie z konektorem. Urządzenie jest bezprzewodowo połączone z aplikacją, którą kieruje trener. Ustawia on częstotliwość impulsów pobudzających mięśnie do intensywnej pracy, która zapewnia wysoki wydatek energetyczny.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Kiedy trening EMS w Elblągu będzie możliwy, wybierz się na niego bez obaw. Wykorzystanie impulsów elektrycznych podczas ćwiczeń jest w pełni bezpieczne, a nawet stosowane podczas rehabilitacji. Z ćwiczeń EMS korzystają też wyczynowi sportowcy.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazaniem do elektrostymulacji mięśni są uporczywe bóle kręgosłupa. Innowacyjna metoda okaże się przydatna również dla osób zmagających się z zatrzymywaniem się wody w organizmie i cellulitem. Ćwiczenia są też bezpiecznym rozwiązaniem po urazach, kiedy należy powoli wracać do sprawności. Istnieją też przeciwwskazania do wykonania treningu EMS, a należą do nich rozrusznik serca, choroba nowotworowa oraz ciąża.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™