MEON EMS Impulse training > Wypróbuj EMS > Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza Trening EMS

Trening EMS stanowi świetne rozwiązanie dla osób, które motywują szybko widoczne efekty. Impulsy elektryczne w zestawieniu z lekkimi ćwiczenia pozwalają przyspieszyć metabolizm oraz spalić dużą liczbę kalorii w krótkim czasie. Wystarczy Ci półgodzinna sesja treningowa EMS, żeby spalić około 1000 kcal. Elektrostymulacja mięśni to metoda, która jest bardziej efektywna od ćwiczeń na siłowni przy jednocześnie mniejszym nakładzie czasu. To czyni trening EMS doskonałym rozwiązaniem dla osób, które są zapracowane. Elektrostymulacja mięśni prowadzi do wysmuklenia sylwetki, zredukowania cellulitu, zminimalizowania bólu pleców oraz wzmocnienia kondycji.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Dąbrowie Górniczej!

Dąbrowa Górnicza nie ma jeszcze punktów do treningu EMS. Możesz to zmienić dzięki naszej ofercie franczyzy. Otwórz studio EMS w Dąbrowie Górniczej z naszym wsparciem merytorycznym. Jeśli chcesz przetestować innowacyjną metodę, udaj się na atrakcyjny cenowo trening EMS do innej miejscowości.

Trening EMS - jak się ubrać?

Trening EMS - jak się ubrać?

Ćwiczenia EMS odbywają się w specjalnym kombinezonie. W kieszeni stroju umieszcza się konektor, który jest bezprzewodowo podłączony do aplikacji sterowanej przez trenera. Nie potrzebujesz więc sportowego stroju ani nawet obuwia. Możesz ćwiczyć boso czy w skarpetach.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Elektrostymulacja mięśni brzucha i kręgosłupa nie wymaga dużej częstotliwości, żeby przynieść zaskakujące rezultaty. Wystarczy, że wybierzesz się na zajęcia dwa razy w tygodniu. Tak niewielka liczba spotkań koniecznych do uzyskania satysfakcjonujących efektów sprawia, że koszt treningu EMS okazuje się ostatecznie niski.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Skorzystaj z treningu EMS w Dąbrowie Górniczej, kiedy studio zostanie otwarte, lub odwiedź inne studia, jeśli borykasz się z bólem pleców. Innowacyjna metoda pomoże Ci też w walce z wodą zatrzymującą się w organizmie. Wypróbuj ćwiczenia EMS, jeśli jesteś po kontuzji i nie możesz wykonywać innej aktywności fizycznej. Trening nie jest przeznaczony dla osób z rozrusznikiem serca, chorobą nowotworową oraz dla ciężarnych.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™