Częstochowa Trening personalny EMS

Treningi personalne EMS cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze względu na ich wysoką efektywność połączoną z niewielkim czasem potrzebnym do osiągnięcia rezultatów. Jeśli chcesz szybko wysmuklić sylwetkę, pozbyć się cellulitu i zmniejszyć ból pleców, zdecyduj się na elektrostymulację mięśni. Impulsy elektryczne mogą mieć różną częstotliwość i siłę, o czym zadecyduje trener personalny, który będzie Ci towarzyszył podczas treningu EMS. Dzięki temu podczas treningu możliwy jest masaż mięśni, ale też pobudzenie ich do wzmożonej aktywności, dzięki której jedna wizyta w studiu pozwoli Ci spalić około 1200 kcal. Na naszej stronie możesz sprawdzić ceny treningów EMS. Koszt jest zależny od wybranego pakietu.

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS w Częstochowie!

Częstochowa nie ma naszego punktu oferującego treningi EMS pod okiem wykwalifikowanego trenera personalnego. Możesz otworzyć studio z naszą pomocą! Sprawdź ofertę biznesu opartego o model franczyzowy. Oferujemy merytoryczną pomoc, dzięki której otworzysz studio treningu personalnego EMS w Częstochowie. Możesz również wzbogacić ofertę własnej siłowni o zajęcia z systemem MEON EMS. Jeśli chcesz sprawdzić, jak trenuje się tą metodą, na ćwiczenia zapraszamy do najbliższego studia MEON EMS Impulse Training.

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Częstochowa – Trening EMS

Trening EMS jest bardziej skuteczny niż zajęcia na tradycyjnej siłowni. Wynika to z zastosowania impulsów elektrycznych, które sprawiają, że mięśnie pracują bardziej intensywnie, a metabolizm przyspiesza. Zajęcia z wykorzystaniem systemu MEON EMS to zawsze treningi personalne. Podczas ćwiczeń osobom trenującym towarzyszy bowiem wykwalifikowany specjalista, który decyduje o mocy i częstotliwości impulsów elektrycznych, a także czuwa nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń. Trening personalny EMS aktywuje organizm do wzmożonej pracy, co pozwala na spalenie aż 1200 kcal dzięki jednej sesji treningowej. Dzięki temu utrzymanie ujemnego bilansu kalorycznego staje się znacznie łatwiejsze. Zajęcia z trenerem personalnym w Częstochowie przynoszą o wiele więcej wymiernych korzyści. Przyczyniają się bowiem do ujędrnienia skóry, a także są świetną bronią w walce z bólami kręgosłupa wynikającymi z siedzącego trybu życia.

Jak działa EMS?

Jak działa EMS?

Ćwiczenia EMS polegają na połączeniu lekkich ćwiczeń z impulsami elektrycznymi, które docierają do głęboko położonych włókien mięśniowych. Dzięki temu trening EMS jest wyjątkowo efektywny i pozwoli Ci przyspieszyć metabolizm. Ćwiczenia odbywają się w specjalnym kombinezonie z konektorem, którym steruje trener.

Trening personalny EMS – czy jest bezpieczny?

Trening personalny EMS – czy jest bezpieczny?

Wykorzystanie impulsów elektrycznych może u wielu osób budzić wątpliwości, jednak zupełnie niepotrzebnie, ponieważ nad bezpieczeństwem czuwa trener personalny. Z metody elektrostymulacji korzystają nawet fizjoterapeuci, żeby wspomóc pacjentów w drodze do zdrowia. Możesz więc bez obaw udać się na trening personalny EMS w Częstochowie, gdy studio będzie już otwarte.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazaniem do elektrostymulacji mięśni brzucha i pozostałych partii ciała jest chęć zredukowania cellulitu, wzmocnienia ciała oraz wysmuklenia sylwetki. Nie każdy jednak może skorzystać z ćwiczeń EMS - nie są one przeznaczone dla osób zmagających się z chorobą nowotworową. Z metody nie skorzystają też ciężarne i osoby z rozrusznikiem serca.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™