MEON EMS Impulse training > Wypróbuj EMS > Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza Trening personalny EMS

Trening personalny EMS stanowi świetne rozwiązanie dla osób, które są zmotywowane dzięki szybko widocznym efektom. Impulsy elektryczne w zestawieniu z lekkimi ćwiczenia pozwalają przyspieszyć metabolizm oraz spalić dużą liczbę kalorii w krótkim czasie. Wystarczy Ci półgodzinna sesja treningowa EMS, żeby spalić około 1000 kcal. Elektrostymulacja mięśni to metoda, która jest bardziej efektywna od ćwiczeń na siłowni przy jednocześnie mniejszym nakładzie czasu. To czyni trening EMS doskonałym rozwiązaniem dla osób, które są zapracowane. Elektrostymulacja mięśni prowadzi do wysmuklenia sylwetki, zredukowania cellulitu, zminimalizowania bólu pleców oraz wzmocnienia kondycji. Podczas zajęć będzie towarzyszył Ci trener personalny, co zapewnia bezpieczne korzystanie z impulsów.

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS w Dąbrowie Górniczej!

Dąbrowa Górnicza nie ma jeszcze punktów do treningu EMS. Możesz to zmienić dzięki naszej ofercie franczyzy. Otwórz studio treningu personalnego EMS w Dąbrowie Górniczej z naszym wsparciem merytorycznym lub wyposaż własną siłownię w system. Jeśli chcesz przetestować innowacyjną metodę, udaj się na ćwiczenia do najbliższego studia MEON EMS Impulse Training.

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Dąbrowa Górnicza – Trening EMS

Trening EMS cechuje się wysoką skutecznością, dlatego jego popularność stale wzrasta. Zajęcia pod okiem wykwalifikowanego specjalisty sprawdzą się dla osób o różnej kondycji. Z elektrostymulacji skorzystają sportowcy, którzy chcą urozmaicić treningi i osiągnąć jeszcze lepsze wyniki. Ćwiczenia z wykorzystaniem impulsów elektrycznych będą też idealne dla osób początkujących, które przez lata nie ćwiczyły. Trening personalny EMS odbywa się bowiem bez zewnętrznych obciążeń, dlatego nie powoduje ryzyka kontuzji. Do wykonania treningu wystarczy kombinezon, który jest wygodny i zapewnia swobodę ruchów. Umieszcza się w nim konektor pozwalający na bezprzewodowe łączenie się z aplikacją. Kieruje nią trener, który dobiera moc i częstotliwość impulsów do potrzeb osoby ćwiczącej. Trening personalny z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni są odpowiedni dla osób w różnym wieku. Impulsy pobudzą mięśnie do wzmożonego wysiłku, dzięki czemu wystarczą dwa spotkania tygodniowo z trenerem personalnym w Dąbrowie Górniczej, żeby cieszyć się spektakularnymi efektami w krótkim czasie.

Trening EMS - jak się ubrać?

Trening EMS - jak się ubrać?

Ćwiczenia EMS odbywają się w specjalnym kombinezonie. W kieszeni stroju umieszcza się konektor, który jest bezprzewodowo podłączony do aplikacji sterowanej przez trenera. Nie potrzebujesz więc sportowego stroju ani nawet obuwia. Możesz ćwiczyć boso czy w skarpetach.

Trening personalny EMS – ile razy w tygodniu?

Trening personalny EMS – ile razy w tygodniu?

Elektrostymulacja mięśni brzucha i kręgosłupa nie wymaga dużej częstotliwości, żeby przynieść zaskakujące rezultaty. Wystarczy, że wybierzesz się na zajęcia z trenerem personalnym dwa razy w tygodniu. Tak niewielka liczba spotkań koniecznych do uzyskania satysfakcjonujących efektów sprawia, że ostatecznie koszt treningu personalnego EMS okazuje się niski.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Skorzystaj z treningu EMS w Dąbrowie Górniczej, kiedy studio zostanie otwarte, lub odwiedź inne studia, jeśli borykasz się z bólem pleców. Innowacyjna metoda pomoże Ci też w walce z wodą zatrzymującą się w organizmie. Wypróbuj ćwiczenia EMS, jeśli jesteś po kontuzji i nie możesz wykonywać innej aktywności fizycznej. Trening nie jest przeznaczony dla osób z rozrusznikiem serca, chorobą nowotworową oraz dla ciężarnych.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™