Częstochowa Trening EMS

Treningi EMS cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze względu na ich wysoką efektywnością połączoną z niewielkim czasem potrzebnym do osiągnięcia rezultatów. Jeśli chcesz szybko wysmuklić sylwetkę, pozbyć się cellulitu i zmniejszyć ból pleców, zdecyduj się na elektrostymulację mięśni. Impulsy elektryczne mogą mieć różną częstotliwość i siłę, o czym zadecyduje trener, który będzie Ci towarzyszył podczas ćwiczeń EMS. Dzięki temu podczas treningu możliwy jest masaż mięśni, ale też pobudzenie ich do wzmożonej aktywności, dzięki której jedna wizyta w studiu pozwoli Ci spalić około 1200 kcal. Na naszej stronie możesz sprawdzić ceny treningów EMS. Koszt jest zależny od wybranego pakietu.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Częstochowie!

Częstochowa nie ma naszego punktu oferującego treningi EMS. Możesz otworzyć go z naszą pomocą! Sprawdź ofertę biznesu opartego o sprawdzony model franczyzowy. Oferujemy merytoryczną pomoc, dzięki której otworzysz studio EMS w Częstochowie. Jeśli chcesz sprawdzić, jak ćwiczy się tą metodą, odwiedź punkt w innym mieście i skorzystaj z niskiej ceny treningów EMS.

Jak działa EMS?

Jak działa EMS?

Ćwiczenia EMS polegają na połączeniu lekkich ćwiczeń z impulsami elektrycznymi, które docierają do głęboko położonych włókien mięśniowych. Dzięki temu trening EMS jest wyjątkowo efektywny i pozwoli Ci przyspieszyć metabolizm. Ćwiczenia odbywają się w specjalnym kombinezonie z konektorem, którym steruje trener.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Wykorzystanie impulsów elektrycznych może u wielu osób budzić wątpliwości, jednak zupełnie niepotrzebnie. Z metody elektrostymulacji korzystają nawet fizjoterapeuci, żeby wspomóc pacjentów w drodze do zdrowia. Możesz więc bez obaw udać się na trening EMS w Częstochowie, gdy studio będzie już otwarte.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazaniem do elektrostymulacji mięśni brzucha i pozostałych partii ciała jest chęć zredukowania cellulitu, wzmocnienia ciała oraz wysmuklenia sylwetki. Nie każdy jednak może skorzystać z ćwiczeń EMS - nie są one przeznaczone dla osób zmagających się z chorobą nowotworową. Z metody nie skorzystają też ciężarne i osoby z rozrusznikiem serca.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™